Bakalauro slaugos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

A slaugymas yra mokslas, kuris yra specialiai rūpinantis žmogaus, individo, šeimos ir bendruomenės išsamią ir holistinę būdu, plėtoti reklaminę veiklą, apsauga, prevencijos, reabilitacijos ir sveikatos susigrąžinimo. Žinios Slaugos sudaro filosofinės požiūriu, pamatyti žmogų į savo egzistencinio konteksto, technologijų ir mokslo ieško formalios logikos, kaip atsakingas už korekcijos taisykles ir etikos, kaip pagrindinio principo, kad vadovaujasi savo veiksmus.

Ligoninėje polių iš Resifė mieste yra antras pagal dydį šalyje sudaro 417 ligoninių ir klinikų, ir nusipelniusiems sureikšminamas didėjantis prieinamumą sveikatos priežiūros paslaugas. Siekiant patenkinti rinkos paklausą, yra mokyti naujų slaugytojų poreikis.

darbo rinka

Darbo rinka slaugytojų yra platus ir įvairus. Slaugytojai buvo profesionalai sek reikalavo darbo rinkoje per pastaruosius trejus metus Brazilijoje.

Yra labai plati sritis ir vietų, kur galite pasinaudoti savo profesiją, pavyzdžiui: • bendroji slauga • geriatrijos Slaugos • Medicinos-chirurgijos Slaugos • akušerinės slaugos • Vaikų Slaugos • psichiatrijos slaugos • gelbėjimo Slaugos • profesinės sveikatos slaugos • Slaugos visuomenės sveikatos

laukas

Slaugytoja, būtina profesionali skatinant individo sveikatai, gali dirbti ligoninėse, visuose sektoriuose, iš ICU į psichiatrijos per fizinius patikrinimus ir interviu ir daro slaugos diagnozę nustatyti procedūras, kurių reikia laikytis. Darbas daugiabučiuose profesionali komanda (su gydytojų, mitybos, psichologai ir kiti), yra atsakingas, nes higienos ir maisto į vaistų ir paskirti tvarsliava administracija.

Slaugos neapsiriboja dirbti ligoninėse ir klinikose. Svarbi sritis yra ta, kad visuomenės sveikatos, kuriame profesionalūs darbai sveikatos skatinimą ir ligų prevenciją, vykdo švietėjišką darbą bendruomenėje.

Be to, dirbti galią kaip verslininkas, plėtoti valdymo veikla ir konsultavimo įvairių bendrovių, susijusių su sveikatos apsauga, švietimas ir aplinkai, pavyzdžiui: Techninė direktorius sveikatos paslaugų Atliekų tvarkymo planas ir infekcijų kontrolės, taip pat sukurti Slauga biurus.

TIKSLAI

bendras

Traukinys slaugės piliečiams techninės ir mokslinės patirties, politinės, socialinės, švietimo, administracinė, tyrimo ir etikos profesinės praktikos slauga, vieningos sveikatos sistemos kontekste, užtikrinti visapusišką priežiūrą ir kokybę ir humanizavimo slaugos teikiamos gyventojų.

specifinis

• Teikti esminius elementus, esančius mokymo programos per teorinių veiklą, praktikos, papildomų, užbaigus kursinį darbą rengiant ir prižiūrimos stažuotės, integruotą ir kūrybiškai, atsižvelgiant į socialinę tikrovę, kultūros, sveikatos ir nacionalinės epidemiologinius, valstybės ir miestas; • Parengti bendruosius ir specialiuosius gebėjimus ir įgūdžius, būtinus profesinės praktikos slaugytojų karjeriniai į socialinių-politinių ir kultūrinių kontekstų nacionaliniu, valstybės ir savivaldybių; • Plėtoti ugdymo turinio veiklą tarpdiscipliniškumo vykdymu, su pagrindiniu statybos norimą aplinką švietimo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo integracijos; • Pasinaudojus į slaugos sisteminimą, per atvejų tyrimus, įskaitant pareigų paaukštinimą, prevencijai, panaudojimo ir reabilitacijos klientų, šeimos ir bendruomenės, remiantis atskaitos taško šį kursą; • Pratimai moksliniai tyrimai slaugos ir sveikatos ugdymo, kaip pagrindinius veiklos slaugos visai; • mokytojų ir mokinių sveikatos veiksmų reklamuoja sveikatos sistemos į Resifė miesto Skatinti integraciją. Šie slaugos kurso tikslai dar kartą institucinius įsipareigojimus mokymo, mokslinių tyrimų, pratęsimo ir valdymo kokybės, taip pat su studijų profilio.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2016

Apie mokyklą

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Skaityti mažiau