HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro programos jungtinėse Amerikos New Brunswick Kanadoje 2019

Bakalauro programos - tai paprastai ketverius metus trunkančios pirmosios akademinės pakopos studijos. Studentai, nusprendę stoti būtent į bakalauro studijas, paprastai turi pasirinkti konkrečią mokslinę sritį bei specialybę. Daugybė viso pasaulio akademinių įstaigų studentams taip pat gali pasiūlyti ir vakarines ar savaitgaliais vykstančias bakalauro studijų programas. Tad aukštąjį išsilavinimą gali įgyti net ir dirbantys, jau šeimas sukūrę ar kitokių įsipareigojimų turintys studentai.

Kanadiečiai teikia didelę reikšmę mokymosi ir sukūrė pirmojo kurso švietimo sistemą aukštus standartus. Ne tik Kanada saugią, švarią aplinką, tačiau ji buvo nuosekliai klasifikuojama kaip viena iš pasaulio geriausių vietų gyventi pagal gyvenimo kokybę JT.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų jungtinėse Amerikos New Brunswick Kanadoje 2019

Rezultatai Filter

Komercijos bakalauras sveikatos priežiūros valdymo

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Kanada Toronto Fredericton + 1 daugiau

Sveikatos priežiūros vadybos studijų programa rengia studentus per sparčiai plečiasi sveikatos priežiūros pramonės karjerą. Škotija savo bakalauro komercija - Sveikatos vadybos studijų programa suteikia jums išsamią įžeminimo tiek bendro verslo žinių ir specializuotų įgūdžių sveikatos priežiūros valdymą.

Slaugos bakalauro - antras įrašas paruošimas

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning
Universiteto miestelis Dieninės 2 metai Susisiekti su mokykla Kanada Toronto Fredericton + 1 daugiau

Škotija didžiuojasi savo bendradarbiaujant su New Brunswick universiteto - abi institucijos seniai tradicijas kompetencijos slaugos išsilavinimą Kanadoje.

Slaugos bakalauro - reguliariai

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrai Susisiekti su mokykla Kanada Toronto Fredericton + 1 daugiau

Škotija didžiuojasi savo bendradarbiaujant su New Brunswick universitete. Abi institucijos seniai tradicijas kompetencijos slaugos mokslo Kanadoje. Kaip UNB-Humber Slaugos studentas, gausite visus keturis metų savo universitetinį bakalauro laipsnį ugdymo Humber Toronte. Sėkmingai baigus, gausite daug Slaugos bakalauro laipsnį iš New Brunswick universitete.