Bakalauro laipsnis - Global Healthcare

Geriausios 12 bakalauro programos - Global Healthcare 2018

Global Healthcare

Studentai Ieškau bakalauro laipsnį paprastai praleidžia apie ketverius metus užbaigti savo užsiėmimuose. Šios programos eiti į didelį gylį, per pasirinktą srityje, rengia absolventus už gyvenimą karjerą.

Kas yra Global sveikatos bakalauras? Ši studijų programa skirta plačiai ant kryžiaus žemyno ribų - arba jos trūksta - sveikatos ir patologijos. Bakalauro laipsnis tokio pobūdžio suteikia studentams išsamų perspektyvų dėl veiksnių, susijusių su visuotinės sveikatos, kaip antai kultūros sampratų sveikatingumo, tarptautinės dietos ir mitybos, infekcinės ligos, medicinos sociologijos ir istorijos, ir dar daugiau diapazone. Globalus sveikatos yra plati globą srityje, kad studentas galėtų vėliau pasirinkti specializuotis.

Nuo A Global sveikatos programos bakalauro absolventai turės būti atlyginta gerai suapvalinti perspektyvos dėl sveikatos problemų, nes jie susiduria su daugeliu skirtingų populiacijų.Su tokiu smulkiai išvystyta požiūriu, jie ir toliau naudos iš jų pamatus laipsnį ar jie eiti į išplėstinę švietimo ar pradėti dirbti.

Mokslą ir mokesčiai pasaulio sveikatos bakalauro programą plačiai skirsis priklausomai nuo srities. Kai kurie studentai gali gauti gauti tam tikrą stipendiją ar suteikti finansavimą, siekiant padėti jiems patenkinti išlaidas aukštesnįjį išsilavinimą.

Vienas iš pagrindinių privalumų Pasaulinės sveikatos bakalauras yra tai, kad absolventai, kurių laipsnis yra labai prašoma po visą pasaulį. Nesvarbu, kur jūs esate, yra tam tikrų sveikatos priežiūros struktūrą ir pramonės ir verslo įmonėms natūra skirta jai. Nesvarbu, ar norite tęsti į vyriausybės sveikatos biuro karjerą, pradėti nepriklausomą klinika save, atlikti mokslinius tyrimus, remiantis vietinių kultūrų sveikatą, administruoti programą iš vienos šalies į kitą, ar autorius knygos, jūsų laipsnis bus suteikti jums koją.

Turime daug bakalauro Global Health programų pasiekiamas.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Bakalauro Visuomenės Sveikatos

University of Tampa College of Natural and Health Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa

Visuomenės sveikatos studijų programą LST skirta studentams suinteresuotų pirmiausia sveikatos ir ligų profilaktika ir negalia gerinti. Programa misija yra pagerinti sveikatą [+]

Mokslo Bakalauro visuomenės sveikatos

Visuomenės sveikatos studijų programą LST skirta studentams suinteresuotų pirmiausia sveikatos ir ligų profilaktika ir negalia gerinti. Programa misija yra pagerinti sveikatą visą gyvenimą. Programa orientuota į:

Nustatyti socialinių ir elgsenos sveikatą lemiančius veiksnius, Plėtoti ir vertinant intervenciją ir politiką, padedančią gyventojų sveikatos gerinimo ir Pasiruošimas specialistus lyderio pozicijas propagavimo ir visuomenės sveikatos priežiūros tarnybai.

Baigus programą, studentai bus gerai kvalifikuotas magistrantūros studijų ir / ar lyderio vaidmens viešųjų ir privačių organizacijų. Šios organizacijos gali apimti ligonines, grupės praktiką, Bendrijos sveikatos centrus ir bendruomeninėms nepelno organizacijos, viešosios ir privačios korporacijos, pamatus, darbo vietose, mokyklose, kolegijose ir vietos, valstybės ir federalinės visuomenės sveikatos agentūrų.... [-]


Bakalauro Mokslo Laipsnį Visuomenės Sveikatos

Goodwin College
Internetinės Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos East Hartford

