Bakalauro laipsnis - sveikatos mokslai

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

Kaip pasaulis technologijų pažanga, taip ir daro sveikatos priežiūros pasaulį. Taip yra dėl pagrindinių atradimų padaryta su naujos įrangos ir tyrimų medžiaga pagalba. Šis augimas atvėrė daugiau galimybių ir sukūrė naujų pagrindinius vaidmenis sveikatos apsaugos sektoriuje.

Mūsų sveikatos mokslų programos padeda paruošti jums imtis tuos vaidmenis. Mes apimti visą intervalą, į mūsų mokymo, kuris apima diagnostikos, techninės, terapinius ir tiesioginio pacientų priežiūrą ir paramos paslaugas.

Jums bus įrengta žinių ir įgūdžių, siūlo paslaugas, kurios yra ypač svarbios kitų sveikatos priežiūros specialistų, su kuriais dirbate ir pacientų aptarnaujamus.

Mes siekiame gaminti kompetentingas ir pramonės pasiruošę profesionalai per mūsų programos, kurios apima: kineziterapijos ir tradicinės kinų medicinos. Be visų mūsų Tarptautinis tinklas naudą, mūsų krašto sveikatos mokslų sudaro:

Išsami klinikinė ekspozicija

Jūs turėsite daugiau nei 1200 valandų klinikinio rengimo būti supažindintas su klinikinėje aplinkoje tuo metu, kai absolventas. Per praktinę patirtį, jums bus padidinti savo supratimą ir įgūdžius, teikiant holistinį priežiūros pacientams.

Individualus karjeros plėtra

Be aukštos kvalifikacijos dėstytojai su išsamių žinių, mes taip pat pritraukti svarbiausių pramonės specialistų ir ekspertų, siekiant padėti jums tobulėti savo profesijos. Mes taip pat padėti su klinikiniais paskirties vietų pirmaujančių privačių ir viešųjų ligoninių visame Malaizija.

Pasaulinės klasės mokymosi aplinka

Geriausios hands-on mokymo mūsų state-of-the-art laboratorijose, kur studentas įranga santykis yra 1: 1-5. Mūsų dėstytojas-studentas santykis yra 1: 5-10, kuris skatina bendravimą ir leidžia dėstytojus daugiau dėmesio skirti savo pažangą.

Studentų orientuotą mokymosi

Novatoriški metodai yra dalis jūsų mokymosi procesą. Tokie metodai, kaip mišraus mokymosi, Probleminis pamokos ir kolegų padeda studijų sesijų yra visus savo programą, padedančią efektyviau mokytis dalis.

programos Siūloma

  • Bakalauro tradicinės kinų medicinos (Hons)
  • BSC (Hons) Fizioterapija
  • pamatas mokslu
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at INTI International University and Colleges brings benefits that come directly from the strength of the Laureate International Universities network. The Laureate Network is the largest and ... Skaityti daugiau

Studying at INTI International University and Colleges brings benefits that come directly from the strength of the Laureate International Universities network. The Laureate Network is the largest and fastest growing global network of private universities that provides INTI with access to global resources, best practices, teaching methods, international faculty and management tools that are truly world class. Skaityti mažiau
Batu Pahat , Batu Pahat , Batu Pahat , Batu Pahat , Kvala Lumpūras , Džordžo miestelis , Nilai , Subang Jaya + 7 Daugiau Mažiau