Bakalauro laipsnis - Reproductive Medicine

Geriausios 2 bakalauro programos - Reproductive Medicine 2019

Bakalauro laipsnis dažnai yra viena iš pirmųjų universitetinio lygio programų, kurias sudaro aukštųjų mokyklų absolventai. Šioje mokymo srityje dažniausiai aptariamas konkretus dalykas. Daugelis studentų gali baigti bakalauro studijų programą nuo trejų iki penkerių metų.

Kas yra reprodukcinės medicinos bakalauro laipsnis? Reprodukcinė medicina yra plataus masto sveikatos priežiūros sritis, kurioje gali būti nagrinėjamos vyrų ir moterų nevaisingumo problemos, prenatalinė priežiūra ar šeimos planavimas. Kai kurie universitetai gali leisti studentams pasirinkti koncentracijas tam tikrose srityse, pavyzdžiui, akušerijoje, vaisingumo praktikoje ar nėštumo metu. Daugelyje programų įtraukiamos paskaitos, diskusijos, projektai ir laboratorijos darbai mokymo programoje, siekiant užtikrinti, kad mokslininkai būtų supažindinti su įvairiomis mokymosi priemonėmis. Tikslūs tokio laipsnio kursai gali apimti žmogaus reprodukcines sistemas, medicininę terminologiją ir prenatalinę priežiūrą.

Reprodukcinė medicina yra svarbi sveikatos priežiūros sistemos dalis, o daugelis darbdavių ieško šios srities specialistų. Šis laipsnis galėtų suteikti absolventams daugiau konkurencinių pareiškėjų, nes jis padeda jiems įgyti svarbių karjeros specifinių įgūdžių, tokių kaip analizė, kritinis mąstymas ir pacientų priežiūra.

Tai galėtų būti didelė bakalauro laipsnių kaina. Dauguma universitetų nustato savo mokslą pagal programą, trukmę ir klasės tipą. Kadangi kiekviena mokykla gali turėti skirtingą kainą, pareiškėjai turi gauti informaciją tiesiogiai iš institucijos, kuriai jie nori dalyvauti.

Studentai, baigę bakalauro studijas Reprodukcinės medicinos srityje, gali būti pasirengę įvairiems karjeros etapams. Daugelis absolventų įeina į sveikatos priežiūros sritį akušerių, endokrinologų, embriologų ar mokslinių tyrimų specialistų. Tačiau kai kurie nori tapti žurnalistais, profesoriais ar žmogiškųjų išteklių valdytojais pasinaudoti perduodamais įgūdžiais. Kiti mokslininkai nusprendžia šią programą naudoti kaip išsamesnio švietimo pradžios tašką.

Galbūt galėsite susipažinti su bakalauro programa mokyklose visame pasaulyje. Kai kurie universitetai netgi siūlo internetinius kursus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau

Akušerijos bakalauro (bmid)

Charles Darwin University
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metų January 2019 Australija Darwin Sydney Melbourne + 3 daugiau

Dėl akušerijos bakalauro pirmiausia studentams įsikūrusios Šiaurės teritorija dėl reikalavimo pateikti tęstinumą akušerijos priežiūra. Vietiniams moterys skatinamos [+]

Akušerijos bakalauro (BMID)

Vietose:

Casuarina bendrabučiu Eksternu

Dėl akušerijos bakalauro pirmiausia studentams įsikūrusios Šiaurės teritorija dėl reikalavimo pateikti tęstinumą akušerijos priežiūra. Vietiniams moterys skatinamos taikyti. Interstate studentai turėtų žinoti, kad jis yra vis sunkiau gauti klinikinių vietą, išskyrus NT jurisdikcijose.

Supported by amžiaus moteris orientuotą priežiūros sistemą, ir pagrįstos pirminės sveikatos priežiūros principus, akušerijos bakalauro yra 3 metų trukmės dieninės laipsnis, kuri rengia studentus veikti kaip profesinius ir šiuolaikinius akušerių per priežiūros įvairiuose kontekstuose.... [-]


Akušerijos bakalauro laipsnis

Southern Cross University
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metų March 2019 Australija Coffs Harbour Bilinga + 2 daugiau

Akušerijos bakalauras sujungs jūsų talentą ir pasišventimą su įgūdžiais, kuriuos turėsite, kad suteiktų visapusišką priežiūrą moteriai ir jos vaikui nėštumo, gimdymo ir ankstyvojo vaikystės metu. [+]

Daugumoje žmonių gyvenime dalyvaukite svarbiausio įvykio metu mokydamiesi už vertingą ir sudėtingą akušerio karjerą.Akušerijos bakalauras sujungs jūsų talentą ir pasišventimą su įgūdžiais, kuriuos turėsite, kad suteiktų visapusišką priežiūrą moteriai ir jos vaikui nėštumo, gimdymo ir ankstyvojo vaikystės metu. Jūs įgysite akušerijos teorijos ir praktikos pagrindą, pirminę sveikatos priežiūrą, moterų sveikatą ir psichosocialinius mokslus. Jums bus pasirengusi dirbti daugiadisciplininėse komandose ir kartu su moterimis prisidėti prie sveikesnių rezultatų motinai ir kūdikiui. Tokio laipsnio padėjimai suteikia jums galimybę stebėti moterų kelionę nėštumo metu ir padėti jiems bei jų skirtingiems poreikiams patenkinti visą akušerijos praktiką. Šios programos absolventai galės registruotis ir praktikuoti akušerėmis įvairiuose nustatymuose, įskaitant valstybines ir privačias ligonines, klinikas ir akušerių pedagogus.... [-]