Bakalauras Dominikos Respublikoje

Geriausios bakalauro studijos Dominikos Respublikoje 2018/2019

Master

Viso pasaulio universitetai, kolegijos ir kitų tipų aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti pačių įvairiausių specialybių bakalauro studijų programų, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių akademinių metų. Akademiniame pasaulyje kasmet taip pat populiaresnės tampa ir internetinės bakalauro studijos, kurios yra kuriamos jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar tiesiog toli nuo juos dominančio universiteto gyvenantiems žmonėms. Tad būtent internetinės studijų programos viso pasaulio studentams suteikia itin puikią galimybę įgyti taip vertinamą aukštąjį mokslą.

Dominikos Respublika yra viena iš stipriausių ekonomikų tarp vidutines pajamas gaunančių šalių pasaulyje, ir vyriausybė užsibrėžė ambicingus tikslus, skirtus jo socialinę ir ekonominę plėtrą. Studijos Dominikos Respublikoje teiktų kiekvienam studentui su kultūros turtingas ir įdomus aplinkoje.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo sveikatos priežiūros bakalauro studijų Dominikos Respublikoje 2018/2019

Skaityti Daugiau

Slaugymas

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų January 2019 Dominikos Respublika Santiago De Los Caballeros Santo Domingo + 1 daugiau

Slaugos Absolventai gali apsvarstyti žmogų kaip visumą būtybės, su savo poreikiais tenkinti; protingas, etikos ir humanistinė, nusimano apie visapusišką priežiūrą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms, su meistriškumo profesinių įgūdžių teikti kokybiškas paslaugas, šiluma, efektyvumą, veiksmingumą ir nerizikinga vartotojams. [+]

Magistras profilis

Iš absolventas slaugymas Tai galėtų apsvarstyti žmogų kaip visumą būtybės, su savo poreikiais tenkinti; protingas, etikos ir humanistinė, nusimano apie visapusišką priežiūrą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms, su meistriškumo profesinių įgūdžių teikti kokybiškas paslaugas, šiluma, efektyvumą, veiksmingumą ir nerizikinga vartotojams.

Jis gali bendrauti žodžiu ir raštu anglų kalba bent aukštesnįjį, kuris leis geresnių rezultatų, atsižvelgiant į poreikius ir globalizuotame pasaulyje, daugiau galimybių patekti į darbo rinką, bendrauti su žmonėmis iš kitų kultūrų turi prieigą prie įvairių informacijos šaltinių ir plėsti savo pasaulėžiūrą.... [-]