Sveikatos technologijos inžinerijos bakalauras (dėstoma italų kalba)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tikslai

Kurso tikslas yra apmokyti inžinierius, kurie dirbs su medicinos personalu, kad pacientams būtų teikiamas efektyvesnis gydymas, pagrįstas novatoriškų technologijų naudojimu. Šis specialistas taip pat sugeba organizuoti ir efektyviai panaudoti pacientų priežiūros ir pagalbos technologines priemones. Pagrindinių mokslų ir inžinerijos mokymai yra integruoti su biomedicinos inžinerijos, patofiziologijos ir psichologijos kursais, taip pat su socialinių problemų, susijusių su naujų technologijų naudojimu medicinoje, kursais. Paskutiniame kurso etape stažuotė atliekama ligoninėse ir tyrimų centruose, Bergamo rajone, kurie jau bendradarbiauja su University Of Bergamo ir dalyvaujančiuose kurso mokymo tikslų valdyme.

Šio kurso absolventai gebės spręsti problemas, susijusias su sveikatos priežiūros procesais, biomedicinos technologijų organizavimu ir valdymu. Jie taip pat žinos biologinius principus, problemas, atsirandančias dėl patologinių sąlygų, ir pagrindines diagnostikos priemones, naudojamas klinikinėje aplinkoje. Jie žinos, kaip įvertinti naujųjų technologijų poveikį medicinoje ir valdyti susijusį inovacijų procesą. Jie taip pat galės patikrinti, kaip laikomasi medicinos prietaisų ir dirbtinių organų gamybos ir naudojimo taisyklių.

Karjeros galimybės

Sveikatos technologijos inžinerijos bakalauro laipsniu siekiama suteikti įgūdžių, reikalingų atliekant įvairius vaidmenis biomedicinos pramonėje, biomedicinos ir klinikinių tyrimų srityje, pacientų priežiūros ir pagalbos sistemose. Šių absolventų įsidarbinimo galimybės bus įmanomos biomedicinos pramonėje, tyrimų laboratorijose, ligoninėse ir klinikose, reabilitacijos centruose, taip pat nemokamam profesionalui.

Kursas paruošia studentus šiems įgūdžiams:

  • medicinos prietaiso plotas
  • diagnostinių procedūrų technologija
  • techninis klinikinių duomenų tvarkymas ir apdorojimas
  • jutiklių ir signalų apdorojimo ekspertas
  • biomedicininių tyrimų ekspertas
  • klinikinių tyrimų ekspertas.

Įėjimo testai

Priėmimo į kursus atrankos testas netaikomas, tačiau yra testas, skirtas įsitikinti pradiniu studento kompetencijų lygiu.

Studentai, priimami į pirmuosius kursų kursus, privalo būti įgiję matematikos, fizikos ir chemijos įgūdžių lygį.

Kiekvienais metais stojamieji testai rengiami rugsėjį.

Paslaugos laipsnio kursui

Tiltų kursai

Kiekvienais metais prieš prasidedant pamokoms, tiems, kurie neatitinka standartų, organizuojami intensyvūs parengiamieji šių dalykų kursai:

  • Matematika
  • Pagrindiniai kompiuterio įgūdžiai
  • Fizika
  • Chemija

Internetiniai kursai

Įvairių kursų medžiagą galima rasti universiteto tinklalapyje. Tai gali būti naudojama kaip tinklo mokymo ir bendradarbiavimo dalis ir yra atsarginė priemonė tiems studentams, kurie negali reguliariai lankyti pamokų.

Tutoring

Galimos konsultavimo paslaugos, kurių tikslas - patarti studentams ir padėti jiems studijų metu bei išspręsti iškilusius sunkumus, kad jie galėtų gauti maksimalius rezultatus lankydamiesi kursuose. Šią paslaugą teikia dėstytojai, kurių užduotis yra patarti ir padėti kiekvienų kursų metams studentams bendradarbiaujant su dėstytojais.

Užsienio kalbos testai

Inžinerijos mokyklos reikalaujamas lygis yra Europos Tarybos nustatytas slenkstinis lygis, kuris atitinka Pagrindų sistemos B1 lygį. Kalbų mokėjimas yra tikrinamas siekiant patikrinti studento lygį stojant. Anglų kalbos studentai yra tikrinami Universitete; daugiau informacijos apie „Certificazioni riconosciute“ galima rasti italų kalba.

Savarankiški testai

Studentai taip pat gali atlikti atitinkamą on-line savęs testą.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2019

Apie mokyklą

The University of Bergamo is located in Lombardia, a region in Northern Italy with more than 10 millions inhabitants and one of the regions with the highest GDP pro capita in Europe.

The University of Bergamo is located in Lombardia, a region in Northern Italy with more than 10 millions inhabitants and one of the regions with the highest GDP pro capita in Europe. Skaityti mažiau