TIKSLAI

Kurso tikslas yra mokyti inžinierių, kurie dirbs su medicinos darbuotojų teikti pacientams daugiau veiksmingų gydymo, remiantis naujoviškų technologijų naudojimo. Šis specialistas taip pat gali organizuoti ir efektyviai panaudoti technologinių priemonių pacientų priežiūrą ir pagalbą. Į pagrindines mokslų ir inžinerijos mokymo yra integruota su kursų biomedicininės inžinerijos, patofiziologija, ir psichologijos, taip pat kursų socialiniais klausimais, susijusiais su naujų technologijų vaisto vartojimo. Baigiamajame etape kurso stažuotės atliekamas ligoninėse ir mokslinių tyrimų centrų, į Bergamo srityje, kad jau bendradarbiauja su Bergamo universiteto ir dalyvauti mokymo tikslų kurso valdymą.

Baigusiems šį kursą galės spręsti klausimus, susijusius su sveikatos procesus, organizavimą ir valdymą, biomedicinos technologijas. Jie taip pat žino biologiniais principais, problemos dėl patologinių būklių ir pagrindinių diagnostikos įrankiai naudojami klinikinėje aplinkoje. Jie žino, kaip įvertinti naujų technologijų poveikį medicinoje ir valdyti susijusių inovacijų procesą. Jie taip pat galės patikrinti atitiktį gamybos ir naudojimo medicinos prietaisų ir dirbtinių organų reglamentus.

KARJEROS GALIMYBĖS

Bakalauro laipsnis technologijos Inžinerija Sveikatos siekiama suteikti įgūdžių, reikalingų įvairių vaidmenų biomedicinos pramonėje, biomedicininių ir klinikinių tyrimų srityje, sistemų, skirtų pacientų priežiūrą ir pagalbą. Įsidarbinimo galimybės šių absolventų bus galima biomedicinos pramonėje, mokslinių tyrimų laboratorijose, ligoninėse ir klinikose, reabilitacijos centruose, taip pat kaip nemokamai specialistas.

Kursas parengia studentus šių įgūdžių:

 • plotas medicininio prietaiso
 • technologija diagnostinių procedūrų
 • techninis valdymas ir apdorojimas klinikiniais duomenimis
 • ekspertas davikliai ir signalų apdorojimo
 • ekspertas biomedicininių tyrimų
 • ekspertas klinikinius tyrimus.

APLANKYTI BANDYMAI

Nėra pasirinkimo testas įtraukimo į kurso, tačiau yra bandymas išsiaiškinti mokinio pradinio lygio kompetencijų.

Studentai, dalyvaujantys pirmaisiais savo kurso privalo turėti pasiekė profesionalumo lygį matematikos, fizikos ir chemijos.

Kiekvienais metais, įėjimo testai vyksta rugsėjo mėnesį.

Teikiamos paslaugos UŽ laipsnio kursas

atotrūkio kursai

Kiekvienais metais prieš pamokas pradėti intensyvūs parengiamieji kursai organizuojami šių dalykų tiems studentams, kurie nėra iki standarto:

 • matematika
 • Pagrindiniai darbo kompiuteriu įgūdžiai
 • Fizika
 • chemija

On-line kursai

Įvairių kursų medžiaga yra rasti universiteto tinklalapyje. Tai gali būti naudojamas kaip dalis tinklo mokymo ir bendradarbiavimo galimybes ir yra atsarginė tiems studentams, kurie negali lankyti pamokas reguliariai.

Apmokymai

Konsultacinėje paslauga prieinama siekiama patarti ir padėti studentams per savo kurso studijų ir sprendžiant sunkumus, kad juos gauti maksimalius rezultatus lankyti kursus. Ši paslauga teikiama kuratorių, kurių užduotis yra patarti ir padėti studentams iš kiekvieno kurso metais, bendradarbiaujant su mokymo personalo.

Užsienio kalbos testai

Lygis reikalauja inžinerijos mokyklos yra ribinis lygis nustatytas Europos Tarybos, kuri atitinka lygio B1 atskaitos sistemos. Kalbiniai įgūdžiai yra išbandyti, kad patikrintų mokinių lygį įrašą. Anglų, studentai išbandė per Universiteto; Daugiau informacijos apie Certificazioni riconosciute prieinama Italijos.

Self-testai

Studentai taip pat gali imtis atitinkamą on-line savikontrolės testą.

Programa mokoma:
 • Italų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date