Read the Official Description

Prevencija yra ne nauja tendencija, tačiau ji yra labiau aiškėja, kad socialinių ir įmonių lygiu, naudą jie gali atnešti. Taigi prevencinės priemonės yra iš tiesų verta investuoti, reikia profesionalių sąvokas.

Programos Bakalauras prevencija ir sveikatos vadybos (B. A.) suteikia jums visų įgūdžių ir gebėjimų sėkmingai įsitvirtinti kaip prevencijos ir sveikatingumo skatinimo specialistu. Be savo profesines žinias Jums užtikrinti su nuotolinio mokymosi ateitį orientuotų kompetencijų efektyviai planuoti ir efektyviai įgyvendinti prevencijos koncepcijų visuotinio sveikatos labui: Tau įgyti žinių apie prevencijos, valdymo, taip pat tikslines ir rizikos grupės konkrečias priemones, sveikatos psichologinę ekspertizę ir sveikatos rinkodaros žinių. Tokiu būdu įgytos valdymo įgūdžiai kartu su tinkama kompetencija leidžia jums ieškoma po sektoriaus darbuotojams.

Pagrindiniai kvalifikacija

Mūsų visuomenė susiduria su vis didėjančių medicininių išlaidų. Tai yra dėl to, demografinių pokyčių, kita vertus, vadinamosios gyvenimo būdas rizika rūkymas, alkoholio, fizinio krūvio ir nesveika mityba stoką. Tinkamai naudotis šiais iššūkiais turi milžinišką potencialą prevencijos ir sveikatos vadybininkų, kurie turi būti gerai parengti šių sudėtingų uždavinių. Nuotolinis mokymasis prevencija ir sveikatos vadybos (B. A.) suteikia jums papildomai prie prevencijos strategijų ir veiklos srityse ir tam tikrų ekonominių ir valdymo žinių žiniomis. Jūsų kvalifikacija plius:

  • sudėtingas suprasti prevencijos svarbą įvairiais lygmenimis
  • Apžvalga prevencijos reikalavimų, tikslines grupes ir poreikius
  • įkurta įžvalgos naudojami dizaino galimybės prevencijos, valdymo ir sveikatos stiprinimo
  • išsamus sveikatos ekonomikos žinių apie vertinimo veiksmų
  • Valdymo įgūdžiai projektavimo ir kontrolės sveikata susijusius projektus

Studijų turinys

Norėdami naudoti ekonominį ir socialinį potencialą prevencijos, specialiai apmokyti vadybininkai siekė, kad galėtų nustatyti, kas yra būtina siekiant patenkinti individualius tikslinių grupių poreikius, yra daug žadančios. Baigiamojo prevencijos ir sveikatos vadybos mokymo (B. A.) yra sistemingai orientuota į rinkos reikalavimus sveikatos priežiūros pramonėje.

Su praktinės mokymo programos jums įgyti tuo Apollon universiteto gebėjimą formuluoti, įgyvendinti, kokybės užtikrinimo ir kontrolės prevencinių priemonių. Taigi, kad jūs galėsite, veiksmingumas ir efektyvumas prevencijos priemonių sistemingai didinti ir taip idealiai įrengtas atsakingų pozicijų. Pirmame plane yra unikalios konkretaus dalyko turinį, Jūs turite teisę į akademines takais patyrusiems prevencijos ir sveikatos vadybininkų:

  • Sveikatos psichologija
  • Sveikatos skatinimas darbo vietose
  • Fono žinių apie lėtinių ligų
  • Sveikatos patarimai - taip pat internetinės žiniasklaidos

Priėmimo sąlygos

Priėmimo reikalavimai bakalauro studijų reglamentuoja Aukštojo mokslo įstatymas Bremische (BremHG). Tada jūs galite mokytis tam tikromis sąlygomis, be aukštųjų mokyklų kvalifikaciją.

pradinis

bet kuriuo metu

Gradacija

Jie įgyja tarptautiniu mastu pripažintą Dailės bakalauras (B. A.) prevencijos ir sveikatingumo skatinimo departamentas. Šis laipsnis leidžia jums profesionalų sveikatos rengėjus su pramone susijusia patirtimi.

Studijų trukmė

Valdymo studijuoti 36 mėnesių arba 48 mėnesių (180 kreditų).

testas tyrimas

Registruodamasis tuo Apollon Hochschule Galite išbandyti 4 savaites studijuojančių nemokamai. Per šį laikotarpį, jūs galite prisijungti bet kuriuo metu atšaukti. tada jokių išlaidų kyla už jus.

akreditavimas

Bakalauro studijų programa Prävention- ir sveikatos vadybos (B. A.) yra sertifikuota tarptautinės agentūros kokybės užtikrinimo ir akreditavimo Studijų programų ir institucijų (FIBAA).

Nemokama plėtinys

Iki 50% pasirinkto tyrimų varianto (18 arba 24 mėnesių). http://www.apollon-hochschule.de/redirect.php?id=1242

Program taught in:
Vokiečių

See 4 more programs offered by Apollon Hochschule »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
36 - 48 mėnesių
Ištęstinės
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date