Bakalauro biomedicinos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Combat nematomas priešas, agentai ligų, bus jūsų kasdienis darbas. Biomedicinos studijos priežastinių mikroorganizmai ligų, identifikuojantys vaistus kovoti su jais.

Dalyvavimo žinių erdvės biomedicinos akademinio gyvenimo regiono plėtros mokslinių tyrimų ir pratęsimo veiklą SUS ir paties socialinio poreikio pateisina biomedicinos specialistų Pernambuco valstybės susidarymo.

darbo rinka

Darbo rinkoje yra didelis ir nuolat auga. Biomedicinos gali dirbti ligoninėse, viešųjų ir privačių laboratorijų, mokslinių tyrimų centrų, aukštojo mokslo institucijose. Labiausiai ieškoma po sritys biomedicinos yra klinikinių bandymų, Citologija molekulinės biologijos ir vaizdavimo egzaminus (branduolinės medicinos ir magnetinis rezonansas).

Šis specialistas gali atlikti mokslinių tyrimų veiklą, kuriant biotechnologinius procesus ir kuriant naujus produktus, naudojant naujausias funkcijas ir metodus genų inžinerijos ir molekulinės iologia. Jis taip pat veikia biologinio atliekų apdorojimo industrais automatizavimo ir kontrolės bioprocesais.

Taip pat gali pasinaudoti kokybės kontrolės maisto, gyvūnų ir transgeninių mikroorganizmų maisto ir gėrimų pramonės, ypač jei produktai yra gaunamas fermentuojant. Jūs taip pat gali veikti didėja ir gerinti augalinės ir gyvūninės produkcijos, sanitarijos ir kontrolės zoonozių, naudokite agentūras sušvelninti agentų ir teršiančių medžiagų, atlikti techninį ir aplinkos apsaugos ataskaitą ir aplinkosaugos projektams ir konsultavimas.

laukas

Biomedicinos gali veikti profesionaliai klinikinių laboratorijų, klinikiniai žmogaus reprodukcijos, branduolinės medicinos klinikos, kraujo bankai, universitetai, mokslinių tyrimų centrai, aplinkos analizė, maisto analizės ir kriminalistikos zonos.

TIKSLAI

Bendra:

Forma biomedicinos piliečius su technikos ir mokslo žinių, politinių, socialinių, švietimo, administravimo, tyrimo ir etikos profesinės praktikos medicinos atsižvelgiant į sveikatos paslaugų teikimo kontekste, užtikrinti visapusišką priežiūrą ir kokybę ir humanizavimo pagalbos gyventojams ,

specifinis:

• Teikti esminius elementus, esančius mokymo programos per teorinių veiklą, praktikos, papildomų, užbaigus kursinį darbą rengiant ir prižiūrimos stažuotės, integruotą ir kūrybiškai, atsižvelgiant į socialinę tikrovę, kultūros, sveikatos ir nacionalinės epidemiologinius, valstybės ir miestas; • Parengti bendruosius ir specialiuosius gebėjimus ir įgūdžius, reikalingus profesinei praktikai sujungtas su socialine-politinių ir kultūrinių kontekstų nacionaliniu, valstybės ir savivaldybių; • Plėtoti ugdymo turinio veiklą tarpdiscipliniškumo vykdymu, su pagrindiniu statybos norimą aplinką švietimo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo integracijos; • Pratimai moksliniai tyrimai, kaip pagrindinės veiklos sveikatos priežiūros visuma; • mokytojų ir mokinių sveikatos veiksmų reklamuoja valstybės ir savivaldybių sveikatos priežiūros sistemų integraciją skatinimas; • skatinti verslumo įgūdžius ir supratimą apie technologinio proceso, jo priežasčių ir pasekmių vystymąsi; • Skatinti gamybos ir mokslinių ir technologinių inovacijų ir jų taikymas darbo vietoje; • Skatinti suprasti ir vertinti socialinių, ekonominių ir aplinkos poveikio gamybos, valdymo ir steigimo naujas technologijas; • Skatinti galimybę nuolat mokytis ir prisitaikyti prie pokyčių darbo sąlygų, taip pat pateikti papildomos tyrimą magistro lygio kursus.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2016

Apie mokyklą

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Skaityti mažiau