Bakalauro medicininės laboratorinės mokslo (bmlsc)

Bendroji informacija

12 locations available

Programos aprašymas

Bakalauras medicinos laboratorijos mokslo (BMLSC)

Vietos:

  • Casuarina bendrabučiu

Baigus šį profesinį ir profesionaliai orientuota laipsnis bus parengti studentus karjeros kaip medicinos mokslininkų diagnostikos patologijos, mokslinių tyrimų ir specializuotų laboratorijų srityse. Medicinos laboratorinių tyrimų mokslininkai yra neatskiriama diagnozuojant ir gydant ligą, vesdamas tyrimus priežastis ir gydo ligos ir pagerinti testai ligos aptikimo.

Absolventai dirba tokiose srityse kaip diagnostikos patologijos, teismo medicina, ir mokslinių tyrimų laboratorijose, taip pat sveikatos vadybos, visuomenės sveikatos departamentų, Raudonojo kryžiaus kraujo tarnybos, švietimo institutai ir farmacijos pramonėje.

Šis kursas turi stiprią praktinę ir pramonės poreikiais grindžiamo dėmesio, o studentai gali turėti galimybę mokytis ir dirbti medicinos laboratorijų Northern Territory, o įmonės laipsnį.

Šis kursas yra 3,5 metų pagreitintą variantą, kuris yra trumpesnis nei panašių laipsnių, o dar teikia 12 mėnesių profesionalus vietą. Tai leis absolventams patekti į darbo rinką tuo metu, kai yra mažiau konkurencija dėl darbo.

Baudžiamoji Istorija Atvykimas: studentai turi būti pašalinta su policija patikrinti, kol jie gali imtis jokių vietas. Studentams, kurių policijos patikrinimai nėra vartų, švietimo sektoriuose negalės atlikti vietas ir todėl negalės baigti kurso reikalavimus.

Priėmimo sąlygos

Pietų Australijos aukštojo Priėmimo centras (SATAC) gauna ir apdoroja prašymus dėl priėmimo už Čarlzas Darvinas universiteto aukštojo mokslo būsimiems studentams.

Anglų kalbos reikalavimai tarptautiniams studentams

Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.

Numanomas Žinios

2 etapas Chemija arba lygiavertis

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Skaityti daugiau

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Skaityti mažiau
Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Sidnėjus , Melburnas + 11 Daugiau Mažiau