Su šiandienos Žaibiškos pasiekimus kelionės ir technologijos, labiausiai nutolusius pasaulio kampelių gali atrodyti taip arti, kaip šalia durų. Ir kartu su šių įdomių galimybių išplėsti ryšius ateina rimtą atsakomybę užtikrinti mūsų visuomenės sveikatą. [+]

Su šiandienos Žaibiškos pasiekimus kelionės ir technologijos, labiausiai nutolusius pasaulio kampelių gali atrodyti taip arti, kaip šalia durų. Ir kartu su šių įdomių galimybių išplėsti ryšius ateina rimtą atsakomybę apsaugant mūsų visuomenės sveikata.

Niekas mėgsta galvoti apie visuomenės sveikatos krizes, pavyzdžiui, SŪRS ir Zika virusas, tačiau jie yra įsitikinę, kad taip atsitiktų. Kai jie tai padarys, mes turime būti kaip paruošti kaip įmanoma valdyti jų poveikį. Padarymo profesionalai - kažkas panašaus jums - reikia paspartinti, atsakyti, ir apsaugoti savo bendruomenes nuo šių grėsmių į mūsų kolektyvinio saugumo.

Goodwin karjerą orientuota visuomenės sveikatos ugdymo programa, mokoma pramonė turinio ekspertų, bus suteikti jums žinių ir įgūdžių, jums reikia išsiskirti šioje gyvybiškai svarbioje srityje.... [-]


Visuomenės Sveikatos Bakalauro Laipsnis

Goodwin College
Su bendrabučiu 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos East Hartford

Naudodamiesi šiuolaikiškais žaibo keliais ir technologijomis, pačios nutolusios pasaulio kampelės gali atrodyti taip pat arti, kaip artimiausios durys. Ir kartu su šiomis įdomiomis galimybėmis sustiprinti kontaktą tenka rimta atsakomybė apsaugoti mūsų visuomenės sveikatą. [+]

Apžvalga

Naudodamiesi šiuolaikiškais žaibo keliais ir technologijomis, pačios nutolusios pasaulio kampelės gali atrodyti taip pat arti, kaip artimiausios durys. Ir kartu su šiomis įdomiomis galimybėmis sustiprinti kontaktą tenka rimta atsakomybė apsaugoti mūsų visuomenės sveikatą.

Niekas nemėgsta galvoti apie nepaprastas visuomenės sveikatos problemas, tokias kaip SARS ir Zika virusas, tačiau jie tikrai atsitiks. Kai jie daro, mes turime būti kuo labiau pasirengę valdyti jų padarinius. Padedami, apmokyti specialistai - kažkas panašaus į jus - reikalingi norint paspartinti, reaguoti ir ginti mūsų bendruomenes nuo šių grėsmių mūsų kolektyvinei saugai.

... [-]

Sveikata Paslaugos

University of Southern Indiana
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Evansville

JAV sveikatos priežiūros sistema keičia greitai, ir jūs galite sustabdyti į priekį kreivės užpildydami bakalauro laipsnį sveikatos paslaugų USI. Užimtumas medicinos srityje augs sparčiau nei visų profesijų vidurkį kaip pramonė ir toliau plėsti ir įvairinti energijos šaltinius. [+]

Daugelis turtinga ir įvairi galimybės yra prieinamas jums sveikatos priežiūros pramonės, ypač esant USI.

JAV sveikatos priežiūros sistema keičia greitai, ir jūs galite sustabdyti į priekį kreivės užpildydami bakalauro laipsnį sveikatos paslaugų USI. Užimtumas medicinos srityje augs sparčiau nei visų profesijų vidurkį kaip pramonė ir toliau plėsti ir įvairinti energijos šaltinius.

