La Trobe s bakalauro biomedicinos mokslų tyrinėja žmogaus sveikatą ir ligą, kartu su pagrindinės molekulinės pagrindu ligų, tokių kaip Alzheimerio liga, maliarija ir vėžys.

Pirmaisiais metais pamatinių mokslo dalykai sutelkti dėmesį į biologijos ir chemijos. Antrus metus dalykai - biomokslai, Medicina, biochemijos, genetikos, anatomijos, fiziologijos ir mikrobiologijos - nuves jus į jūsų trečius metus specializacijos ir antrosios pakopos studijų.

Sužinosite apie žmogaus kūno sveikatos ir ligos, ir įgyti žinių apie medicinos biochemijos, mikrobiologijos, farmakologijos, ląstelių ir molekulinė biologija, anatomija, fiziologija, infekcinių ligų ir neurologijos.

Jūs atrasite ligos simptomus, išmokti analizuoti mokslinius ir medicininius duomenis ir padaryti praktinį laboratoriniams darbams. Trečius metus pasistūmėjo biochemijos ir medicinos mokslų stažuotes ir laboratorinių kursai suteikia jums daugiau praktinės patirties. Mes taip pat parodyti jums, kaip skaityti, mokslinių tyrimų ir interpretuoti mokslinius leidinius ir išmokyti jus, prasmingai perteikti mokslo ir biomedicinos mokslų informacijos raštu.

Per šį laipsnį, jūs turėsite prieigą prie La Trobe instituto Molekulinės Mokslas - mūsų $ 100 mln dėstytojų ir mokslo objekto. Su mūsų pramonė cadetship programą, jūs taip pat gali įgyti patirties darbo vietoje, remiantis savo įgūdžius ir pramonės ryšius.

Pirmaisiais metais studentai gali būti skiriama dekano stipendija akademinio kompetencijos ar kitų bakalauro stipendijas. Mes taip pat siūlome užsienio studijų galimybes, įskaitant klinikinių vietas ir savanoriškoje veikloje.

Galite kreiptis studijuoti šį kursą per mūsų Hallmark mokslininkai programa. Žr Hallmark Dalyko grupė C įrašą dėl išsamesnės informacijos.

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS (Academic) balas 6,0, be atskiro Band balas mažesnis nei 6,0; TOEFL knyga-testas - minimalus bendras balas 550 su 5 ar daugiau rašytinių anglų bandymo rezultatas; TOEFL interneto testas - minimalus bendras balas 60 su už SLR 18 minimumo; W 22; Sėkmingai užbaigus anglų tolesnėms studijoms pažengęs 5B (EFS5 UG minimalaus 60 procentų), kuri yra prieinama iš La Trobe Melburnas; Daugiau informacijos apsilankykite La Trobe Melbourne svetainėje.

La Trobe Melbourne Pamatų Tyrimai: 60 procentų galutinio rezultato kurso; Anglų kaip dėstomosios kalbos aukštojo mokslo studijų, gali būti priimtas. Atkreipkite dėmesį: Lietuvių mokomąja į ankstesniame tyrime kalba nebus priimta kaip priėmimo (anglų) už kursus, jei patvirtintas bandymo rezultatas reikalavimas yra virš IELTS 6,5 su ne juosta pagrindu rezultatas mažesnis kaip 6,0. Pearson Test anglų kalbos (akademinė) (PTE): mažiausias balas 57 be bendravimo įgūdžių rezultatas mažiau kaip 50.

Kembridžo sertifikatas Išplėstinė anglų (CAE): B laipsnio arba didesnis.

Kembridžo sertifikatas gimtoji kalba nėra anglų (CPE): perdavimas klasė C arba aukštesnė, arba patvirtintos tarptautinės ekvivalentas.

Akademiniai patekimo į rinką reikalavimai

 • LTM Foundation studijos - 80
 • Aust. Metai 12 (ATAR) 2015 (tik orientaciniai) - 80.05
 • Tarptautinė bakalaureato - 26
 • GCE A Levels - 8
 • HKDSE - 2 x 5 lygis
 • Šri Lankos A Levels - BBC
 • STPM - 8.67
 • Norvegija vidurinio sertifikatas - 4
 • Švedija Slutbetyg - G / V.
 • Visi Indijos Sen AB (Best 5 dalykai) - 75
 • Vietnamas (metais 12) - 8
 • Indonezija (SMA) - 8
 • VPK Cert. IV - VPS 2.6
 • GAOKAO - žr svetainėje.

Jei neatitinkate šių patekimo į rinką reikalavimai jums gali būti domina La Trobe įkūrimo ir studijų diplomo programos, kurias teikia alternatyvus kelias į La Trobe anketa bakalauro programą. Norėdami gauti daugiau informacijos prašome apsilankyti La Trobe Melbourne svetainėje.

Tema sąlyga

Vienetai 3 ir 4: tyrimas rezultatas bent 30 anglų kalba (EAL) arba 25 anglų išskyrus InReal; ir studijų rezultatas bent 25 chemijos.

Papildomos išlaidos

Priklausomai nuo pasirinktų klausimų, papildomos išlaidos gali būti laboratorinį chalatą - apie $ 30 - ir atspindėtos rinkinys - apie $ 40. Studentai gali pirkti šiuos elementus iš bet kurio tiekėjo, jie lieka mokinių asmeninė nuosavybė.

Karjeros galimybės

Absolventams rasti darbą medicinos mokslinių tyrimų institutų ar vyriausybės ir privataus sektoriaus laboratorijose ligoninėse, universitetuose ir farmacijos kompanijų. Kitos sritys galite pasirinkti įtraukti karjerą administracijos ar švietimo, kad reikia biomedicinos mokslų žinias. Arba biomedicinos mokslo laipsnis yra magistrantūros medicinos ir odontologijos sąlyga, ir gali būti jūsų laipteliu į šiuos kursus.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų La Trobe University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date