Filter
Bakalauras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios 2 bakalauro programos - Farmakologijos studijos 2019

Bakalauro laipsnis suteikiamas po trejų iki septynerių metų akademinės programos. Tai bakalauro sertifikavimo, kad studentai gautų kaip pirmas žingsnis į daugiau pažangių švietimo programas.

Kas yra farmakologijos bakalauras? Farmakologija yra medicinos mokslo, kad yra susijęs su fiziologinio poveikio tyrimą, kad skirtingi vaistai žmonėms filialas. Ji apima analizę, cheminės sudėties vaistų, o taip pat, kaip jie yra skirtos gamybos. Farmakologija taip pat apima įvairių organų sistemų organizme ir jų santykius tarpusavyje ir cheminių medžiagų, kurios veikia ant jų tyrimą. Už bakalauro studijų programos farmakologijos mokymo reikalauja kursus mikrobiologijos, imunologijos, narkotikų ir proceso poveikis naujas vaistas eina per iš atradimo rinkodara. Ji taip pat bus būti pagrindines klases platesnių mokslų, pavyzdžiui, biologijos, genetikos ir anatomiją.

Dalis gauti bakalauro laipsnį farmakologijos naudai yra tinkamumo tęsti savo medicinos studijas ir įgyti aukštąjį akademinių sertifikatus, tačiau studentas su šio laipsnio taip pat gali pradėti dirbti farmacijos pramonės biotechnologijų ar juridinių pajėgumus.

Išvažiuoti į tokią studijų programą kaina priklauso nuo šalies, regiono, mokyklos ir kitų kintamųjų. Tyrimai yra surasti instituciją ir programą, kuri geriausiai tinka jums raktas.

Karjera farmakologijos yra įvairi. Tie, kurie su šio išsilavinimo galėtų įsitraukti į klinikinius tyrimus medicinos, biologiniai ar imunologinių srityse, jie galėtų dirbti įvairių pozicijų pardavimų departamento farmacijos bendrovės arba būti naudojamas teisminiuose ar vyriausybinių reguliavimo pozicijas pramonėje. Be to, visada yra mokymo ar paskaitas variantas aukštojo mokslo aplinkoje.

Yra daug variantų, jei esate suinteresuoti šios srities laipsnį. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Farmakologijos studijos

Azerbaijan Medical University

Istorija švietimo farmakologijos Azerbaidžane prasideda 1938 metais. Mūsų departamentas farmakologijos traukiniai aukštos kvalifikacijos Aptekarz su bakalauro ir magistro ... [+]

Istorija švietimo farmakologijos Azerbaidžane prasideda 1938 Our metų Departamentas farmakologijos traukiniai aukštos kvalifikacijos Aptekarz su bakalauro ir magistro laipsnį dirbti sveikatai, įskaitant farmakologinio srityje. Mūsų departamentas moko studentui farmakologinio - paieška šaltinių vaistus, metodus vaistų kokybę ir paruošti įvairių vaistų kontrolės. Studentai įgyja žinių ir įgūdžių, įgyvendinant šiuolaikinių metodų cheminių analizių ir įsigyti naujų vaistų. Studentai taip pat gauti detalią informaciją apie galimo poveikio vaisto dėl organizmo, taip pat ištirti vaisto kokybę.

Šiuo metu yra daugiau nei 6500 aukštos kvalifikacijos Aptekarz su bakalauro ir magistro kvalifikacinis laipsnis Azerbaidžane. Beveik visi jie yra baigę amv departamento farmakologijos. 11 asmenų neseniai gynė disertaciją daktaro laipsniui ir 44 asmenų daktaras farmakologijos specialybės kėdės katedros.... [-]

Azerbaidžanas Baku
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ohio Northern University

Su šiuo pagrindiniu, jūs padalinsite laiką tarp sveikatos mokslų kursų Getty College of Arts ... [+]

SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VERSLO VEIKSMAI SAVO MOKSLAS

Su šiuo pagrindiniu, jūs padalinsite laiką tarp sveikatos mokslų kursų Getty College of Arts

Jūs gausite vadovavimo, komandinio darbo, kūrybiškumo ir verslumo įgūdžius. Baigę studijas, turėsite retą įgūdžių mišinį - žinias sveikatos mokslų ir verslo srityse, kurios tikrai padės pastebėti sparčiai augančių sveikatos priežiūros įmonių įmonėse.

SUSIJUSIOS GALIMYBĖS

SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VERSLO PROFESIONALŲ KLUBAS

Sveikatos priežiūros verslo profesionalų klubas (HBPC) yra atviras bet kuriam universiteto studentui, norinčiam geriau suprasti sveikatos priežiūros pramonę (pabrėžiant farmacijos pramonę) ir jos poveikį mūsų visuomenei. Pagrindinis grupės tikslas - suteikti tinklų kūrimo ir mokymosi galimybes studentams, norintiems dirbti sveikatos priežiūros srityje. Nors HBPC nariai nėra susiję su nacionaline organizacija, jie sukuria parašo veiklą ONU universitete. Kiekvieną žiemą klubas renka dovanas ir žaislus, kad šv. Ritos ligoninėje, Ohajas, ligoniams vaikai būtų šiek tiek šviesesni. Ir pavasarį klubas rengia Polar RX, žinios apie vaistus nuo piktnaudžiavimo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Columbus
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba