Bakalauro Sveikata Mokslas (paramedicine)

Bendroji informacija

8 locations available

Programos aprašymas

Paramedikai vaidinti svarbų vaidmenį sveikatos sistemoje, reaguojant į ūmių ir poūmis sveikatos problemoms spręsti įvairių ir nekontroliuojamomis nustatymų diapazonas. Paramedikai teikti neplanuotas priežiūros pacientams visose amžiaus grupėse, bendraujant su sveikatos skundų, kurie apima visoje ligos ir traumų sunkumo ir sudėtingumo spektrą. Jie dažnai turi bendrauti su pirminės sveikatos priežiūros ar Bendrijos giminingų sveikatos priežiūros specialistų, prisideda prie tarpusavio profesinės priežiūros pacientų out-of-ligoninės aplinkoje.

Vakarų Sidnėjus universiteto paramedicine programa buvo sukurta siekiant suteikti Jums su pakankamai įgūdžių, žinių ir supratimo, kad leis jums efektyviai veikti kaip valdžios greitosios medicinos pagalbos tarnybą arba privačiame paramedicine pramonės paramedikas. Stiprus dėmesys skiriamas šiuolaikinių ir naujų modelių paramedicine išplėtė taikymo sričių paramedikas praktiką ir klinikinių sprendimų priėmimo procese. Kursas naudoja įrodymais pagrįsta praktika požiūrį, kartu su naujoviškų lanksčius mokymosi ir vertinimo strategijas, kad galėtų pasiruošti įvairialypėje ir sėkmingos karjeros paramedicine.

Iš Sveikatos mokslų bakalauras (Paramedicine) yra visiškai akredituota kursas su Greitosios pagalbos institucijų Tarybai.

Praktinė patirtis

Be antriesiems ir tretiesiems metams, mūsų studentai įsipareigoja per tris mėnesius prižiūrimos klinikinėje praktikoje iš viso su greitosios medicinos pagalbos tarnybos NSW ar aktas, kaimo ar didmiesčių vietose.

Šie stažuotes pasitaiko trijų blokų tarp 3-5 savaites, ir įtraukti savaitgalį ir pamaininį darbą. Studentai yra atsakingi už visų kelionių ir apgyvendinimo tvarką ir susijusių su privalomų stažuočių išlaidas. Galimybės tarptautinių klinikinių stažuotes egzistuoja atitinkantiems studentams.

Papildomos trumpalaikiai vietas bus vykdoma privačiame paramedicine pramonės, greitosios pagalbos skyriuose, o bendruomenės ir pirminės sveikatos priežiūros.

Karjeros galimybės bakalauro Sveikatos mokslų (Paramedicine)

Valstybė pagrindu Greitosios pagalbos tarnyba paramedikas

Paramedikai dažniausiai dirba valstybei remiantis vyriausybės greitosios pagalbos paslaugas. Paramedikai vaidinti svarbų vaidmenį sveikatos priežiūros sistemų, reagavimo į incidentus, susijusius su sergančiųjų ūminiais ir poūmis sveikatos problemų yra įvairių ir nekontroliuojamomis nustatymų diapazonas. Paramedikai teikti neplanuotas, out-of ligoninėje pacientams visų amžiaus grupių ir spręsti sveikatos skundų, kurie apima ligų ir traumų sunkumo ir sudėtingumo spektrą. valstybinių pagrindu greitosios pagalbos paslaugų, dirbantys absolventai gali atlikti tolesnį tyrimą specialistų paramedikas vaidmenų, įskaitant intensyviosios terapijos Paramedicine, Extended Care Paramedicine, Bendrijos Paramedicine, Specialiųjų operacijų Paramedicine, paramedikas švietimo ir mokslinių tyrimų.

Privatus sektorius pramonės paramedikas

Pramoniniai medikai dirba privačiame paramedicine pramonės teikiant medicininę ir pirminės sveikatos priežiūros įvairiose pramonės šakose, įskaitant pramogoms ir renginiams, kasybos ir statybos, sporto ir rekreacijos, viešojo masinių renginių ir susibūrimų ir atokioje vietoje

Priėmimas

  • Tikėtina žinios: bet 2 vienetai anglų kalba; matematika
  • Rekomenduojami tyrimai: Biologija; PDHPE
  • Paraiškos iš Australijos ir Naujosios Zelandijos piliečiams ir turėtojų nuolatinių vizų gyventojas privalo būti pateikiami per Universitetai Priėmimo centro (UAC).
  • Pareiškėjai, kurie yra įsipareigoję studijas užsienyje gali tekti pateikti įrodymų, anglų kalbos mokėjimą. Vietinių ir tarptautinių pareiškėjams, kurie kreipiasi per Universitetai Priėmimo centro (UAC) rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą dėl UAC svetainėje. Vietos pareiškėjai kreipiasi tiesiogiai į universitetą, taip pat turėtų naudoti pateiktą informaciją apie UAC svetainėje informaciją.
  • Tarptautinė pareiškėjams turi tiesiogiai kreiptis į Vakarų Sidnėjaus universiteto per Tarptautinio biuro.
  • Tarptautiniai studentai kreipiasi į Universiteto per Tarptautinio biuro rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą apie jų svetainėje.

SPECIALŪS REIKALAVIMAI Reikalavimai

Norint stoti į Antras pusmetis pirmaisiais metais vienetų, visi studentai turi turėti: 1. Nacionalinių duomenų apie teistumą patikrinimas (nacionalinės policijos sertifikatas), 2. Draudžiama Užimtumo deklaracijos forma iki 2010 birželio 1 arba darbo su vaikais Patikrinkite Studentų deklaraciją po 2010 1. birželio 3 d. Pirmoji pagalba sertifikatas (įskaitant gaivinimo). Klinikiniai stažuotes yra privaloma sudedamoji šio kurso. Norėdami gauti klinikinių vietas, studentai turi; 1. Laikytis NSW sveikatos vakcinavimo reikalavimus ir būti pasirengę pateikti užpildytą Suaugusiųjų Skiepai kortelę į įdarbinimo įstaigų. NSW sveikata gali pateikti išsamią informaciją apie reikalingų skiepų. 2. Gauti klirensas iš įgaliotojo Vakarų Sidnėjus universiteto patvirtintas teikėjo po sėkmingai užbaigti Sveikata / Medicina / sporto vertinimą, kaip nurodyta pagal universitete. 3. Studentai taip pat turi atitikti NSW sveikatos registrais ir informacija Privatumo akto (2004) ir užpildyti atitinkamą deklaraciją. Klinikinių įdarbinimo vienetų, studentai privalo dėvėti Vakarų Sidnėjus universiteto paramedicine uniformą, kuri atitinka NSW vienodus reikalavimus. Ši vienoda bus įsigyti studento sąskaita.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Skaityti daugiau

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Skaityti mažiau
Sidnėjus , Bankstaunas , Campbelltown , Gundermanas , Blacktown , Rydalmere , Penritas , Sidnėjus + 7 Daugiau Mažiau