HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos Gruzijoje 2019

Bakalauro programos - tai paprastai ketverius metus trunkančios pirmosios akademinės pakopos studijos. Studentai, nusprendę stoti būtent į bakalauro studijas, paprastai turi pasirinkti konkrečią mokslinę sritį bei specialybę. Daugybė viso pasaulio akademinių įstaigų studentams taip pat gali pasiūlyti ir vakarines ar savaitgaliais vykstančias bakalauro studijų programas. Tad aukštąjį išsilavinimą gali įgyti net ir dirbantys, jau šeimas sukūrę ar kitokių įsipareigojimų turintys studentai.

Švietimas Gruzija yra dalinai finansuojama tie žmonės siekia išsilavinimo tarp amžiaus 18 ir 35 metų. Ši sistema leidžia studentams įgyti praktinių įgūdžių ir žinių, kurios padeda visas pasaulis susiduria su 21-ojo amžiaus iššūkius.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo sveikatos priežiūros bakalauro studijų Gruzijoje 2019

Rezultatai Filter

Bakalauro biomedicinos inžinerijos

Georgian Technical University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Gruzija Tbilisi

Programos "Biomedicininės inžinerijos" programos mokymo tikslai yra suteikti studentams žinių, kaip pritaikyti savo pagrindinius inžinerinius įgūdžius sprendžiant medicinos ir biologijos problemas. Apimamos programos apima medicinos prietaisus ir dizainą, fiziologiją, biomaterialus, masinį transportą, kompiuterių medicinoje, dirbtiniuose implantuose ir medicininę vizualizaciją. Bus apžvelgta anatomija ir fiziologija, susijusios su specifinėmis bioinžinerijos taikomosiomis medžiagomis. Ji skirta palengvinti studento supratimą visose biomedicinos inžinerijos srityse, kad jie galėtų įvertinti bendradarbiavimo pobūdį. Suteikti studentams, norintiems tapti praktikuojančiais inžinieriais, suteikti įgaliojimus.

Farmacijos bakalauras

The University Of Georgia
Universiteto miestelis Dieninės Susisiekti su mokykla Gruzija Tbilisi

Šios programos tikslas - parengti tarptautiniu mastu kvalifikuotą bakalauro farmacininką, kuris galėtų profesionaliai plėtoti farmacijos pramonės darbo aplinką ir tęsti kitą švietimo etapą. Absolventai turės pagrindines žinias: farmacinę priežiūrą, į pacientus orientuotą farmakoterapiją, klinikinių tyrimų rezultatų panaudojimą vaistinėse, medicinos produktų gamybą ir gamybą bei farmacinę analizę; Valdymo įgūdžiai, būtini: skatinti etinius vertybinius tyrimus, farmacijos informacijos apdorojimą ir teikimą, gydytojo-vaistininko-paciento modelio įgyvendinimą, bendravimą su profesinėmis draugijomis ir bendruoju bendruomene, taip pat įgūdžius, reikalingus struktūrinių padalinių valdymui (tarpinis) farmacijos organizacijose. Šios programos absolventai gali būti įdarbinti farmacijos kompanijose, vaistinėse ir dr. UG parduotuvėse, sveikatos priežiūros įstaigose, visuomenės sveikatos organizacijose, dr. UG kokybės kontrolės ir toksikologijos laboratorijose, taip pat ir draudimo įmonėse, vykdančiose sveikatos draudimą, o svarbiausia - absolventai iš The University Of Georgia Sveikatos ir medicinos mokykla, farmacijos fakultetas turi teisę į vaistininko ir (arba) farmacijos srities vadovo pareigas.

Slaugos bakalauras

The University Of Georgia
Universiteto miestelis Dieninės Registracija galima Gruzija Tbilisi

Programos tikslas - skatinti veiksmingą sveikatos priežiūros sistemos veikimą ugdant kvalifikuotas ir kompetentingas slaugytojus. Studentai yra kvalifikuoti dirbti slaugytoja tarptautiniu ir vietiniu mastu arba tęsti mokymą vietiniuose ar tarptautiniuose universitetuose