HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro programos jungtinėse Amerikos Michigan Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Bakalauro studijų programos, kurias siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos, paprastai trunka nuo trejų iki ketverių akademinių metų. Būtent bakalauro laipsnis studentams gali suteikti ne tik taip reikalingų žinių, įgūdžių ir kompetencijų, bet taip pat ir konkurencinio pranašumo, kuris gali pasitarnauti ieškant norimo darbo ar kopiant karjeros laiptais. Tad aukštasis išsilavinimas studentams išties gali atverti daugybę karjeros galimybių.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų jungtinėse Amerikos Michigan Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Rezultatai Filter

Sveikatos mokslų bakalauras

Aquinas College
Universiteto miestelis Dieninės Rugpjūtis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids

Aquinas College biologijos katedra buvo pasirinkta prisijungti prie mažos pasaulinės iniciatyvos (SWI), kuri yra ne pelno siekianti organizacija „Yale-University“, kurios tikslas - mokyti moksleivių mokslinius metodus, tuo pačiu metu kuriant naujus antibiotikus.

Vaiko gyvenimo specialisto bakalauras

Aquinas College
Universiteto miestelis Dieninės Rugpjūtis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids

Nuo 2017 m. Rudenį „ Aquinas College “ pasiūlys naują „Vaiko gyvenimo specialisto“ specialistą, ruošiantį studentus patenkinti kūdikių, vaikų, paauglių ir jų šeimų, susiduriančių su medicininėmis procedūromis ar vystymosi rizika, poreikius.

Atletinio mokymo bakalauro laipsnis

Aquinas College
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugpjūtis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids

Atletinio mokymo programa (ATP) yra akredituota Atletinio mokymo švietimo akreditavimo komisijoje (CAATE).

Slaugos bakalauro laipsnis

Aquinas College
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugpjūtis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Grand Rapids

„Detroit Mercy“ siūlo 4 metų bakalaureato programą slaugos metu „ Aquinas College . Studentai pradeda karjeros pradžią, tiesiogiai įsitraukdami į programą kaip „freshmen“. Unikalios partnerystės tarp „ Aquinas College ir „Mercy Health“, suteikiančios studentams galimybę baigti laisvųjų menų ugdymą su akvariumo Aquinas College akademiniais fakultetais,