Bakalauro laipsnis - Optometric Medicine

Geriausios 3 bakalauro programos - Optometric Medicine 2019

Optometric Medicine

Bakalauro studijų programos yra skirtos suteikti mokslininkus su įvadiniu žinių konkrečioje srityje ar karjeros pramonėje. Priklausomai nuo išsilavinimo dėmesio, programos gali apimti patirtinius sukimų ekskursijos pramonės objektų, kritikos ir on-the-darbo mokymosi galimybes. Kai studentas uždirba laipsnį, jis ar ji gali pasirinkti pradėti karjerą arba iš anksto į studijų programą.

Kas yra optometrijos bakalauras? Tai ypač bakalauro studijų programa dažniausiai sutelktas suteikiant studentams švietimo pagrindą dėl žmogaus akis, bendrų regėjimo problemų ir lūžio sąlygų korekcijos tyrimas. Paprastai pirmieji trys metų bakalauro studijų programos yra orientuotos nurodymu, o ketvirtus metus, kai studentai dalyvauti prekybos ir klinikinės patirties stažuotės.

Vienas iš pagrindinių priežasčių, dėl uždirbti bakalauro laipsnį Optometrija yra gauti dėl priėmimo pas gydytoją dėl optometrijos studijų programą, kuri yra gauti licenciją ir praktikuojančių tam tikra valstybės reikalavimas. Laipsniai dažnai reikalingas darbo galimybes, nepriklausančių nuo pradinio lygio, ir jie taip pat puikiai tinka pagerinti vienas atlyginimas potencialą.

Iš užbaigti bakalauro studijų programą bet kurioje srityje sąnaudos skiriasi pagal programos trukmės, šalies, kurioje studentas pasirenka mokytis ir ar yra stipendijos pasinaudoti. Tiems, kurie domisi, turėtų kreiptis į Priėmimo biurus mokyklose specifinė ir up-to-data informacijos apie finansų mokslą, mokesčius ir knygų kainą.

Paprastai mokslininkai įvesti bakalauro ir optometrijos programos su toliau į daktarė optometrijos programos ketinimą.Yra karjeros prieinama optometrijos su žemesnio išsilavinimo lygio, kaip antai optometric technikas, bet tokie darbai reikalauja tik aukštosios mokyklos diplomą, o ne bakalauro laipsnį. Be to, turintys bakalauro laipsnį, pareiškėjai į ketverių metų doktorantūros studijų programas reikia išlaikyti Optometrija Priėmimo testas.

Bakalauro laipsnį programos optometrijos yra visame pasaulyje. Ne tik kad, bet studentai taip pat gali turėti mokosi nuotolinio mokymosi programos variantą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu. 

Skaityti Daugiau

Bakalauro optometrijos

University of Johannesburg
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Specialistai kokio korekcijos ištirti akis regėjimo problemų, ligų ir kitų nenormalios sąlygos ir tada nustatyti lęšius ir / arba gydymui, jei reikia, [+]

Karjera

Specialistai kokio korekcijos ištirti akis regėjimo problemų, ligų ir kitų nenormalios sąlygos ir tada nustatyti lęšius ir / arba gydymui, jei būtina.

Priėmimo sąlygos Minimalūs ApS: 29 Kalba mokymo ir mokymusi anglų kalba: 5 (60% +) Matematika: 5 (60% +) Matematinis raštingumas: Nesutiko Fiziniai mokslai: 5 (60% +) Gyvosios gamtos mokslai: 5 (60% +) Papildoma Tema 1: 5 (60% +) Papildoma Tema 2: 4 (50% +)

Priėmimo tarptautinių pareiškėjams taikomi atitinka atitikties reikalavimus, kaip nustatyta pagal Imigracijos įstatymą Nr 13 2002, reglamentų ten, pateiktų pagal Universiteto politiką. Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, nes erdvės apribojimų. Visi pareiškėjai turi užpildyti NBT (Nacionalinė Benchmark Test) prieš priėmimą. Iš NBT rezultatas bus informuoti, kurių buvo imtasi dėl vaiko įkurdinimo pareiškėjo sprendimus. Gyvenimas orientacija nėra įtrauktos apskaičiuojant APS.... [-]


Bakalauro optikos

Al-Ahliyya Amman University
Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jordanija Amman

Unikalus prie optika yra pirmoji ir vienintelė atkarpa ties privačių universitetų Jordanijos Hašimitų Karalystės lygiu ir įdiegė skyrių kaip vienas iš farmacijos ir medicinos mokslų fakulteto skyriuose 2015 m, kuris užtikrina bakalauro laipsnį optikos specialybės 132 kredito valandos paskirstytos per ketverius mokslo metus departamentas. Departamentas Optika buvo įkurta siekiant suteikti galimybę absolventams dirbti optikos centrų ir centrų oftalmologijos ir regėjimo korekcijos be akių klinikos ligoninėse. [+]

optika

Unikalus prie optika yra pirmoji ir vienintelė atkarpa ties privačių universitetų Jordanijos Hašimitų Karalystės lygiu ir įdiegė skyrių kaip vienas iš farmacijos ir medicinos mokslų fakulteto skyriuose 2015 m, kuris užtikrina bakalauro laipsnį optikos specialybės 132 kredito valandos paskirstytos per ketverius mokslo metus departamentas. Departamentas Optika buvo įkurta siekiant suteikti galimybę absolventams dirbti optikos centrų ir centrų oftalmologijos ir regėjimo korekcijos be akių klinikos ligoninėse.

žinutė

Suteikti studentams su žinių įgūdžius įvairių teorinių ir taikomųjų sričių optika, ir patikslinti jų sugebėjimą praktiškai kvalifikuotai ir efektyviai.... [-]


Bachelor's in Optometry

University of Latvia
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metų February 2019 Latvija Riga + 1 daugiau

This program is based on studies of natural sciences, biology, medicine and basic principles of primary eye care service. Bachelor program is the first step in professional optometrist education scheme in Latvia. The program offers extensive profile studies of natural sciences including organic chemistry, biology, calculus, physics for natural sciences, optics, basics of human anatomy, general physiology, ophthalmic optics, microbiology, biochemistry, anatomy and physiology of the eye, physiology of vision, optometric instruments, refractive defects, binocular vision and other. [+]

Bakalauro studijos - Optometric Medicine.

This program is based on studies of natural sciences, biology, medicine and basic principles of primary eye care service. Bachelor program is the first step in professional optometrist education scheme in Latvia. The program offers extensive profile studies of natural sciences including organic chemistry, biology, calculus, physics for natural sciences, optics, basics of human anatomy, general physiology, ophthalmic optics, microbiology, biochemistry, anatomy and physiology of the eye, physiology of vision, optometric instruments, refractive defects, binocular vision and other.

The topic of the Bachelor thesis should be carefully chosen; supervisor’s assistance for further research. Students will be able to continue education in Master degree program.... [-]