Bakalauro laipsnis Medicinos mokslų

Pasak "laikinųjų nuostatų dėl kokybės kontrolės standartų anglų mokė medicinos bakalauro Švietimo Tarptautinių studentų Kinijoje", Švietimo ir mokslo ministerijos Kinijos patvirtino Pietryčių universitetas, kaip vienas iš kvalifikuotų universitetų Kinijoje stoti užsienio studentams anglų-mokė Bakalauro programa medicinoje.

Siekiant paspartinti savo žingsnį internacionalizavimo, Pietryčių universitetas tęs stoti užsienio studentams anglų-mokė bakalauro programą medicinos rudenį semestro 2010. Šia programa siekiama ugdyti kvalifikuotus tarptautinių medicinos specialistų, deramai atsižvelgti į galimus poreikius jiems tarnauti tėvynei ar kitose šalyse.

Baigęs bendro nustatyto kreditus, studentai bus suteikti diplomą Pietryčių universiteto ir kvalifikacijos studentams gaus bakalauras medicinos Mokslas (MBBS). Absolventai turės galimybę registruotis Gydytojo kvalifikacinį egzaminą pagal santykinius taisykles atitinkamoje šalyje.

Mokoma anglų, programa yra atvira užsienio studentams siekti mokslo ir praktikos medicinoje, kurių kursai yra siūlomi medicinos koledžo, Seu.


Apžvalga medicinos koledžo, Seu

Medicinos koledžas Pietryčių universitetas, kilusią iš Nanjing geležinkelio medicinos koledžo, kurių kilmė gali būti atsekti medicinos koledžo centrinio universiteto įkurta 1935 buvo sujungta į Pietryčių universiteto 2000 m. Ji turi savo prestižą šalyje ir užsienyje savo ilgą istoriją ir aukštos kokybės švietimą.

Medicinos koledžo, Pietryčių universitetas (Seu), įsikūręs prie vaizdingos ežero Xuanwu Nanjing, istorinio ir kultūrinio mieste Kinijoje, ribojasi Hunan Street, nacionalinį garsųjį verslo gatvę. Campus pasigirti gražūs peizažai ištisus metus. Medicinos koledžas buvo svarbus pagrindas nacionaline medicininį išsilavinimą. Per pastaruosius metus, ji auginama daugiau nei 20.000 absolventų, įskaitant kai kurių Kinijos inžinerijos akademijos ir kitų daugelį pažymėti medicinos ekspertų ir užsienyje akademikai.

Medicinos koledžo, Seu yra sudarytas iš mokyklos pagrindinio Medicina, mokyklos Klinikinės medicinos ir visuomenės sveikatos mokyklos. Kolegija siūlo šešis daktaro programos, dvidešimt devyni magistro programas, vieną 7-jų metų programa, tiek bakalauro ir magistro kvalifikacinį laipsnį ir septyni bakalauro programos.

Yra daugiau nei 80 profesoriai ir docentai 150 į medicinos koledžo dėstytojų, įskaitant 30 daktaro priežiūros ir 200 magistro prižiūrėtojams, kurių dauguma turi galimybę studijuoti garsių užsienio medicinos mokyklose patirtį ir įgijo daktaro laipsnį. Be to, yra 87 neakivaizdinių profesoriai ir docentai 226 pridedamame ligoninių ir laboratorijų ligoninėse.

Su 193,000 kv. m. Modernių mokymo ir laboratorinių pastatų, gimnazijų ir bibliotekų, medicinos koledžo, Seu apima bendras plotas 263,000 kv. m. Bibliotekos surinkti 400,000 kopijų knygų ir 1500 rūšių užsienio periodinių leidinių. Klinikinis eksperimentinis centras, kuris yra statomas, bus lengviau medicinos studentus su šiuolaikinių klinikinių metodų, naudojant simulative elektronine pacientų sistema. Yra 19 ligoninės pridedamas prie medicinos koledžo, Seu, daugiau nei 40 laboratorinių ligoninės plinta visoje šalyje.

Seu yra išsamus universitetas su daugiau nei 28000 dieninio studentai, tarp kurių 2700 yra medicinos studentai, sudarytos iš 800 absolventų ir 1900 studentai. Yra daugiau nei 1000 užsienio studentų iš 102 šalių studijuoja čia.

Pagrindinė informacija MBBS PROGRAMA

Laikotarpis: 6 metai

Kvalifikacija: daugiau nei 16 metų senumo, aukštosios mokyklos absolventas ar didesnis, sveiki užsieniečiai

Taikymo laikotarpis: 1 Kov 2012 birželio 25, 2012

Prašymas dokumentas:

1. Seu Paraiška užsienio studentams.
2. Vyresnysis aukštosios mokyklos diplomą (originalą arba notaro versija, į notaro Kinijos ar vertimu į anglų kalbą)
3. Vidurinis nuorašai (originalas arba notaro versija, į notaro Kinijos ar vertimu į anglų kalbą)
4. Įgaliotas Kopijuoti TOEFL rezultatas 500 arba (virš popieriaus testas / 61 ar aukščiau kompiuterio testas) arba IELTS 5.0 arba aukščiau tiems pareiškėjams, kurių gimtoji kalba arba oficialioji kalba nėra anglų kalba.
5. pasas kopija


Paraiškos mokestis: 400RMB

Mokestis už mokslą: 30000 RMB / metus

Kiti mokesčiai: apie 6000 RMB / metus vienam užimtumas dviejų occupancies kambaryje

Priėmimo procedūra: Mes patikrinsime visas paraiškos dokumentus ir apsvarstyti kiekvieno pareiškėjo kvalifikaciją. Geriausias iš kandidatų bus įtraukti.

Laipsnis suteikimas: Tie, kurie laikytis Kinijos įstatymų ir seu taisyklių bus suteikiami bakalauro laipsnį medicinos mokslo iki Seu, kai jie baigė visus reikalingus akademinių kreditų ir gauti baigimo pažymėjimą.

Registracijos laikas: spalio 2012

Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
6 metų
Dieninės
Price
30,000 CNY
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date