HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro programos in Bergamo Italijoje 2019

Bakalauro, arba pirmosios akademinės pakopos, laipsnį studentams gali suteikti daugybė viso pasaulio akademinių įstaigų. Studentai taip pat gali pasirinkti iš daugybės įvairiausių bakalauro specialybių ir taip įgyti konkretų juos labiausiai dominančios srities išsilavinimą, kuris jiems padėtų gauti norimą darbą ir siekti užsibrėžtų akademinių, profesinių, o galbūt ir asmeninių tikslų.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Bergamas yra įspūdingi vieta, kuri palankiai vertina sveiką skaičių studentų savo universitetuose ir kolegijose kasmet. Bergamas turi išskirti pavadinimą aukščiausio lygio švietimo arenoje Italijoje. Ji siūlo kokybišką išsilavinimą tokiose disciplinose kaip muzikos ir scenos meno.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų in Bergamo Italijoje 2019

Rezultatai Filter

Bakalauro technologijų inžinerija sveikatai (mokoma italų)

University Of Bergamo
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Spalis 2019 Italija Bergamo

Kurso tikslas yra mokyti inžinierių, kurie dirbs su medicinos darbuotojų teikti pacientams daugiau veiksmingų gydymo, remiantis naujoviškų technologijų naudojimo. Šis specialistas taip pat gali organizuoti ir efektyviai panaudoti technologinių priemonių pacientų priežiūrą ir pagalbą.