Bakalauro farmacijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

bakalauro farmacijoje

Programa apima šiuos kursus:

Dermatologija ir kosmetologijos

Šis kursas pristato būsimą vaistininkui svarbių aspektų dermatologinių ligų, sutelkiant dėmesį į jų bendrą pateikimą ir jų atitinkamos farmakoterapijos tarp kitų gydymo galimybių. Žinoma adresai vertinimo, apdorojimo ir perdavimo sutrikimų, turinčių įtakos odos, nagų, plaukų ar gleivinių. Šis kursas atsižvelgiama į struktūrą ir funkciją odą ir kitoms tikslinėms organų kosmetikos produktus. Be to, ji nagrinėja odos, plaukų ir nagų fiziologiją, problemos, diagnostika, gydymas ir profilaktika, Dermo-kosmetikos ingredientų ir formules, teisės gynimo grožio.

Vaistinė dozavimo praktika

Šis kursas dėmesys skiriamas klinikinių aspektu vaistinėje, taip pat savo patirtimi. Kiekvienas studentas bus dirbantis individualiai iš savo vaistinės stoties išpylimo laboratorijoje. Kai kurie studentai bus dedamas vaistinės nustatymus sukurtų universitete, o kiti atliks pacientų vaidmenį. Dozavimo praktikos, konsultavimo ir tikrinimo vaistų sąveikos ir kitų vaistinių praktikos bus taikomos šio kurso, kad studentas bus vertinamas pagal klinikinius ir praktinius įgūdžius po baigimo. Konsultacijos sesija vyks kiekvieno laboratorinio sesijos pabaigos.

Pharmacoeconomics

Šis kursas supažindina su pagrindinėmis sąvokomis apskaita naudinga farmacijos praktika, taip pat pagrindinio mikro ir makroekonominių teorijų. Problematiką bus sutelkta į pasiūlos ir paklausos analizė, infliacijos, balansų, pelno ir kitų sąvokų, reikalingų pasiekti optimalų finansinį valdymą ir atitinka nacionalines kovos su narkotikais politiką. Šis kursas moko studentus įvertinti sveikatos ekonomikos ir klinikinės baigties tyrimus ir taikyti pharmacoeconomic analizė klinikinėje praktikoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2014

Apie mokyklą

LIU provides a well-established post-secondary education to over 20,000 full-time and part-time students in the undergraduate and graduate levels nationally and internationally.

LIU provides a well-established post-secondary education to over 20,000 full-time and part-time students in the undergraduate and graduate levels nationally and internationally. Skaityti mažiau