Bakalauro veterinarijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

USAMV

Trumpas aprašymas mokymo programos (palūkanų sritis, funkcijos)

Prancūzų kalba veterinarinio švietimo tęsiasi per šešerius metus (bakalauro ir magistro) laikotarpį ir yra atvira piliečiams iš ES arba ne ES šalių, kurie yra laisvai prancūzų kalba.

Pareiškėjai privalo įrodyti savo bakalauro laipsnį arba lygiavertį išsilavinimą. Priėmimo į fakulteto procedūra norėtų galutinį rezultatą bakalauro (85%), raštu (10%) ir rekomendaciją ar savanorystės sertifikatą (5%) raidės.

Studijų trukmė: 6 metai

Vietų skaičius:

 • Boudgettes 15 vietų piliečiams ES šalių
 • 15 vietų piliečiams ES nepriklausančiomis šalimis

Pagrindinės medžiagos studijavo

 • Pagrindinis mokslai (Chemija, Fizika, Biologija Mathématiquesappliquées srityje)
 • Fundamentinių mokslų (Anatomijos, histologijos ir embriologijos, fiziologija, biochemija, patofiziologija, Patologija, Augalų biologija, gyvūnų biologija ir tt)
 • Klinikiniai mokslai (anesteziologija, vidaus medicina, chirurgija, dauginimosi sutrikimai, infekcinės ligos, médicaleetc vaizdo.)
 • Sauga ir kokybė (Tikrinimo ir kontrolės gyvūninės kilmės produktų, higienos ir maisto technologijų patikrinimo ir jų monitoringo vienetai specializuojasi gauti gyvūninės kilmės produktai)

Atkemšamas į darbo rinką

 • Veterinarijos gydytojui; - Valstybės inspektorius (gyvūnų ir veterinarinės kontrolės produktai); - Pardavimų agentas vaistų ir pardavimo medicininė įranga - universitetų dėstytojų ir iš anksto universitete; - Medicininiai tyrimai

Bendrojo priėmimo TVARKYMAS

a. Gali būti taikomos šiai programai Rumunijos piliečiai, užsienio piliečiai šalyse Europos Sąjungos / Europos ekonominės erdvės, Šveicarijos Konfederacijos, taip pat kaip ir ES nepriklausančių šalių laikytis teisinių nuostatų.

b. Paraiškų pateikimo terminas į Priėmimo sekretoriatas Bukarešte fakulteto Veterinarinės medicinos Splaiul independente Nr 105, Sector 5 iš 05/02/2017 iki 18/07/2017. Visiško failų pateikimas gali būti padaryta asmeniškai kandidato ar siunčiant reikalingus dokumentus priėmimo paštu. Kandidatai, kurie pasirenka gavimo paraiškas paštu, turi užpildyti internetinę išankstinė registracija (http://fr.fmvb.ro).

c. Registracija kandidatų veterinarijos licencijavimo programą - Prancūzijos švietimas yra įmanoma tik 1 laipsnio.

A. Rumunijos piliečiai kandidatai, norintys studijuoti Veterinarija Bukarešto fakultetas - mokymo prancūzų kalba bus pateikti išsamų failą su Bukarešto Veterinarinės medicinos fakultetas Priėmimo sekretoriato laikotarpiu 02.05.2017- 07.18.2017, kurių sudėtyje šiuos dokumentus: - Paraiška siunčiama universiteto rektorius: - Diplomas originalus bakalauro; 2017 absolventų, kurie dar eiti turėti laipsnį, gali laikinai deponuoti išsilavinimo pažymėjimą (pagal aukštąją egzaminus) originalo, ir kurį baigė vidurinę mokyklą išleisti. - Rekomendaciniai laiškai / savanorystės sertifikatų - sertifikatas birth- patvirtinta kopija originalo - Asmens tapatybės kortelė -copy - dvi paso nuotraukas - medicininę pažymą, įrodantys už pasirinkto lauko suderinamumą ir į tai, kad kandidatas nepatiria infecto-užkrečiamųjų ligų - patvirtinamuosius dokumentus dėl prancūzų kalbos įvaldymo (tik kandidatus, kurie nepalaiko kalba kalbos testą, minimalus B1) - mokėjimo pavedimą patvirtinantis išlaidų apmokėjimo paraiškos vertinimą.

B. Iš Europos Sąjungos, Rumunijos ar užsienio su rezidentūros piliečiai užsienyje bus pateikti išsamią bylą su sekretoriato priėmimo į Veterinarinės medicinos Bukareštas-švietimo prancūzų, nuo 02/05/2017 iki 18/07/2017 fakulteto kuriuose yra pateikti šiuos dokumentus:

