Geriausios bakalauro programos - Farmakologijos studijos 2020

Bakalauro laipsnis suteikiamas po trejų iki septynerių metų akademinės programos. Tai bakalauro sertifikavimo, kad studentai gautų kaip pirmas žingsnis į daugiau pažangių švietimo programas. Kas yra farmakologijos bakalauras? Farmakologija yra medicinos mokslo, kad yra susijęs su fiziologinio poveikio tyrimą, kad skirtingi vaistai žmonėms filialas. Ji apima analizę, cheminės sud… Skaityti daugiau

Bakalauro laipsnis suteikiamas po trejų iki septynerių metų akademinės programos. Tai bakalauro sertifikavimo, kad studentai gautų kaip pirmas žingsnis į daugiau pažangių švietimo programas.

Kas yra farmakologijos bakalauras? Farmakologija yra medicinos mokslo, kad yra susijęs su fiziologinio poveikio tyrimą, kad skirtingi vaistai žmonėms filialas. Ji apima analizę, cheminės sudėties vaistų, o taip pat, kaip jie yra skirtos gamybos. Farmakologija taip pat apima įvairių organų sistemų organizme ir jų santykius tarpusavyje ir cheminių medžiagų, kurios veikia ant jų tyrimą. Už bakalauro studijų programos farmakologijos mokymo reikalauja kursus mikrobiologijos, imunologijos, narkotikų ir proceso poveikis naujas vaistas eina per iš atradimo rinkodara. Ji taip pat bus būti pagrindines klases platesnių mokslų, pavyzdžiui, biologijos, genetikos ir anatomiją.

Dalis gauti bakalauro laipsnį farmakologijos naudai yra tinkamumo tęsti savo medicinos studijas ir įgyti aukštąjį akademinių sertifikatus, tačiau studentas su šio laipsnio taip pat gali pradėti dirbti farmacijos pramonės biotechnologijų ar juridinių pajėgumus.

Išvažiuoti į tokią studijų programą kaina priklauso nuo šalies, regiono, mokyklos ir kitų kintamųjų. Tyrimai yra surasti instituciją ir programą, kuri geriausiai tinka jums raktas.

Karjera farmakologijos yra įvairi. Tie, kurie su šio išsilavinimo galėtų įsitraukti į klinikinius tyrimus medicinos, biologiniai ar imunologinių srityse, jie galėtų dirbti įvairių pozicijų pardavimų departamento farmacijos bendrovės arba būti naudojamas teisminiuose ar vyriausybinių reguliavimo pozicijas pramonėje. Be to, visada yra mokymo ar paskaitas variantas aukštojo mokslo aplinkoje.

Yra daug variantų, jei esate suinteresuoti šios srities laipsnį. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Azerbaijan Medical University
Baku , Azerbaijan

Istorija švietimo farmakologijos Azerbaidžane prasideda 1938 metais. Mūsų departamentas farmakologijos traukiniai aukštos kvalifikacijos Aptekarz su bakalauro ir magistro laip ... +

Istorija švietimo farmakologijos Azerbaidžane prasideda 1938 metais. Mūsų departamentas farmakologijos traukiniai aukštos kvalifikacijos Aptekarz su bakalauro ir magistro laipsnį dirbti sveikatai, įskaitant farmakologinio srityje. -
Bakalauras
Dieninės
4 metai
Anglų
Rugsėjis 2020
Su bendrabučiu