Filter
Bakalauras
Jungtinės Amerikos Valstijos Wisconsin Milwaukee Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro programos jungtinėse Amerikos Milwaukee Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Bakalauras - tai pirmosios akademinės pakopos laipsnis, kuris studentams suteikia tvirtą žinių bei įgūdžių pagrindą, kuris yra toks reikalingas norint sėkmingai pradėti karjerą pasirinktoje srityje. Priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos, studijų srities, o taip pat ir šalies, kurioje yra studento pasirinkta aukštoji mokykla, bakalauro studijos paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Milvokis įsikūręs pietvakarių pakrantėje Mičigano ežero. Milvokis yra žinomas dėl buriavimo, burlenčių sportas, jėgos aitvarų sportas, vandens sporto įranga palei Mičigano ežerą. Daugybė aukštai įvertinta universitetų ir kolegijų daro Milvokis užėmė šeštą vietą studentų skaičiaus.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų jungtinėse Amerikos Milwaukee Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
Wisconsin
Milwaukee
Studijų tipas
Tempas
Wisconsin Lutheran College

Mokslo bakalauras Slaugos laipsnis suteikia studentams septyni laisvieji menai, kartu su stipriu mokslo fondas, vertingą kartu per sveikatos priežiūros srityje. Slaugos d ... [+]

Mokslo bakalauras Slaugos laipsnis suteikia studentams septyni laisvieji menai, kartu su stipriu mokslo fondas, vertingą kartu per sveikatos priežiūros srityje. Slaugos didžiųjų patirti klasėje, laboratorijoje, ir klinikinius įvairovė su ant įvairių ir pažeidžiamų gyventojų dėmesio.

Slaugos studentai mokosi įgūdžius, žinias ir krikščioniškąsias vertybes, būtinas profesinės klinikinėje praktikoje ir vadovavimo sveikatos priežiūrą. Programa taip pat rengia studentus tęsti mokslą aukštosios mokyklos.

WLC slaugos didžiųjų veikti keturių pagrindinių sričių: dvasinių, etinių, intelektinės ir socialinės. Yra klasėje, laboratorijoje, ir klinikinius įvairovė su ant įvairių ir pažeidžiamų gyventojų dėmesio. Studentai įgyja praktinės patirties WLC anketa slaugos modeliavimo laboratorija. Kitos temos įtrauktos į programą daugiausia dėmesio skiriant senėjimo, gimdydama vaikus, pediatrija, psichikos sveikatos, bendruomenės sveikatos ir vadovavimas. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Milwaukee
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba