HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro programos in Rak Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019

Bakalauras - tai pirmosios akademinės pakopos laipsnis, kuris studentams suteikia tvirtą žinių bei įgūdžių pagrindą, kuris yra toks reikalingas norint sėkmingai pradėti karjerą pasirinktoje srityje. Priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos, studijų srities, o taip pat ir šalies, kurioje yra studento pasirinkta aukštoji mokykla, bakalauro studijos paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų.

Švietimas Jungtinių Arabų Emyratų turi savo privalumų: saulė, jūra, smėlis, neapmokestinamos pajamos po baigimo ir kai kurių geriausių universitetų Persijos įlankos region.In to, iš aukštai įvertinta universitetų įsikūrusių kitose šalyse skaičius filialas miesteliai JAE.

Rak, arba Ras Al Khaimah yra šiaurinėje kranto Jungtinių Arabų Emyratų mieste. Miestas gerai žinomas dėl savo istorinių kopų ir etninių genčių. It 's taip pat gyvena vieni iš geriausių teisės ir verslo kolegijos šalyje ir regione.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų in Rak Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019

Rezultatai Filter

Bakalauras dantų chirurgijoje

RAK College of Dental Sciences (RAKCODS)
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Susisiekti su mokykla Jungtiniai Arabų Emyratai Ras Al-Khaimah

Programa orientuota į specialistų, požiūrio ir elgsenos įgijimo skatinimą, kuris palengvina veiksmingą ir tinkamą sąveiką su pacientais ir kolegomis. Jos tikslas - parengti rūpestingus, kompetentingus, kompetentingus ir įgudusius žodžiu specialistus, kurie visais laikais pripažintų ir priimtų įpareigojimą praktikuoti pacientų geriausius interesus.