Absolventai mūsų sveikatos paslaugų programa suteikia puikią darbo vieta rekordą ir beveik tobulas priėmimo normą Graduate School. Jokia kita bakalauro sveikatos priežiūros studijų programa Indiana turi lygiavertį įrašus karjeros rezultatus. Mūsų studentai įgyja platų supratimą apie sveikatos priežiūros sistemos per temas ir klausimus, kurie turi įtakos sveikatai bendruomenės ir pačių asmenų tirti.... [-]


Visuomenės Sveikatos Bakalauro Laipsnis

Colby-Sawyer College
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos New London

Padedame asmenims ir bendruomenėms gyventi saugiai, ilgai, sveiki ir produktyviai gyventi, vykdydami ligų prevenciją, sveikatingumo skatinimą ir pasirengimą ekstremalioms situacijoms. [+]

Laikykite visuomenę geromis rankomis

Padedame asmenims ir bendruomenėms gyventi saugiai, ilgai, sveiki ir produktyviai gyventi, vykdydami ligų prevenciją, sveikatingumo skatinimą ir pasirengimą ekstremalioms situacijoms.

Būti problemos sprendėju

Colby-Sawyer " visuomenės sveikatos programa atneša jums akis į akį sudėtingus klausimus, kurie turi įtakos gyventojų sveikatai ir paveikia pažeidžiamas gyventojų grupes. Sužinokite apie procesus, požiūrį ir intervencijas, apsaugančias žmonių sveikatą, taip pat socialinius, ekonominius, elgsenos, biologinius ir aplinkos veiksnius, kurie turi įtakos sveikatai ir prisideda prie skirtumo.

Epidemiologijos kursus; senstanti sociologija; asmens sveikata ir sveikata; psichikos sveikatos sistemas Jungtinėse Amerikos Valstijose; ir tvarumą bei statistinius duomenis apie išsamų visuomenės sveikatos švietimą.... [-]


Sveikatos Vadybos Bakalauro Laipsnis

Atlântica
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Portugalija Barcarena

Sveikatos vadybos bakalauro laipsnis buvo 2001 m. Portugalijoje specializuojamoje specializuotoje srityje įsteigtas 1 laipsnis, tariant, kaip unikalus kursas ugdant kompetencijas, orientuotas į sveikatos sistemos organizacijų, pramonės šakų ir subsektorių poreikius. [+]

Kurso aprašymas

Sveikatos vadybos bakalauro laipsnis buvo 2001 m. Portugalijoje specializuojamoje specializuotoje srityje įsteigtas 1 laipsnis, tariant, kaip unikalus kursas ugdant kompetencijas, orientuotas į sveikatos sistemos organizacijų, pramonės šakų ir subsektorių poreikius.

Sveikatos vadybos bakalauro laipsnis buvo 2001 m. Portugalijoje specializuojamoje specializuotoje srityje įsteigtas 1 laipsnis, tariant, kaip unikalus kursas ugdant kompetencijas, orientuotas į sveikatos sistemos organizacijų, pramonės šakų ir subsektorių poreikius.

Mokymas skatinamas, ugdomi specifinių sveikatos valdymo sričių įgūdžiai, įskaitant sveikatos sektoriaus strateginę analizę ir tendencijas, informacines sistemas ir papildomas diagnostikos ir terapijos priemones bei visuomenės sveikatos ir profesinės sveikatos dinamiką ir raidą, daugiausia dėmesio skiriant praktinės žinios, susijusios su pagrindinių sektoriaus įmonių ir organizacijų sričių valdymu, tokiais kaip inovacijų valdymas ir pokyčiai, sveikatos kokybė ir rinkodara, farmacijos rinkodara, sveikatos priežiūros komandos valdymas, sprendimų parama ir finansų valdymas, planavimas ir vertinimas investicijos į sveikatos priežiūrą ir parama klinikinės priežiūros valdymui, taip pat sveikatos priežiūros padalinių organizacinių pokyčių programos.... [-]


Bakalauro Bendruomenės Sveikatos

Toi Ohomai Institute of Technology
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metų July 2019 Naujoji Zelandija Tauranga + 1 daugiau

Jei priėmimo realų skirtumą žmonių gyvenimą per būdamas sveikatai advokatas, arba sukurti gerai suapvalinti metodikas sveikatos, varo jus, tada ši naujoji laipsnis bus nustatyti jums ant karjeros vienoje iš sparčiausiai pasaulyje augančių pramonės šakų. [+]

Jei priėmimo realų skirtumą žmonių gyvenimą per būdamas sveikatai advokatas, arba sukurti gerai suapvalinti metodikas sveikatos, varo jus, tada ši naujoji laipsnis bus nustatyti jums ant karjeros vienoje iš sparčiausiai pasaulyje augančių pramonės šakų.

