Bakalauro laipsnis - Pre-Med

Geriausios 3 bakalauro programos - Pre-Med 2018

Pre-Med

Bakalauro laipsnis yra pirmasis etapas asmens ugdymo kelyje. Jis gali atskirti skirta keletas iš minios ir pakelia nuomos potencialą. Trejų iki ketverių metų intensyvių studijų galite gauti asmenims aukštojo apmokamą darbą ir daugiau pažangių studijų srityse. Bakalauro laipsnis gali tarnauti kaip profesinės laipsnių ir pažangiausių karjeros srityse vartai.

Kas yra Pre-MED bakalauras? Tai studijų programa, kuri yra siūloma tik pasirinkite universitetų ir institucijų. Daugelis kolegijų pasiūlyti tik iš anksto-MED švietimo sekti, kad nenusileidžia laipsnį, būdingą šioje srityje. Pilnai dedikuoti studijų programos nedėkite ant jo sunkių dėmesio biologijos, chemijos ir fizikos, kurie yra pagrindiniai temos stojamuosius egzaminus ir būtinos medicinos mokykloje. Stiprūs matematikos ir kalbos įgūdžių, taip pat bus sukurtas, ir priklausomai nuo regiono, antroji kalba tyrimas bus reikalaujama.

Yra viena pagrindinė priežastis siekti bakalauro 's laipsnį iš anksto med: ji apima visus pranešimus reikalingų prep med mokykloje. Gydytojas programos dažnai turi griežtas ir kietas stojamuosius reikalavimus, todėl daugiausia dėmesio skiriant šiems reikalavimams visoje bakalauro programa yra geriausias būdas užtikrinti sėkmę.

Iš anksto-MED laipsnį kaina priklauso nuo institucijos. Galų gale, galite tikėtis, kad programa paleisti mažiausiai du semestrus, ilgesni planai pradėjimo iki ketverių metų. Svarbiausia atsiminti, kai ieško programas yra rasti vieną, kad pasiruošimas po virinimo regionui, kuriame individas planus dalyvauti med mokykloje ir praktikos vaistą.

Kiekvienas, kuris baigia bakalauro anksto MED programa gali tikėtis daugiau laiko praleisti mokykloje. Laipsnis yra žingsnis į užsidirbti medicinos daktaro. Kai galutinis kelias yra baigtas, pelningas karjerą kaip gydytojas, medicinos mokslo ar chirurgas yra bendras rezultatas.

Programos visame pasaulyje siūlo bakalauro ir Pre-Med. Pilnai lankosi laipsnių sunku rasti, nes laipsnis apima daug lab pagrįstas mokslų. Norėdami rasti geriausius variantus, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Bakalauras - Pre-Med (alopatinis

Anderson University
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Anderson

Išankstinė programa yra ketverių metų programa, baigiama bakalauro laipsnį. Kursų rengimas turi apimti bendrojo biologijos, bendrosios chemijos, organinės chemijos ir bendrosios fizikos metus. Studentams patariama imtis daugiau nei minimalaus biologijos ir chemijos kiekio, kad jie galėtų būti konkurencingi kvalifikacijos MCAT ir padaryti pirmuosius medicinos mokyklos metus labiau valdomu. Tam tikrų medicinos mokyklų reikės matematikos kursų, bendravimo įgūdžių ir įvairių meno bei humanitarinių mokslų. [+]

Anderson University siūlomos sveikatos priežiūros profesinės programos, skirtos studentams, norintiems įgyti medicinos, fizinės ir profesinės terapijos, odontologijos, gydytojo asistentės, farmacijos, chiropraktiko, optometrijos, podiatrijos ir veterinarijos karjerą. Individualizuotos programos yra skirtos studentams, norintiems patekti į kitas aukščiau neišvardytas sveikatos profesijas.

Nors dauguma išankstinio sveikatos profesijų studentų, kurių pagrindinė veikla yra biologija, biochemija ar chemija, dažniausiai gali būti pasirinkta bet kokia svarbi, jei laikomasi tam tikrų sveikatos programos ir kursų reikalavimų. Kiekvienos programos trukmė ir specifiniai kursai yra kintamieji, priklausomai nuo pasirinktos srities ir individualios profesinės mokyklos. Kiekviena ikiprofesinė programa skirta studentams suteikti platų, krikščionišką, laisvųjų menų pasirengimą tarnauti pasirinktoje sveikatos srityje.... [-]


Bakalauras Anksto Med (biologija Dėmesio)

Greenville University
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Greenville

Biologijos majoras siekia parengti studentus karjeros įdomių sričių sveikatos priežiūros profesijų, mokslinių tyrimų ir aplinkos apsaugos tyrimų. [+]

Graduate Management Admission Test arba Biologija Pagrindinis siekia parengti studentus karjeros įdomių sričių sveikatos priežiūros profesijų, mokslinių tyrimų ir aplinkos apsaugos tyrimų. Atsižvelgiant į nuolat iškylančius naujus atradimus genomikos, medicinos, molekulinės biologijos tyrimams, ir "žaliosios" technologijos, Greenville Kolegija yra įsipareigojusi palengvinti į aukščiausio lygio žinių bei techninių įgūdžių studentams anksto, kad jie gali svariai prisidėti savo pasirinktose srityse, ir pagerbti į savo pašaukimų kūrėjas.

Mūsų Biologija Pagrindiniai reikalavimai išsamus poveikio visam srityje dar leidžia lanksčiai pabrėžti savo ypatingą susidomėjimą. Jūs galite sutelkti savo studijas aplinkos biologija, laboratorinių tyrimų ir vidurinio ugdymo biologijos ar absolventas ar profesinio rengimo mokyklose. Studentai tyrimų trasoje turi galimybę skelbti popieriuje jų vyresniajai metus. Mokslinių tyrimų sritys apima studijas ląstelių augimą, DNR išraiškos, botanika, parazitologijos ir rekombinantinės DNR technologijos būdu. Biologija taip pat siūlo prep klasę besidomintiems atsižvelgiant GRE egzaminą aukštosios mokyklos priėmimo.... [-]


Prieš Profesionali Programa Medicinoje

Cornell College
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Mount Vernon

Dydis yra Premier akademinių sodrinimo programa, skirta kūrybiškai parengti studentus sėkmingai karjeros dėl sveikatos priežiūros profesijų, pavyzdžiui, medicinos, stomatologijos, sveikatos priežiūros administravimo ir veterinarijos įvairovė. [+]

Apie Matmenys

Dėl mokslo ir kultūros Sveikatos centras

Dydis yra Premier akademinių sodrinimo programa, skirta kūrybiškai parengti studentus sėkmingai karjeros dėl sveikatos priežiūros profesijų, pavyzdžiui, medicinos, stomatologijos, sveikatos priežiūros administravimo ir veterinarijos įvairovė. Dydis buvo sumanyta dr Larry Dorr '63 po pažymėti, kad per daug gyventojų ir bičiuliai buvo ugdomi mokslinio tunelį.

"Turėti aukščiausios medicinos / mokslo gebėjimus nepakaks", pastebėjo dr Dorr. "Jei negali įrodyti, susirūpinimą, suteikiant paciento pasitikėjimą savo gydymo ir bendrauti, ką jūs bandote daryti, kad suteikti jiems teigiamą požiūrį, savo efektyvumą, kaip sveikatos priežiūros specialistas, galiausiai bus ribotas." Ši bakalauro programa yra manoma, kad pirmasis tokio pobūdžio vieta prasmingai akcentuoja gydymo meno, taip pat mokslo ir gydymo ligos.... [-]