HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro programos in Yogyakarta Indonezijoje 2019/2020

Bakalauro, arba pirmosios akademinės pakopos, laipsnį studentams gali suteikti daugybė viso pasaulio akademinių įstaigų. Studentai taip pat gali pasirinkti iš daugybės įvairiausių bakalauro specialybių ir taip įgyti konkretų juos labiausiai dominančios srities išsilavinimą, kuris jiems padėtų gauti norimą darbą ir siekti užsibrėžtų akademinių, profesinių, o galbūt ir asmeninių tikslų.

Indonezija, oficialiai Indonezijos Respublika yra Pietryčių Azijoje ir Okeanijoje šalis.Indonezija yra salynas, kurį sudaro maždaug 17.508 salų

Visiems tiems, kurie nori mokytis užsienio kalbų, arba už meno nuojauta turi studijuoti į Yogyakarta mieste. Ši vieta yra vieni iš geriausių mokymosi įstaigų Indonezijos pvz Bahasa Indonesia kalbos mokykloje ir Indonezijos instituto menų.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų in Yogyakarta Indonezijoje 2019/2020

Rezultatai Filter

Tarptautinė bakalauro programa (IUP) medicinoje

Universitas Gadjah Mada
Universiteto miestelis Dieninės 7 semestrai Susisiekti su mokykla Indonezija Yogyakarta

1946 m. Kovo 5 d. Įkurtas Medicinos, visuomenės sveikatos ir slaugos fakultetas UNIVERSITAS GADJAH MADA (FK-KMK UGM) per pastaruosius metus išaugo ir sparčiai augo. „FK-KMK UGM“ tapo pirmaujančiu universitetu Indonezijoje, Azijoje ir pasaulyje. Tūkstančiai absolventų baigė ir spalvino sveikatos sektorių Indonezijoje ir visame pasaulyje. Įsikūręs universitete su tropiniu klimatu, gražią atmosferą ir įvairius įrenginius, kurie palaiko švietimą, mokslinius tyrimus ir bendruomenės darbą. Medicinos mokyklos vizija - būti puiki nacionaline medicinos švietimo programa, kuri yra novatoriška, visame pasaulyje standartizuota ir pranašesnė, taip pat tarnauti tautos ir žmonijos interesams, teikiant profesionalią žmogiškųjų išteklių paramą. FK-KMK UGM bakalauro studijų programos mokymosi etapai apima 3. 5 metų bakalauro etapą, 2 metų profesinį etapą ir 1 metų stažuotę.