Bakalauro laipsnis - Disability Studies

Geriausios bakalauro programos - Disability Studies 2018

Bakalauro laipsnis yra bakalauro laipsnis, kurį universitetai skiria studentams, baigusiems trejų ar penkerių metų studijas. Studentai dažnai gauna svarbių žinių ir įgūdžių, kurie gali padėti jiems ateityje ar kitose universitetinėse programose.

Kas yra invalidumo studijų bakalauro laipsnis? Tai akademinė sritis, kurioje žmonės tyrinėja negalias visuomenėje, žiūri į teisės, mokslo, socialinių ir humanitarinių mokslų sričių klausimus. Kai kurie universitetai gali pasiūlyti koncentracijos sričių, pavyzdžiui, tarpdisciplininės negalios, psichinės sveikatos, vystymosi sutrikimų ar autizmo spektro sutrikimų. Kiekvienas universitetas gali turėti šiek tiek skirtingus reikalaujamus kursus, tačiau kai kurie galimi pavyzdžiai yra žmonių su negalia propagavimas, įtraukimo bendradarbiavimo modeliai, psichologinė psichologija ir gyvenimo trukmė.

Šis švietimas padeda mokiniams įgyti įgūdžių, reikalingų fizinių ar psichinių negalių turinčių asmenų gyvenimo gerinimui. Dalyviai gali įgyti galimybę kurti bendravimo, gynimo ir analizės įgūdžius. Šie gebėjimai gali padėti specialistams geriau pašalinti pacientams ir artimiesiems socialines ir fizines kliūtis.

Kadangi pareiškėjai pradeda ieškoti daugiau bakalauro laipsnių, jie gali norėti sužinoti apie galimas išlaidas prieš įsipareigodama į programą. Tačiau yra daug veiksnių, kurie gali turėti įtakos mokymuisi. Geriausias būdas gauti įvertinimą yra tiesiogiai susisiekti su mokyklomis.

Neįgaliųjų studijų bakalauras gali paruošti studentus įvairioms karjeros sritims. Kai kurie absolventai gali naudoti šį išsilavinimą tam, kad taptų situacijose dirbantys asmenys, neįgaliųjų specialistai, profesijos patarėjai, probacijos darbuotojai, žmonių aptarnavimo padėjėjai, sveikatos pedagogai, bendruomenės sveikatos darbuotojai ir grupės namų patarėjai. Kiti gali nuspręsti tobulinti savo išsilavinimą magistro laipsniu, kad jie galėtų dar labiau paveikti neįgalią bendruomenę.

Jei norite įgyti bakalauro laipsnį, turėtumėte malonu sužinoti, kad mokyklos visame pasaulyje siūlo šį mokymosi kelią. Kai kuriuose universitetuose netgi yra internetinių kursų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau

Bachelor in Prosthetics and Orthotics

Jönköping University
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Švedija Jönköping

[+]

(NB Preliminarus kursų sąrašas)

1 metai

Protezavimas ir ortodoksija, Įvadas 7,5 kreditai Sveikatos ir negalios modeliai ir perspektyvos 7,5 kreditai Mechanika, susijusi su protezavimu ir ortodoksu 7,5 kreditai Anatomija ir fiziologija, pagrindinis kursas 7,5 kreditai Taikomųjų medžiagų technologija 7,5 kreditai Protezizmologija, susijusi su protezavimu ir ortodoksu 7,5 kreditai Apatinės galvos protezavimas ir biomechanika I 15 kreditų

2 metai

Orthotic Management and Biomehanics I 15 kreditų Psichologija, pagrindinis kursas. 7,5 kreditai Dantų protezavimas ir ortodontinis viršutinės lūžio valdymas 7,5 kreditai Moksliniai metodai ir statistika 7,5 kreditai Apatinės Limb II protezų valdymas ir biomechanika 7,5 kreditai Protestų ir ortodontinis pėdų valdymas 15 kreditų ... [-]