Bakalauro laipsnis - Pre-Med

Geriausios 2 bakalauro programos - Pre-Med 2019

Pre-Med

Bakalauro laipsnis yra pirmasis etapas asmens ugdymo kelyje. Jis gali atskirti skirta keletas iš minios ir pakelia nuomos potencialą. Trejų iki ketverių metų intensyvių studijų galite gauti asmenims aukštojo apmokamą darbą ir daugiau pažangių studijų srityse. Bakalauro laipsnis gali tarnauti kaip profesinės laipsnių ir pažangiausių karjeros srityse vartai.

Kas yra Pre-MED bakalauras? Tai studijų programa, kuri yra siūloma tik pasirinkite universitetų ir institucijų. Daugelis kolegijų pasiūlyti tik iš anksto-MED švietimo sekti, kad nenusileidžia laipsnį, būdingą šioje srityje. Pilnai dedikuoti studijų programos nedėkite ant jo sunkių dėmesio biologijos, chemijos ir fizikos, kurie yra pagrindiniai temos stojamuosius egzaminus ir būtinos medicinos mokykloje. Stiprūs matematikos ir kalbos įgūdžių, taip pat bus sukurtas, ir priklausomai nuo regiono, antroji kalba tyrimas bus reikalaujama.

Yra viena pagrindinė priežastis siekti bakalauro 's laipsnį iš anksto med: ji apima visus pranešimus reikalingų prep med mokykloje. Gydytojas programos dažnai turi griežtas ir kietas stojamuosius reikalavimus, todėl daugiausia dėmesio skiriant šiems reikalavimams visoje bakalauro programa yra geriausias būdas užtikrinti sėkmę.

Iš anksto-MED laipsnį kaina priklauso nuo institucijos. Galų gale, galite tikėtis, kad programa paleisti mažiausiai du semestrus, ilgesni planai pradėjimo iki ketverių metų. Svarbiausia atsiminti, kai ieško programas yra rasti vieną, kad pasiruošimas po virinimo regionui, kuriame individas planus dalyvauti med mokykloje ir praktikos vaistą.

Kiekvienas, kuris baigia bakalauro anksto MED programa gali tikėtis daugiau laiko praleisti mokykloje. Laipsnis yra žingsnis į užsidirbti medicinos daktaro. Kai galutinis kelias yra baigtas, pelningas karjerą kaip gydytojas, medicinos mokslo ar chirurgas yra bendras rezultatas.

Programos visame pasaulyje siūlo bakalauro ir Pre-Med. Pilnai lankosi laipsnių sunku rasti, nes laipsnis apima daug lab pagrįstas mokslų. Norėdami rasti geriausius variantus, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Bakalauras Pre Med (Biologijos akcentas)

Greenville University
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Greenville

Pagrindinė biologijos kryptis rengia studentus medicinos profesijų, maisto ir kokybės kontrolės, vaistų, aplinkosaugos, biologinių tyrimų ir kt. Srityse. [+]

Pagrindinė biologijos kryptis rengia studentus medicinos profesijų, maisto ir kokybės kontrolės, vaistų, aplinkosaugos, biologinių tyrimų ir kt. Srityse. Biologija yra auganti sritis su naujais genomikos, medicinos, molekulinės biologijos ir biotechnologijų laimėjimais. Mūsų fakultetas yra įsipareigojęs palengvinti mūsų studentų aukščiausio lygio žinias ir techninius įgūdžius, kad jie galėtų reikšmingai prisidėti prie pasirinktos srities ir gerbti Kūrėją savo pašaukimuose.

Greenville University " biologijos pagrindas reikalauja visapusiško poveikio visam laukui, tačiau leidžia lanksčiai pabrėžti kiekvieno studento ypatingą susidomėjimą ir karjeros tikslus. Neseniai baigęeji absolventai studijavo botanikos, molekulinės genetikos ir kitų sričių biologiją. Kiti įstojo į konkurencingas profesinio mokymo programas medicinoje, odontologijoje, fizioterapijoje ir veterinarijoje. Mūsų dėstytojai yra pasirengę suteikti akademinę mokymosi aplinką, kuri studentams leistų klestėti ir išaugti į labai kompetentingus specialistus. Mūsų fakultetas suinteresuotas visų mūsų studentų, tiek klasėje, tiek ir iš jos, ir mes dirbame su kiekvienu studentu, norėdami parengti savo karjeros planus. Iš tikrųjų per pastaruosius 10 metų 85-90% mūsų studentų, kurie kreipėsi į medicinos mokyklą, buvo priimti.... [-]


Bakalauras - Pre-Med (alopatinis

Anderson University
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Anderson

Išankstinė programa yra ketverių metų programa, baigiama bakalauro laipsnį. Kursų rengimas turi apimti bendrojo biologijos, bendrosios chemijos, organinės chemijos ir bendrosios fizikos metus. Studentams patariama imtis daugiau nei minimalaus biologijos ir chemijos kiekio, kad jie galėtų būti konkurencingi kvalifikacijos MCAT ir padaryti pirmuosius medicinos mokyklos metus labiau valdomu. Tam tikrų medicinos mokyklų reikės matematikos kursų, bendravimo įgūdžių ir įvairių meno bei humanitarinių mokslų. [+]

Anderson University siūlomos sveikatos priežiūros profesinės programos, skirtos studentams, norintiems įgyti medicinos, fizinės ir profesinės terapijos, odontologijos, gydytojo asistentės, farmacijos, chiropraktiko, optometrijos, podiatrijos ir veterinarijos karjerą. Individualizuotos programos yra skirtos studentams, norintiems patekti į kitas aukščiau neišvardytas sveikatos profesijas.

Nors dauguma išankstinio sveikatos profesijų studentų, kurių pagrindinė veikla yra biologija, biochemija ar chemija, dažniausiai gali būti pasirinkta bet kokia svarbi, jei laikomasi tam tikrų sveikatos programos ir kursų reikalavimų. Kiekvienos programos trukmė ir specifiniai kursai yra kintamieji, priklausomai nuo pasirinktos srities ir individualios profesinės mokyklos. Kiekviena ikiprofesinė programa skirta studentams suteikti platų, krikščionišką, laisvųjų menų pasirengimą tarnauti pasirinktoje sveikatos srityje.... [-]