Read the Official Description

Besikeičiantys demografija, auga sveikatos sąmonė, Aktyvus poilsis veikla - trys Raktažodžiai kad bendrais bruožais apibūdinkite kodėl Sveikatos turizmas auga. Ši nauja orientacija turizmo link prevencijos ir sveikatos priežiūros, reikia kvalifikuotų specialistų ir vadybininkų, kurie sukurti novatoriškas paslaugas, įgyvendinti ir taip nustatyti naujas tendencijas. Kad veiktų profesionaliai, sveikatos turizmą, reikia į rinką orientuotą, organizacinius ir bendravimo darbuotojų.

Nuotolinio mokymosi bakalauro Sveikatos turizmas (B. A.) Jūs kvalifikuoti tarp valdymo, sveikatos apsaugos, sveikatingumo, prevencijos ir turizmo sąsaja. Studijuoti specifinių žinių ir veiksmų įgūdžių mokė: Turizmo-patirtinis turinys suporuotas su pagrindinio medicininio know-how. Be savo profesinę išankstinių žinių siūlo bakalauro Sveikatos turizmas (B. A.) konkreti asortimentas įgūdžių, kurie atvers kelią į daug žadančią pramonėje. Kadangi mūsų senėjimo, sveikatingumo orientuota visuomenė sveikatos turizmo paslaugos yra vis labiau paklausa.

Pagrindiniai kvalifikacija

Vis daugiau ir daugiau turistų pasiūlymai sveikatos sąmoningas tikslinių grupių atsiras rinkoje. Tai yra grindžiamos viena vertus, vyresnio amžiaus žmonėms, kurie tampa vis svarbesnis, nes klientų, ir pereiti prie kitų temų, tokių kaip atsipalaidavimo, sveikos mitybos, fitneso ir grožio produktų į pirmą planą. Būtent dėl ​​šios poreikio pripažinti bakalauro Sveikatos turizmas (B. A). Nagrinėdami, jūs išmoksite kurti savo patrauklius pasiūlymus ir kvalifikuotai reaguoti į didėjančią paklausą.

Programa suteikia jums aiškų sąsajos žinių apie sveikatos turizmo rinkos srityse:

  • Ekonomika ir turizmo vadyba
  • Valdymo įgūdžių įsk. Personalo valdymas
  • keliauti medicinos pagrindai
  • Sveikatingumo ir prevencijos
  • valdymo patirtis
  • konsultavimas

Pia Kramps studijavo sveikatos turizmą, dirba ir veikia elektrines sporto. Interviu su Markus Jung iš Fernstudium-Infos.de ji kalba apie tai, kaip ji gauna visa tai po vienu stogu.

Studijų turinys

Naudojant labai praktiškas mokymo įgyti reikiamų skersinius gebėjimus kurti sėkmingas ir tvarias koncepcijas sveikatos turizmo įvertinti, įgyvendinti ar prižiūrėti. Techniškai yra labai praktiškas turinys centre:

  • Medicina sveikatos turizmo, siekiant apibūdinti tam tikrų kliūčių naudotis sveikatos turizmo pasiūla poveikį. Šis modulis padeda jums gauti labai konkretų žinių pranašumą prieš konkurentus
  • Konsultavimas ekspertų patarimų sveikatos turizmo kontekste gali
  • Prevencijos ir reabilitacijos, siekiant nuspręsti dėl konkrečių tikslinių grupių ir veiksmingos pasiūlymai gali
  • Gesundheitstourismus-, sveikatingumo ir SPA valdymas

Asmeniniai ir komunikaciniai įgūdžiai gausite be profesionalių turinio kelyje. Papildo visos konkrečios valdymo žinių sveikatos priežiūros įstaigose.

Priėmimo sąlygos

Priėmimo reikalavimai bakalauro studijų reglamentuoja Aukštojo mokslo įstatymas Bremische (BremHG). Tada jūs galite mokytis tam tikromis sąlygomis, be aukštųjų mokyklų kvalifikaciją.

pradinis

bet kuriuo metu

Gradacija

Su bakalauro laipsnį Sveikatos turizmas (bakalauras) SUTARTIES SUDARYMO gauna savo plėtrą, unikalią savybę, kuri palaiko nacionalinę ir tarptautinę rinką reikia atsižvelgti srovės.

Studijų trukmė

Valdymo studijuoti 36 mėnesių arba 48 mėnesių (180 kreditų).

testas tyrimas

Registruodamasis tuo Apollon Hochschule Galite išbandyti 4 savaites studijuojančių nemokamai. Per šį laikotarpį, jūs galite prisijungti bet kuriuo metu atšaukti. tada jokių išlaidų kyla už jus.

akreditavimas

Bakalauro programa sveikatos turizmo (BA) Tarptautinės agentūros Kokybės užtikrinimo ir akreditavimo Studijų programų ir institucijų (FIBAA) sertifikuota.

Nemokama plėtinys

Iki 50% pasirinkto tyrimų varianto (18 arba 24 mėnesių). http://www.apollon-hochschule.de/redirect.php?id=1243

Program taught in:
Vokiečių

See 4 more programs offered by Apollon Hochschule »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
36 - 48 mėnesių
Ištęstinės
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date