Bakalauro slaugos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų BSN Slauga programa leidžia studentams užsidirbti tris metus paspartino bakalaureato mokslų Slaugos mūsų Karibų medicinos mokykloje.

BSN programa slaugos papildo Karibų medicinos mokyklą, padeda patenkinti vietos, regiono ir pasaulio poreikis aukštos kvalifikacijos, labdaros slaugytojų. Be sumažinti kritinį slaugos trūkumą, absolventai Xavier savo BSN programa taip pat galės naudotis savo išsilavinimą pasiekti lyderio vaidmens nustatant ir tobulinant sveikatos priežiūros, veiksmingai bendrauti.

BSN programa į vieną visumą apjungia 58 valandų pusmetis laisvųjų menų švietimo programų, kurios apima matematikos ir gamtos mokslų, komunikatų, socialinę ir elgsenos mokslai ir humanitariniai mokslai minimumą. Iš XUSOM mokyklos Slaugos misija yra paruošti vidurinio mokslo baigimo atestato išsilavinę registruotas slaugytojų (RN), kurie bus suteikti labdaros paslaugas, užtikrinant aukščiausio lygio saugų slaugai asmenims, šeimas ir bendruomenes. Jūs išmoksite tai ne vienas iš geriausių Karibų medicinos mokyklų pasaulyje.

PARAIŠKŲ REIKALAVIMAI

Kreiptis į slaugos programą, pareiškėjas pirmiausia turi būti įtraukti į Xavier universitetas.

Kreiptis į Xavier universiteto, pareiškėjas turi: - Pateikti po to Priėmimo tarnyba: Užpildyta paraiškos; Oficialus aukštosios mokyklos stenograma * arba oficialus rezultatas ataskaita Bendrojo lavinimo plėtrai (GED) bandymas; arba prieš akademinių kreditų nuorašai - teikti oficialią rezultatus iš anglų kalbos testą, užsienio kalbą (TOEFL) 80 arba didesnis dėl interneto grindžiamas egzaminą arba 550 arba didesnis, ar ant popieriaus, pagrįstą egzaminą, jei to prašo akcijos komiteto fakulteto ar mokyklos partnerės.

  • Teikti fotokopija arba faksimilė identifikavimo puslapyje ir pabaigą studento pasą.
  • Priėmus į universitetą, pareiškėjas užbaigia Nacionalinė lyga už Slaugos anksto Priėmimo egzamino (PAX) pirmąjį semestrą.

  • Oficialius protokolus tie siunčiami tiesiogiai Xavier universiteto Išduodančiosios institucijos. Bet koks stenograma užrašas išduodamas mokiniui "ar stenograma, kuri yra rankų pristatomos studentas nelaikomas oficialiai stenograma. Jei reikia, vidurinės mokyklos nuorašai vertinimai gali būti atliekami pagal išsilavinimo dokumentų vertintojai ar Pasaulio ugdymo paslaugų.

Kriterijai automatinio priėmimo į universitetą apima kaupiamąjį pažymių vidurkis 3,0 arba didesnis ir dėl SAT minimalų sudėtinį rezultatas 20 Dėl teisės akto ar 950 (kartu kritiškai skaityti ir matematikos sub-balai).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in Oranjestad, the capital of Aruba, the Caribbean medical school's students are provided with a safe and secure atmosphere to focus on their studies. As the largest city in Aruba, Oranjestad ... Skaityti daugiau

Located in Oranjestad, the capital of Aruba, the Caribbean medical school's students are provided with a safe and secure atmosphere to focus on their studies. As the largest city in Aruba, Oranjestad can easily be reached by direct flights from all over the world. Skaityti mažiau