Bendrijos sveikatos specialistai palaikykite vertingų darbo, sveikatos darbuotojų, pedagogų, mokslininkų ir politikos formuotojų bei platų kitų vaidmenų. Jie ieško būdų, kaip pagerinti holistinį gerovę asmenų, whānau / šeimoms, organizacijoms ir bendruomenėms.

Su Bendrijos sveikatos bakalauro, jūs studijuoti pagrindinių ir specializuotų dokumentų mišinį, plėtoti savo žinias apie sveikatos susijusi teorija ir praktika. Galėsite pasirinkti specializuotis arba visuomenės sveikatai ar darbuotojų saugos ir sveikatos ir plėtoti specifinių žinių ir įgūdžių šiose srityse, kurie padės jums efektyviai dirbti.... [-]


Bachelor of Applied Public Health

Torrens University Australia
Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 metų February 2019 Australija Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Naujoji Zelandija Auckland + 9 daugiau

[+]

Sveikatos skatinimo pareigūnas

Pasirenkami vienetai

Priėmimo kriterijai

[-]

Bachelor in Public Health

Kursk State Medical University
Su bendrabučiu Dieninės 5 metų September 2018 Rusija Russia Online

Since its establishment in 1996 the faculty has trained 416 students who have graduated with diplomas of manager-economist. Nowadays graduates of the faculty work successfully in the sphere of public health, in business organizations, banks etc., also they study on post-graduate courses. Six graduates have defended Ph.D. thesis. [+]

Since its establishment in 1996 the faculty has trained 416 students who have graduated with diplomas of manager-economist. Nowadays graduates of the faculty work successfully in the sphere of public health, in business organizations, banks etc., also they study on post-graduate courses. Six graduates have defended Ph.D. thesis.

Training of students is carried out at 17 departments of the University. The curriculum includes 5 blocs of disciplines:

humanitarian and social-economic, mathematical and scientific, professional, special and technological disciplines reflecting public health specificity.

During graduate courses students of the faculty have advanced training of 5 specializations: “Management in insurance medical sphere”, “Business activity arrangements in Public Health enterprises”, “Financial management in pharmaceutical enterprises”, “Crisis-proof management in public health enterprises”, “Arrangements and management of activity of sanatorium-and-spa institutions”.... [-]


Bakalauro Visuomenės Sveikatos

Lithuanian University of Health Sciences
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų September 2018 Lietuvos Respublika Kaunas + 1 daugiau

Maisto saugos studijų programa skirta rengti specialistus, skirta jų įgūdžių taikymo ir žinių apsaugos ir gerinti visuomenės sveikatą, užtikrinant ir didinant maisto saugą, kartu maisto gamybos grandinėje ir mažinant poveikį žmonėms, kylančių iš cheminių ir biologinių pavojų maisto vartojimas. [+]

Bakalauras Visuomenės sveikata - Maisto sauga

Trumpa informacija apie programą Studijų Tipas: Bakalauro studijos Trukmė: 4 metai Laipsnis: bakalauras visuomenės sveikatos, maisto saugos programa ECTS kreditai: 240 Gyvenimo Maisto saugos studijų programa skirta rengti specialistus, skirta jų įgūdžių taikymo ir žinių apsaugos ir gerinti visuomenės sveikatą, užtikrinant ir didinant maisto saugą, kartu maisto gamybos grandinėje ir mažinant poveikį žmonėms, kylančių iš cheminių ir biologinių pavojų maisto vartojimas. Mokymo metodai Kursinių suskirstytas į semestrus: studentai turi 5-7 dalykus kiekvieną semestrą. Keletas privalomojo stažuotes turi būti užpildyta ne su maistu susijusių laboratorijų, maisto pramonės, Veterinarijos paslaugos ar organų, atsakingų už saugą maisto grandinėje. Vertinimo atlikimo Egzaminai yra priimami baigus kiekvieno dalyko. Tyrimai pildomi bakalauro baigiamojo darbo gynybos. Atsakingos institucijos kompetencijos jums įgyti Absolventai maisto saugos turės galimybę:... [-]


