Bakalauro taikomosios mokslo sveikatos ir technologijų valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Taikomųjų mokslų Sveikatos technologijos ir valdymas su koncentracijos sveikatos priežiūros Informacinės technologijos (BAS) bakalauro yra karjeros orientuotą bakalauro studijų programa skirta rengti asmenis, sėkmingai konkuruoti dėl darbo vietų, kurios reikalauja žinių apie sveikatos priežiūros sistemos, informacinių technologijų žinių ir įgūdžių ir priežiūros arba valdymo įgūdžius.

Studijų programa skirta asmenims, turintiems ir / ar sveikatos priežiūros parengimo ir patirties. Pirmieji 90 kreditai laipsnis yra įvykdyti įėjimo sąlygų. Antroji pusė studijų programą siūlo profesionaliai atitinkamą mokymo programą, kuri padeda mokiniams siekti savo tikslų.

Koncentracijos:

Sveikatos Informacinės technologijos - Skirta parengti asmenis sėkmingai konkuruoti dėl darbo vietų, kurios reikalauja žinių apie sveikatos priežiūros sistemos, informacinių technologijų žinių ir įgūdžių, ir vadovaujančių arba valdymo įgūdžiai. Sveikatos priežiūra - Sukurta specialiai siekiant patenkinti karjeros poreikius asmenims, turintiems verslo ir / ar sveikatos priežiūros parengimo ir patirties.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2015

Apie mokyklą

BC is the third-largest institution of higher learning in the state of Washington. We’re a student-focused open-access institution that places a strong emphasis on excellent teaching and small class s ... Skaityti daugiau

BC is the third-largest institution of higher learning in the state of Washington. We’re a student-focused open-access institution that places a strong emphasis on excellent teaching and small class sizes. Last year, a tremendously diverse group of 37,000 students chose BC to fulfill a variety of educational and professional goals. Skaityti mažiau