Read the Official Description

Geras priežiūros reikia aukštos kvalifikacijos priežiūros vadybininkas. Šioje padėtyje jūs turite padaryti ne tik ekonomiškai pagrįstus sprendimus, bet taip pat gamina priežiūros kokybę ir gali grįžti. Taip pat reikia imtis tvirto bendravimo sąsajos funkciją į tarpdisciplininių funkcinių procesų srityje aplinkoje. Studijų programa už bakalauro priežiūros valdymo (B. A.) atitinka už šiuos svarbius valdymo ir pagrindinių pozicijų skirtingų priežiūros profesijoms.

Be savo slaugos žinių jums įgyti gilias įžvalgas slaugos mokslo, bet ir sveikatos ekonomikos žinių ir metodinės ir socialinės vadybos patirties imtis lyderio pozicijas. Įrengtas šių įgūdžių bus reikalauti priežiūros vadybininkas, kuris žmonės kompetentingas, plėtoti tvarią sąvokas ir gali padaryti organizacinius procesus efektyviai.

Pagrindiniai kvalifikacija

Šiuo metu yra slaugos įranga ir departamentai dažniausiai vadovaujami slaugytojų, kurie pasiekė šią poziciją, nes jų kompetencija. Prie sudėtingų užduočių tinkamai atlikti ateityje, tačiau reikia įgūdžių peržengti šiuos reikalavimus. Tai apima sveikatos ekonominių žinių sėkmingam rinkos pozicionavimo, slaugos ir mokslo įgūdžius už aukštos kokybės priežiūros koncepcijas, socialinių ir metodinių įgūdžių plėtros darbuotojų valdymą.

Studijų turinys

Bakalauro priežiūros valdymo (B. A.) Jis yra tarpdisciplininė priežiūros specialistams. Visi dalykai nuosekliai remiantis kasdienio priežiūros praktikos - z. b. padidėjusios projekto darbus ir naudojant aukštos kvalifikacijos dėstytojus. Pasirenkant taip pat skatina specializaciją savo būsimo darbo. Visų pirma, jums įgyti veiksmų kompetencijų srityse, su kuriomis priežiūros vadovai susiduria:

  • Slaugos mokslo ir mokslinių tyrimų
  • ekonominis veiksmas
  • Vadovavimas ir lyderystė, pvz., Kaip socialinio instituto / socialinės paslaugos
  • Mokymo kvalifikaciją (Slaugos edukologija)
  • Rinkodara ekspertizė
  • Konsultavimas prevencijos ir sveikatingumo skatinimo
  • paliatyvi priežiūra

Be techninės turinį, kurį metodinės ir asmenybės susijusių įgūdžių yra mokoma, kad rūpinimasis valdymo pajėgumus - yra labai svarbūs - tiek tinkamų departamento, taip pat valdymo lygiu.

Priėmimo sąlygos

Priėmimo reikalavimai bakalauro studijų reglamentuoja Aukštojo mokslo įstatymas Bremische (BremHG). Tada jūs galite mokytis tam tikromis sąlygomis, be aukštųjų mokyklų kvalifikaciją.

pradinis

bet kuriuo metu

Gradacija

Jie įgyja tarptautiniu mastu pripažintą Dailės bakalauras (B. A.). Su šis laipsnis esate kvalifikuotas puikiai tinka vidutinio valdymo ir vadovavimo vaidmenis sveikatos priežiūros pramonėje.

Studijų trukmė

Valdymo studijuoti 36 mėnesių arba 48 mėnesių (180 kreditų).

testas tyrimas

Registruodamasis tuo Apollon Hochschule Galite išbandyti 4 savaites studijuojančių nemokamai. Per šį laikotarpį, jūs galite prisijungti bet kuriuo metu atšaukti. tada jokių išlaidų kyla už jus.

akreditavimas

Mokslo Slaugos valdymas (BA) bakalauras yra sertifikuota tarptautinės agentūros kokybės užtikrinimo ir akreditavimo Studijų programų ir institucijų (FIBAA).

Nemokama plėtinys

Iki 50% pasirinkto tyrimų varianto (18 arba 24 mėnesių).

Program taught in:
Vokiečių

See 4 more programs offered by Apollon Hochschule »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
36 - 48 mėnesių
Ištęstinės
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date