 • Paraiškos forma skirta Universiteto rektorius - bakalauro laipsnis ekvivalento arba originalus, su pridėtu vertimu apostilled rumunų, prancūzų arba anglų kalba. - Stenograma (sertifikatas) visiems vidurinio ugdymo metais, vertimas apostilled rumunų, anglų arba prancūzų - rekomendaciniai laiškai ar sertifikatų savanorystės - Gimimo liudijimas - išversta ir apostilled rumunų, prancūzų arba anglų - Laiškas priėmimas į Krašto Wywodzenie iš Romania- departamento Tarptautinių santykių (www.edu.ro) ministerijos išduotus piliečių ne ES šalių studijas. , Reikalingą norint gauti šį dokumentą dokumentai bus siunčiami Bukarešte USAMV Švietimo ministerija. - Dėl aukštųjų mokyklų lygmens studijų lygis eliberee laiškas pripažinimo Švietimo Rumunijos (http://www.cnred.edu.ro) ministerijos kandidatų iš Europos Sąjungos, erdvės Europos ekonomikos ir Šveicarijos Konfederacija. , Reikalingą norint gauti šį dokumentą dokumentai bus siunčiami USAMV Bukarešte kartu su Švietimo ir mokslo ministerija. - Mokėjimo nurodymas dokumentacijos vertinimas mokestis už priėmimo rašto tyrimų (piliečių ne ES šalyje) arba pripažinimo kolegijos lygio studijas (piliečiai ES šalių) Laiškas išdavimo.
 • Paso (piliečių ne ES šalis), arba asmens tapatybės kortelę (ES piliečiai) ir du kopijas paso ar asmens tapatybės kortelės, įskaitant pareiškėjo nuotrauka, išdavimo ir galiojimo datos dokumento galiojimo - dvi paso nuotraukas - medicinos pažymą suderinamumo su pasirinktoje srityje ir kandidato nepatiria infecto-užkrečiamųjų ligų.
 • Dokumentai, patvirtinantys meistriškumą prancūzų kalba (tik kandidatams, kurie nepalaiko kalba kalbos testą, minimalus B1) - mokėjimo nurodymas, vertinimo išlaidų paraiškos - patvirtintas kopijas diplomo laipsnį arba jo ekvivalentą, o gimimo liudijimas gali būti pasiektas su notaro Rumunijoje arba Rumunijos ambasada / konsulatas Rumunijos šalyje.
USAMV

MOKESČIAI

Mokymo licencijavimo tyrimai Veterinarija - Švietimas prancūzų daro prieinama kandidatų: - 15 vietų, finansuojamų iš valstybės biudžeto. Šios erdvės gali būti okupuota konkursas tik Rumunijos piliečiai, ES piliečių ir asmenų Rumunijos pilietybės su gyvenamosios vietos užsienyje - 15 vietų, reikalaujančios mokslą; metinė suma (mokestis už mokslą) yra 3900 eurų / studijų metais. Šios vietos gali būtybės užima konkursas užsienio piliečių, Rumunijos piliečiams, ES piliečių arba Rumunijos pilietybę užsienyje gyvenantiems asmenims.

Gynybos kalbos mokėjimo testas

Kalbos mokėjimas testas bus remiami kandidatai, kurie neturi registracijos dokumentacijos dokumentų, kurie įrodo, kad prancūzų kalbos įgūdžių įvaldymą. Šis testas gali būti išlaikytas taip:

 1. Rumunijos piliečiai kandidatai gyvenamosios vietos Rumunijoje ir užsienio piliečių, kurie bus asmeniškai pateikti dokumentus Priėmimo sekretoriato Veterinarija Bukarešto fakulteto rems kalbos mokėjimo testą registracijos metu, nuo 02.05. 2017 2017/07/18.

 2. Rumunijos piliečiai kandidatai, gyvenantys užsienyje ir užsieniečių, kurie pereina jų konkurencijos failą paštu, rems kalbų mokėjimas testus internete ( "Skype"), pagal išankstinį paskyrimą, susitarusi su kandidatu 2017/05/02 ir sekretoriato 07.18.2017 Priėmimo sąlygos.

Kandidatų vertinimas bus atliekamas pagal LEIDŽIA / neleidžiama kvalifikacinio Iš kalbos mokėjimo įvertinimo rezultatas bus pranešama kandidatą ne iš lenktynių gynybos pabaigoje. Pareiškėjai, kurie yra piliečiai tų šalių, kurių oficiali kalba yra prancūzų, ir kurie turi, savo paraiškos dokumentų, patvirtinančių kalbos įgūdžius, dokumentai akredituotų ar įgaliotų institucijų išduotus nebus stovėti testą kalbos mokėjimas.

USAMV

Iš testo raštu gynyba, "motyvacija veterinarijos profesijos pasirinkimo ir Veterinarinės medicinos Bukarešto bandymo fakultetas"

Esė turi būti asmeninę motyvaciją kandidato susiduria su veterinarijos profesijos pasirinkimo, pabrėžiant expérienceantérieure dėl gyvulininkystės ir veterinarijos misiją ateityje, naudojant kaip suformuluotos raktažodžius, kurie būti pranešta kandidatams dėl http://fr.fmvb.ro/~~HEAD=pobj svetainėje. Esė turi būti tarp 600 ir 1200 žodžių.

Iš bylos padavimo bus paskelbtas interneto svetainėje http://fr.fmvb.ro/~~pobj. Šio bandymo įvertinimas bus daroma balų tarp 1 ir 10. Bandymo rezultatas bus sudaro 10% galutinio rezultato priėmimo konkurse.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Agronomic Sciences and Veterinary Medicine of Bucharest (USAMV B) is an accredited public higher education and research institution with legal personality, belongs to the network of ... Skaityti daugiau

The University of Agronomic Sciences and Veterinary Medicine of Bucharest (USAMV B) is an accredited public higher education and research institution with legal personality, belongs to the network of public higher education institutions, and is an apolitical and non-profit organization. Skaityti mažiau