fizioterapija: www.hanzegroningen.eu/ip

Sveikatos priežiūra kreipiasi į Jus. Jums patinka dirbti su žmonėmis ir norėtumėte reiškia kažką prie jų. Jūs esate geras klausytojas, jį rasti lengva įdėti save į kitų žmonių batų ir jūs turite kantrybės. Tačiau jūs taip pat sąmoningai padaryti stendą sau. Norite išlaikyti savo galimybėmis ir kurti savo galimybes. Jeigu manote, kad visa tai taikoma jums, tada Fizioterapija gali būti teisingi jūsų gatvėje.

Su fizioterapijos diplomo, turite platų ateitį. Jūsų gimtojoje šalyje, tiek užsienyje, galite pradėti ligoninėje, slaugos namuose, reabilitacijos centrą arba medicinos lopšelio. Arba, žinoma, galite sukurti savo praktiką. Tarptautiniu mastu, Olandų mokymas yra labai vertinama.

Programos apžvalga

Kompetencija pagrįstas mokymo programos

Studijų programa Fizioterapija yra profesionalus Sąjungininkų sveikatos programa. Siekiant užtikrinti, kad jūsų žinios atitinka pagal profesinėje srityje nustatytus kriterijus, šie kriterijai yra išverstos į kompetencijas. Jūsų išsilavinimas sukasi aplink šių kompetencijų ugdymą. Pavyzdžiai šių kompetencijų yra:

  • darbo metodiškai ir taikant klinikinius pagrįstą mąstymą
  • teikia suinteresuotoms šalims informaciją apie prevenciją
  • atliekant tyrimus
  • priimti profesionalus požiūris
  • bendraujant su kitais savo srityje, ir su kitais sveikatos priežiūros specialistams.
fizioterapija

Studijų struktūra

Fizioterapijos programa yra ketverių metų programa (EB 240). Kiekvienais metais yra padalintas į du semestrus ir kiekvieną semestrą į du blokus. Per šiuos blokus, turėsite maždaug 17 kontaktinių valandų per savaitę; savarankiškas mokymasis ir praktinis mokymas užpildyti likusias valandas. Teorinėje dalyje yra siūloma mažų samouczku grupes (12 studentų). Įvertinimas vyksta kiekvieno langelio pabaigos.

Studijavimas užsienyje

Kaip Europos tinklo Fizioterapijos aukštojo mokslo (ENPHE) narys, bakalauro programa kineziterapijos dalyvauja Europos standartą fizioterapeutų plėtrai. Dėl šio tinklo galite įsigyti išties tarptautinę perspektyvą: jūs manote, pavyzdžiui, mainų programų su užsienio bakalauro programas. Tokiu būdu turėsite galimybę daryti stažuotes užsienyje.

profesija

Kaip fizioterapeuto dirbate gyvenimo kokybę. Trūkumais atramos-judėjimo aparatą apriboja žmones jų veikloje. Ji turi įtakos jų laisvę. Nesvarbu, ar tai yra senoji atsigauna po klubo operacijos, statybos darbuotojas su nugaros skundų ar sportininkas su traumos - visi jie trukdo jų galimybes. Tokiais atvejais, skausmas dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Kaip fizioterapeuto, jūs turite būdų ir priemonių savo žinioje padėti jums savo bendrosios praktikos gydytojo ir / ar specialisto nurodytus pacientus. Kartais galite ištaisyti Skundai, kartais Jums gali jiems kelią ir kartais jums gali padėti žmonėms valdyti optimaliai jų apribojimai. Jūs įvertinti pacientus, atlikti fizioterapijos diagnozes, parengia planus, gydymo, dalyvauti pacientams ir suteikti jiems informaciją, pavyzdžiui, apie pratimus ir prevencija. Viskas, ką Jums daryti, orientuota į žmogų už sutrikimas.

Programa mokoma:
Anglų
Olandų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
3,060
ES / EEE: 3006 € / ne ES / EEE: 8500 €
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date