Filter
Bakalauras
Ispanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programas - Veterinarija Ispanijoje

Bakalauro, arba pirmosios akademinės pakopos, laipsnį studentams gali suteikti daugybė viso pasaulio akademinių įstaigų. Studentai taip pat gali pasirinkti iš daugybės įvairiausių bakalauro specialybių ir taip įgyti konkretų juos labiausiai dominančios srities išsilavinimą, kuris jiems padėtų gauti norimą darbą ir siekti užsibrėžtų akademinių, profesinių, o galbūt ir asmeninių tikslų.

Nuo roplių iki paukščių ir žinduolių veterinarai gali suprasti, kaip elgtis su gyvūnais, kai jiems reikia medicininės pagalbos. Studijuojant veterinarinę mediciną gali būti naudojamos mokymosi chirurgijos ir kitos medicininės procedūros.

Ispanija (ispaniškai: España) yra įvairi šalis dalintis Iberijos pusiasalio su Portugalija vakariniame gale dėl Viduržemio jūros. Ispanija yra laikoma egzotiška šalis Europoje dėl savo draugiškų gyventojų ir atsipalaidavęs gyvenimo būdą. Normalus trukmę universiteto kursus Ispanijoje yra 4 metai, išskyrus medicinos ir dvigubi laipsniai, kurie yra 6. Madridas ir Barselona yra gerai žinomi miestų visame pasaulyje dėl savo virtuvės, energingas naktinis gyvenimas, ir pasaulyje garsaus folkloro ir šventės.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias bakalauro programas - Veterinarija Ispanijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Europa

2 Rezultatai Veterinarija, Ispanija

Universidad de Leon

Mes mokome specialistus, įgytus veterinarijos žinių, analizės ir organizavimo gebėjimų bei asmeninių įgūdžių tobulėti medicinos, gyvulininkystės, sveikatos ir maisto saug ... [+]

Apie

Mes mokome specialistus, įgytus veterinarijos žinių, analizės ir organizavimo gebėjimų bei asmeninių įgūdžių tobulėti medicinos, gyvulininkystės, sveikatos ir maisto saugos srityse, pripažįstant pažangios demokratinės visuomenės vertybes.

Ką mes Jums siūlome164 metų veterinarijos specialistų mokymo trajektorija pagal tarptautinio veterinarinio mokymo principus ir standartus.Aukšto lygio mokytojai, mokytojai ir tyrėjai, užtikrinantys aukštos kokybės žinių perdavimą.Mokymo pamoka.Šiuolaikinės priemonės, plačiai pritaikytos dėstymui ir tyrimams.Studentai gali naudotis 1275 kvadratinių metrų veterinarijos ligonine.Nuosavas 130 000 kvadratinių metrų eksperimentinis ūkis, esantis 1,5 km nuo Veterinarinės medicinos fakulteto.Bandomasis maisto perdirbimo įmonė su įranga, orientuota į mėsą ir pieno produktusSusitarimai su daugiau nei 550 centrų, institucijų ir įmonių, bendradarbiaujančių praktiniame studentų mokyme.Praktika nuo pirmųjų metų.Eksperimentiniai baigiamojo laipsnio projektai.Mokymai, palengvinantys darbo įtraukimą tiek privačioje, tiek viešojoje erdvėjeNacionalinės ir tarptautinės mobilumo programos (Vokietija, Argentina, Australija, Belgija, Brazilija, Kanada, Čilė, Kinija, Kolumbija, JAV, Italija, Japonija, Meksika, Peru, Lenkija, Portugalija, Rusija, Taivanas, Turkija ir Vietnamas).Profesionalios išvykosVeterinarijos klinikaGyvūnų auginimas ir sveikataMaisto pramonė: technologijos, higiena ir tikrinimasFarmacijos pramonė ir sveikatos bei diagnostikos laboratorijosCentrinės, regioninės ir vietinės administracijos oficialios tarnybosMokymas ir tyrimaiKaro veterinarijakompetencijos... [-]
Ispanija León
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University CEU - Cardenal Herrera

Veterinarijos fakultete turi daugiau nei 17 metų patirtį ir tai dekanas fakultetas ... [+]

Ką daryti mes skiriamės?

1. patirtis

Veterinarijos fakultete turi daugiau nei 17 metų patirtį ir tai dekanas fakultetas Valensijos autonominės bendruomenės narys ir Europos asociacijos įmonėse, veterinarinio švietimo (EAEVE) ir Tarptautinio Veterinarijos studentų asociacija (IVSA)

2. Tarptautinis pašaukimas

Mūsų klasių egzistuoti ir gyventi studentų iš įvairių šalių ir tautybių. Tai tik Veterinarijos fakultetas Ispanijoje (ir tik nedaugelis iš Europoje) su trijų tarptautinių linijų laipsnis: ispanų, prancūzų ir anglų kalbomis.

3. įrenginiai

Kadangi nuo pat pirmos dienos turėsite prieigą prie klinikinės veterinarijos ligoninės ir su savo įrenginių, jums bus suteikta galimybė tobulinti savo žinias, mokytis gaunamus atvejus, taip pat aktyviai dalyvauti 24 valandų sargybą iš ligoninės paslaugų. Be to, jūs turėsite prieigą prie mokymo ir mokslinių tyrimų Farm, kur jums bus dalyvauti praktinių klinikose su didesniais gyvūnais, pavyzdžiui, arklių ir karvių, taip pat praktinio darbo, susijusio su gyvulių valdymo ir etnologijos ir dauginimo ožkų, avių , triušiai, paukščiai, šunys ir katės. Jums bus dalyvauti naujoviškai mokymo programą, kuri sujungia akademinę mokymosi su profesinių įgūdžių įgijimo veterinarijos.... [-]

Ispanija Moncada
Rugsėjis 2019
Anglų,Ispanų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba