HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro programos jungtinėse Amerikos Columbus Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Bakalauro programos - tai paprastai ketverius metus trunkančios pirmosios akademinės pakopos studijos. Studentai, nusprendę stoti būtent į bakalauro studijas, paprastai turi pasirinkti konkrečią mokslinę sritį bei specialybę. Daugybė viso pasaulio akademinių įstaigų studentams taip pat gali pasiūlyti ir vakarines ar savaitgaliais vykstančias bakalauro studijų programas. Tad aukštąjį išsilavinimą gali įgyti net ir dirbantys, jau šeimas sukūrę ar kitokių įsipareigojimų turintys studentai.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Columbus, Ohio yra 4 labiausiai okupuotos valstybės Amerikoje. Jis turi turtingą ekonomiką ir didžiausią pasaulyje asmeninįpranešimą tyrimų fondas. Yra 2 viešosios kolegijose iš kurių vienas turi didžiausią miesteliu JAV

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų jungtinėse Amerikos Columbus Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Rezultatai Filter

Bakalauro farmacijos verslas

Ohio Northern University
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Columbus

Su šiuo pagrindiniu, jūs padalinsite laiką tarp sveikatos mokslų kursų Getty College of Arts

Bakalauro vaistinė

Ohio Northern University
Universiteto miestelis Dieninės 6 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Columbus

Mes pasigirti tiesioginiu įrašu (0-6) PharmD programa - viena iš septynių tautoje. Tai reiškia, kad pirmąją dieną esate įtrauktas į vaistinės programą. Jokių laukimo, jokių lankų, atsisakymų po to, kai investavote keletą metų kolegijos kursinių darbų. Nuo pat atvykimo į universitetą būna farmacininkas.