Read the Official Description

Sveikatos priežiūros pramonė vis galingi įrenginiai ir sistemos yra naudojamos; su naujoviškų informacinių technologijų optimizuoti bendravimą ir ryšius skirtingų sričių. Ši plėtra nesibaigia priešais namų priežiūrai. Tačiau medicinos technologijų sektorius kartu su bendra apyvarta apie 22 milijardų eurų ir beveik 113.000 darbuotojų (Šaltinis: SPECTARIS metraštis: Vokietijos medicinos technologijų pramonė 2011) iš Vokietijos ekonomikos kertinis akmuo. Efektyviai planuoti brangios įrangos ir IT sistemų naudojimą ir lydi specialistai yra reikalingi, kurie yra susipažinę su tiek techninių ir ekonominių procesų pramonėje.

Programa sveikatos technologijų valdymas (B A.) Ji tiksliai suformuoja šią tarpdisciplininių specialistas. Kaip sveikatos technologijų vadovų Jie idealiai kvalifikuoti plėtoti strategines koncepcijas naudojimo prevenciniam, ambulatorinio ir stacionarinio gydymo struktūrų, ne tik sumažinti išlaidas, tačiau taip pat suteikia konkurencinių pranašumų.

Pagrindiniai kvalifikacija

Šiuolaikinės sveikatos technologijų naudojimas yra šio unikalus Vokietijoje studijų programą širdį. Bakalauro Sveikatos technologijų valdymas (B A.) Jie yra orientuota į technologijų poreikius sveikatos priežiūros pramonėje. Tiriant sveikatos ekonomikos turinį pagrindai IT ir apdoroja medicinos yra sujungti taip padengia senėjančios visuomenės ir vis sudėtingesnių medicinos kokybės priežiūros įstatymo.

Studijų turinys

Bakalauro Sveikatos technologijų valdymas (B A.) formavimo specialistai nurodžiusių bendradarbiavimo procesų akis. Pagal tiksliai sukurtas nuo rinkos poreikių parduota gyvenimo Apollon universiteto galimybę naudotis sveikatos priežiūros technologijų optimaliai pacientų priežiūra. Čia galite išvysti visoje Medicinos prietaisų technologijos peržengia ir taip pat apima IT multimedijos technologijų ir pramonės susijusių logistikos procesus su: a. Visi turinys yra konkrečiai apibūdinti ir išbandyta remiantis paraiškos ir pavyzdžių iš praktikos.

Jame pagrindinis dėmesys skiriamas temų, kad jums reikia turėti Žiūrėti kaip sveikatos technologijų vadybininkas visada:

  • sveikatos ekonomikos
  • Naudojimas ir taikymas sritys IKMT sistemų
  • Sąlygos, galimybės ir apribojimai medicinos technologijų
  • El sveikatos vadybos
  • Pagalbinės sveikatos technologija (KGPA)

Šios keturios kompetencijos sritys yra sutankinti studijuoti unikalią skerspjūvį žinant, kad suteikia jums įgyvendinti sveikatos technologijas savikaina, iš pacientų ir iš logistikos požiūriu optimaliai.

Priėmimo sąlygos

Priėmimo reikalavimai bakalauro studijų reglamentuoja Aukštojo mokslo įstatymas Bremische (BremHG). Tada jūs galite mokytis tam tikromis sąlygomis, be aukštųjų mokyklų kvalifikaciją.

pradinis

bet kuriuo metu

Gradacija

Tuo kurso jums bus įgyti tarptautiniu mastu pripažintą bakalauras pabaigos (B. A.) į technologijos ir logistikos departamentas. Šis laipsnis leidžia jums pirmos klasės sąsajos valdytojui pramonės konkrečių verslo ir technologijų žinias.

Studijų trukmė

Valdymo studijuoti 36 mėnesių arba 48 mėnesių (180 kreditų).

testas tyrimas

Registruodamasis tuo Apollon Hochschule Galite išbandyti 4 savaites studijuojančių nemokamai. Per šį laikotarpį, jūs galite prisijungti bet kuriuo metu atšaukti. tada jokių išlaidų kyla už jus.

akreditavimas

Bakalauro programa sveikatos technologijų (BA) yra sertifikuota tarptautinės agentūros kokybės užtikrinimo ir akreditavimo Studijų programų ir institucijų (FIBAA).

Nemokama plėtinys

Iki 50% pasirinkto tyrimų varianto (18 arba 24 mėnesių).

Program taught in:
Vokiečių

See 4 more programs offered by Apollon Hochschule »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
36 - 48 mėnesių
Ištęstinės
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date