Bakalauro Biomedicinos mokslų (BSC)

Mūsų bakalauro pagyrimu Biomedicinos mokslai laipsnis kursas kreipiasi į studentams, turintiems mokslo fone, kurie domisi tam ligoninėse laboratorijose, į mokslinius tyrimus ar tolesnių studijų karjerą.

Tai dinamiškas kursas moko entuziazmo dėstytojai ir palaikomas šios srities ekspertais. Mūsų laboratorijose ir mokymo kambariai yra naujas ir pastatytas mūsų pačių specifikacijos siekiant užtikrinti, kad jūs turite geriausią įmanomą patirtį, ir mes apribota studentų mes priimame užtikrinti mažas klases, gydyti asmeniškai pritaikytą mokymosi patirtį skaičių.

Laipsnis yra akredituota pagal biomedicinos mokslų instituto, suteikiant studentams profesinę kvalifikaciją, kuri gali imtis juos į pripažintą karjeros kelią.

Middlesex neseniai atvėrė state-of-the-art bioanalitinius laboratorijas mokymo ir mokslinių tyrimų. Su investicijomis iš viso 3 £ mln patalpos rungtynės, o kai kuriais atvejais pranoksta tie siūlomi JK medicinos mokyklose.

Labs teikti naujos kartos mokslo prietaisus molekulinės analizės, rašyti genomo era - pagal naują dėmesio moksliniams tyrimams baltymų medžioklės, o ne genų medžioklė.

Taip pat buvo naudojamas bakalauro ir magistro studentams, jie bus naudojami akademinę ir mokslo darbuotojų, kurie ir toliau pirmauja tyrimus, ypač į besivystančių prieinamą gydymą AIDS vėžiu sergantiems pacientams trečiosiose pasaulio šalyse.

Kai kurie iš pagrindinių funkcijų naujų laboratorijų, yra šie:

  • Masių spektrometrija ir elektroninis mikroskopas Suite - būsto visi nauji Shimadzu Krytos AXIMA BPS MALDI-TOF MS; LC-MS, 2010a ir GC-MS QP5050A instrumentai ir skenavimo elektroniniu mikroskopu.
  • Biomedicinos mokslų mokymo laboratoriją - penkiasdešimt studentas talpos įrenginys skirtas laisvų rankų laboratoriniais įgūdžių mokymas.
  • Molekulinės biologijos Research Laboratory korpusas realaus laiko PGR (polimerazės grandinine reakcija -multiplication mažo dalis geno), ir genų sekos, o taip pat 2D elektroforezės gelyje ir gelio vizualizavimo ir analizės įranga.
  • Audinių kultūros tyrimų laboratorija - trys klasės II biologinės saugos spintos, vaizdo mikroskopija ir pilnas aukštis ritinio butelis ir standartiniai CO2 inkubatorius
  • Histologija tyrimų laboratorija - būsto cryostats, standartiniai mikrotomai ir Fluorescencinis mikroskopija Radiologinė įranga
  • Bendra biochemijos tyrimų laboratorija - būsto imunologinė, chromatografija (atskyrimo metodai -separating mišiniai ir molekulių), CZE, HPLC, FPLC, LC ir bendras atskyrimas įranga.


Patekimo į rinką reikalavimai


A lygiai 280 taškus tarifų įskaitant du A2S pageidautina biologijos ar chemijos, plius GCSE klasių AC matematikos ir anglų kalba. Arba: BTEC National Diploma / Vces / Tarptautinis bakalaureato / progresavimo Išplėstinė Diplomai / Prieiga prie mokslo kursą ekvivalentinės tarifinės į pirmiau. Paraiškos iš kandidatų be oficialią kvalifikaciją yra sveikintina, jeigu jos gali įrodyti atitinkamų lygių atitinkamos sugebėjimus ir patirtį.

Anglų kalbos reikalavimai


Jūs privalote turėti kompetenciją anglų kalba, o mes paprastai reikalauja C laipsnio GCSE arba lygiavertę kvalifikaciją. Dažniausiai Anglų kalbos reikalavimai tarptautiniams studentams yra IELTS 6.0 (su minimalus 5.5 visų keturių komponentų) arba TOEFL interneto pagrindu 72 (bent 17 klausymo ir rašymo, 20 kalbėjimo ir 18 skaitymo).

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų Middlesex University London »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Rgp. 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
9,000 GBP
- JK ir ES; £ 10,400 - Ne ES
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date