Bakalauro Pasaulio Sveikatos Tyrimų

Allegheny College
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Meadville

Grindžiama įsitikinimu, kad bakalauro liberalus švietimas gali vaidinti esminį vaidmenį tenkinant pasaulio sveikatos problemas, PSS programa remiasi ALLEGHENY anketa ilgalaikių įsipareigojimų pilietinio dalyvavimo, įvairių perspektyvų, internacionalizavimas, projektų pagrindu ir tarpdisciplininis mokymosi. Iš dalies prie dosnios subsidijos iš Howard Hughes medicinos instituto, mes pridėjome naują fakultetą su patirtimi epidemiologijos ir pasaulinės sveikatos, skirta naujų sveikata susijusių kursų, palaikoma studento mokslinius tyrimus ir patirtinio mokymosi galimybes, o nuo mokslo metų 2013- 14 siūloma tiek pagrindinis ir į visuotines sveikatos studijų nepilnametis. [+]

Bakalauras visuotines sveikatos studijų

Alegenio kolegija didžiuojasi tarp daugelio Amerikos laisvųjų menų koledžų, kad pasigirti programą Global Health Studies (GHS) sauja.

Grindžiama įsitikinimu, kad bakalauro liberalus švietimas gali vaidinti esminį vaidmenį tenkinant pasaulio sveikatos problemas, PSS programa remiasi ALLEGHENY anketa ilgalaikių įsipareigojimų pilietinio dalyvavimo, įvairių perspektyvų, internacionalizavimas, projektų pagrindu ir tarpdisciplininis mokymosi. Iš dalies prie dosnios subsidijos iš Howard Hughes medicinos instituto, mes pridėjome naują fakultetą su patirtimi epidemiologijos ir pasaulinės sveikatos, skirta naujų sveikata susijusių kursų, palaikoma studento mokslinius tyrimus ir patirtinio mokymosi galimybes, o nuo mokslo metų 2013- 14 siūloma tiek pagrindinis ir į visuotines sveikatos studijų nepilnametis.... [-]


Bakalauro Visuomenės Sveikatos

UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Rumunija Cluj-Napoca

Cluj visuomenės sveikatos mokyklos yra vienintelė visuomenės sveikatos programa mokoma visiškai anglų kalba visoje Vidurio ir Rytų Europoje. Programa buvo sukurta siekiant parengti nepriklausomus specialistus visuomenės sveikatos srityje ne pagal aukščiausius standartus. Programa yra pritaikyti padengti kiekvieną visuomenės sveikatos lauke aspektą, tačiau taip pat leidžia mokiniams sutelkti dėmesį į jų interesų sritis ... [+]

Cluj visuomenės sveikatos mokyklos yra vienintelė visuomenės sveikatos programa mokoma visiškai anglų kalba visoje Vidurio ir Rytų Europoje.

Programa buvo sukurta siekiant parengti nepriklausomus specialistus visuomenės sveikatos srityje ne pagal aukščiausius standartus. Programa yra pritaikyti padengti kiekvieną visuomenės sveikatos lauke aspektą, tačiau taip pat leidžia mokiniams sutelkti dėmesį į savo interesų sritį.

Be to, ši programa yra labai konkurencinga ir sudėtingas, tačiau palaikanti ir studentų orientuotą, su patyrusių dėstytojų ir mentorių, kurie siūlo pasaulinio lygio išsilavinimą, vedantį į sėkmingų absolventų. Tai yra programa, skirta susieti mokymosi, mokymo ir mokslinių tyrimų, į tai, kaip gali būti taikomos teorinės žinios.... [-]