Filter
Bakalauras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 2 bakalauro programos - Kalbos ir kalbos patologija 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų švietimo programa, kuri gali padėti žmonėms pasiekti savo asmeninius ir karjeros tikslų. Nors uždirba bakalauro laipsnį, studentai pagerinti daug įgūdžių, kad pateikti jiems darbo vietoje turtas.

Kas yra Šnekos ir kalbos terapijos bakalauras? Ši studijų programa moko studentus žodžio vystymosi ir kaip nustatyti, diagnozuoti ir gydyti kalbą, artikuliacija ir rijimo sutrikimai, taip pat, kaip atlikti terapiją išspręsti problemas, susijusias su motorinių transporto kalboje, sklandumas ir afazija etapus. Siekiant baigti savo laipsnį, studentai dirbti su pacientais, pagal praktikuojančių logopedai tobulinti savo įgūdžius ir gebėjimus, kaip klesti terapeutų priežiūra.

Daugelis studentų pasirinkti uždirbti bakalauro laipsnį iš dalies dėl įgūdžių jie įgyja, vykdydami savo išsilavinimą, pavyzdžiui, gerinti skaitymo, rašymo ir kritinio mąstymo įgūdžius.Priimančios aukštojo mokslo laipsnį taip pat gali suteikti asmenims žinias jie turi iš anksto greitai savo karjerą.

Finansinė atsakomybė uždirbti bakalauro laipsnį kalboje ir kalbos terapijos gali skirtis kiekvienam studentui, priklausomai nuo institucijos. Dėl šios priežasties studentai yra skatinami kalbėti tiesiogiai su savo potencialiems mokyklose siekiant visiškai suprasti užsidirbti laipsnį išlaidas.

Su kalbos ir kalbos terapijos laipsnį, absolventai gali įsidarbinti kaip Šnekos ir kalbos terapeutai, dirbantys medicinos nustatymus, pvz ligoninėse ir klinikose, ar jie taip pat gali dirbti per mokslo sistemą, atlikti mokyklose terapija kaip dalis kalbos programa kvalifikuoti studentų. Asmuo taip pat gali pasirinkti atidaryti savo privačią praktiką, kur jie gali diagnozuoti ir gydyti pacientus. Pelningiausi bakalauro laipsnį taip pat gali būti pirmasis žingsnis užsidirbti magistro Šnekos ir kalbos terapija.

Jei norėtumėte pradėti savo laipsnį kalboje ir kalbos terapijos karto, tiesiog ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai kreiptis į įvežimo įstaiga apie savo pasirinkimą mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kalbos ir kalbos patologija

Universidade da Coruña

Laipsnis Kalbėjimo įjungtas logopeda reglamentuojamą profesiją. Ši kvalifikacija kuria susijusi su visomis komunikacijos sutrikimų aspektus, kurie gali pasireikšti kaip b ... [+]

Įdiegimas

The Laipsnis logopedinės Tai Edukologijos fakulteto pavadinimas. Tai priklauso sveikatos mokslų srities, su ketverių metų ir 240 ECTS kreditų pilnas trukmę.

Laipsnis Kalbėjimo įjungtas logopeda reglamentuojamą profesiją. Ši kvalifikacija kuria susijusi su visomis komunikacijos sutrikimų aspektus, kurie gali pasireikšti kaip balso, artikuliacijos, supratimo, Sąlyginių ženklų bei žodžiu ir raštu reikšti, socialinių santykių ir mąstymo studijas.

Kodėl studijuoti laipsnį

Mokymo programos metu galiojantys įvairių universitetų buvę veiksmingi formavimo logopedų ir mes galime pasakyti, kad jie gauti gerą išsilavinimą ir yra pasirengę po baigimo susidurti profesinius iššūkius.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Al-Ahliyya Amman University

Pristatė klausos ir kalbos departamentas 2001 metais ir buvo atidarytas prie Jo Didenybės princo Raad bin Zaid vyriausiasis sekretorius Anmak. Departamento globoja siūlo ... [+]

Klausos ir kalbos

Pristatė klausos ir kalbos departamentas 2001 metais ir buvo atidarytas prie Jo Didenybės princo Raad bin Zaid vyriausiasis sekretorius Anmak. Departamento globoja siūlo bakalauro programa kalbos ir klausos mokslų. Jis remia vietos ir regionų programa, siekiant suteikti galimybę absolventams dirbti įvairiose vietose, pavyzdžiui, ligoninėse, mokyklose ir kt. Centrinė klausos ir kalbos skirsnis procesoriai su naujausia įranga ir priemonių, reikalingų į pagal iš kvalifikuotų fakulteto nariai ir priežiūros grupės priežiūros sektoriuje yra aukštos kvalifikacijos teikti geriausius mokymus studentams.

žinutė

Papildyti vietos darbo rinkos ir regionų kadrų kvalifikuoti ir apmokyti žmones su aukštos profesinės etikos skirtų išskirtinis pratybose klausos ir kalbos srityse.... [-]

Jordanija Amanas
Rugsėjis 2020
Anglų,Arabiškas
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba