Bakalauro kineziterapijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Fizioterapija yra švietimas Jums, kuri padės žmonėms geriau sveikatai su technine kompetencija ir holistinis požiūris žmonijos. Kineziterapija yra nustatyta sveikatos priežiūros profesija su sunkiųjų moksliniais įrodymais ir daugelio sričių specialistų.

Detali žinios

Fizioterapeutai žinios ir patirtis Skeleto, raumenų skjelettsysetemet ir galimybės judėti, yra pagrindiniai mūsų darbą. Pagrindinis supratimas remiasi žiniomis apie žmogaus anatomija, fiziologinėmis funkcijomis ir judėjimo plėtrą.

4-metų švietimo

Tai užtrunka ketverius metus tapti sertifikuota kaip fizioterapeutas; trejus metus fizioterapijos išsilavinimą ir pernai sudarantys privalomą turnustjeneste.Praksis yra nuo pradžios svarbi švietimui.

priėmimas

Bendrojo priėmimo ir bent 3,8 vidutinio laipsnio be jokių papildomų taškų. A 4 minimalus anglų kalba iš vidurinės mokyklos ar patvirtintų IELTS arba TOEFL anglų kalbos testą. Rekomenduojama, tačiau nereikalaujama, su biologija. Mes pabrėžiame, ypač motyvaciją ir atsiliepimų iš darbdavių ir / ar mokytojas. Bjørknes Kolegija turi individualų vertinimą kiekvienam pareiškėjui.

terminas

Programos turėtų būti siunčiami Bjørknes kolegijos iki balandžio 15 d. Mes turime valcavimo bilietų, parduotų esančias laisvas darbo vietas po kol rugsėjo pradžioje semestro pabaigos.

Kaina ir finansavimas

Už 2009/10 mokslą yra £ 60000 ir gali būti taikoma Paskolų fondo, iki £ 52.160 paskolų. Be to, studentai gaus £ 87.600 bazine paramą. Jei gyvenate toli nuo namų ir perduoti visus dalykus konvertuoti 40% stipendiją.

Nemokama konsultacija

Nepamirškite, kad galite užsisakyti nemokamą konsultaciją mūsų biure arba telefonu. Susisiekite su mumis tel 23:23 38 20 rezervuoti laiką, kuris tinka.

10 gerų priežasčių pasirinkti šią programą

  1. norite dirbti įdomų ir pasitenkinimą profesija
  2. jums įgyti patirties iš Norvegijos sveikatos priežiūros
  3. gausite vienerius metus Osle
  4. Norite studijuoti Nyderlanduose, žinomas dėl savo fizinės terapijos švietimo
  5. Jūs išmoksite ir praktika vienu metu nuo pirmos dienos
  6. gausite kvalifikuotų mokytojų, kurie turi ilgametę klinikinę patirtį profesijos
  7. galite pasinerti į savo interesų srityse
  8. Jūs galite specializuotis tam specialių sričių baigusi pagrindinį išsilavinimą
  9. Dirbti su žmonėmis ir yra motyvuoti ir nustatomas
  10. Norite daugiau sužinoti apie kūno, jos galimybes ir apribojimus
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Aukštojo mokslo universitetinės studijos tiek namie, tiek užsienyje Bjørknes pastaraisiais metais įsitvirtino kaip švietimo teikėjas universitetų Norvegijoje. 2006 m. Bjørknes kolegija pradėjo siūly ... Skaityti daugiau

Aukštojo mokslo universitetinės studijos tiek namie, tiek užsienyje Bjørknes pastaraisiais metais įsitvirtino kaip švietimo teikėjas universitetų Norvegijoje. 2006 m. Bjørknes kolegija pradėjo siūlyti kursus numeris universiteto Osle su ECTS kreditais. Jie patvirtino Norvegijos kokybės užtikrinimo institucijų ir studentams programas turi teisę į finansavimą pagal Valstybinio paskolų studijoms fondo Norvegijoje. Šie kursai yra šie: Praktinė filosofija (30 ECTS kreditai) Žiniasklaidos ir komunikacijų (60 ECTS kreditai) Medicinos Įkūrimo metai (60 ECTS kreditai) Taikos ir konfliktų studijų (60 EBS kreditų) &nbsp Be pirmiau minėtos programos, Bjørknes Kolegija nuo 1999 m. taip pat pasiūlė programos komplektą dviejų valstybių auklėjamojo cooperati dėl su užsienio universitetais. Šie unikalūs programas tiek bakalauro ir magistro lygio, suteikiančios mokiniams galimybę žengti pirmuosius metus (bakalauro studentams) ar pirmojo semestro (už magistrantūros studentams) savo universitetines studijas Bjørknes Osle prieš pereidami į savo universiteto užsienio likusią savo studijas. Programas buvo sutiktas labai sėkminga, ir studentai gali pasirinkti vieną iš variantų, bakalauro lygio (fizioterapijos, Slaugos ir ryšių), taip pat taikos ir konfliktų studijų ir tarptautinių studijų magistrantūros lygio intervalas. Be šių magistrantūros studijų programas, Bjørknes kolegija nusprendė dalyvauti tarptautinio taikos tyrimų instituto, Oslas (PRIO) į Oslo semestro modulių kūrimą ir šių mokymą. Tokiu būdu, šių naujoviškų ir įdomių programų suburti mokslininkus į tarptautinių santykių, tarptautinės studijos ir taikos bei konfliktų tyrimų priešakyje iš abiejų Žemės rutulio pusių. Kadangi visi kursai yra dėstomi anglų kalba, šiuos prestižinius programas sulaukė susidomėjimo studentus visame pasaulyje, ir pareiškėjai prašytų iš Australijos, Prancūzijos, Portugalijos, Vokietijos, Meksikos, Kanados, JK ir JAV. Iš tiesų per buvusio Norvegijos ministro pirmininko Kjell Magne Bondevik vizito į Australiją 2005 m., jis buvo laiko susitikti Bjørknes studentai baigia savo programa Kanberoje. Skaityti mažiau