Bakalauro laipsnis - Gerontologijos studijos

Geriausios bakalauro programos - Gerontologijos studijos 2018/2019

Gerontologijos studijos

Bakalauro laipsnius tarnauti kaip švietimo įvadas į konkrečioje srityje. Tie, kurie nori gauti savo bakalauro laipsnį išleisti maždaug ketverius metus Pasišvęsdami šio tikslo, kuris savo ruožtu gali paruošti juos ryškiai karjeros per savo srities.

Kas yra Gerontologijos bakalauras? Uždara per Gerontologijos studijų Yra daug dalykų, susijusių su sveikatos ir gerovės senėjančios visuomenės, įskaitant gerontologinio sociologijos, vyresnio amžiaus piliečių sveikatos, slaugos namų administravimo ir sveikatingumo ir ligos vėlesniais metais. Studentai turės įsisavinti šias temas, ir net pasirinkti specializuotis sub-srityje tyrimą savo pasirinkimą. Pagal kompetenciją Gerontologijos spektro galimybės yra neribotos.

Nėra jokių abejonių, kad už gerontologijos specialistų poreikis staigiai pakiltų.Kaip senėjimo kūdikių bumo s pasiekia kulminaciją gyventojų, už tuos, specializuojasi vyresnysis priežiūros paklausa yra didelė ir tik auga didesni ir gerontologijos karjera seka šiuo pavyzdžiu.

Kalbant apie mokėjimo už savo laipsnį, jūsų tikimasi išlaidos bus glaudžiai susijęs su konkrečių reikalavimų ir politikos savo švietimo įstaigoje. Forma santykius su finansinės pagalbos patarėjas mokyklose jus domina lankyti daugiau sužinoti apie tai, kas jums bus tikimasi padengti.

Dėl karjeros rūšies galite tikėtis gavusi savo bakalauro Gerontologijos labai įvairuoja priklausomai nuo to, studijų sritis pasirinkti specializuotis ir ar jūs baigė rezidentūrą ar stažuotės. Slauga namuo, slaugos, gyvenimo pabaigos priežiūros įstaigose, vyriausybės administracijoms, ligoninėse, bendruomenės gyvenimo centrais, ir sveikatos mokslinių tyrimų klinikose yra tik keletas organizacijų, kurios gali būti reikalinga jūsų paslaugomis.

Jeigu antrinė laipsnis gerontologijos yra tai, ką jūs po, atrodo ne daugiau nei mūsų sąrašą puikių programų ir mokyklų. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

Skaityti Daugiau
{degree}{category}{country}{region}{mode} kategorijos neatitiko jokių studijų programų. Pabandykite pasirinkti Magistras{related_category}{related_country}{related_region}{related_mode} kategorijas.

Čia ieškokite panašių studijų programų