HEALTHCARESTUDIES

Geriausios bakalauro programos jungtinėse Amerikos Parma Italijoje 2021

Bakalauro programos - tai paprastai ketverius metus trunkančios pirmosios akademinės pakopos studijos. Studentai, nusprendę stoti būtent į bakalauro studijas, paprastai turi pasirinkti konkrečią mokslinę sritį bei specialybę. Daugybė viso pasaulio akademinių įstaigų studentams taip pat gali pasiūlyti ir vakarines ar savaitgaliais vykstančias bakalauro studijų programas. Tad aukštąjį išsilavinimą gali įgyti net ir dirbantys, jau šeimas sukūrę ar kitokių įsipareigojimų turintys studentai.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Sūris miestas Italijoje - Parmos yra žinomas dėl savo architektūra ir turtingu paveldu. Tai yra vieni iš seniausių universitetų Italijoje, pavyzdžiui, universiteto Parma. Todėl, kas yra suinteresuoti gauti gerą išsilavinimą tradiciniu vietoje turi gyventi Parma.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų jungtinėse Amerikos Parma Italijoje 2021

Rezultatai Filter

Slaugos bakalauro laipsnis

University of Parma
Bakalauras
Spal. 2021
<
Dieninės
<
3 metai
Italų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

University of Parma slaugos bakalauro laipsnio studentai priimami į trejų metų trukmės dieninį kursą.

Skaityti daugiau

Bakalauras akušerijoje

University of Parma
Bakalauras
<
Dieninės
<
3 metai
Italų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Akušerijos kursas yra trejų metų kursas, kurio tikslas - būsimojo akušerio teorinis-praktinis mokymas. Didžiausias dėmesys skiriamas giluminėms fiziologijos žinioms, moterų sv ...

Skaityti daugiau