HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro programos jungtinėse Amerikos São José dos Campos Brazilijoje 2019

Bakalauras - tai pirmosios akademinės pakopos laipsnis, kuris studentams suteikia tvirtą žinių bei įgūdžių pagrindą, kuris yra toks reikalingas norint sėkmingai pradėti karjerą pasirinktoje srityje. Priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos, studijų srities, o taip pat ir šalies, kurioje yra studento pasirinkta aukštoji mokykla, bakalauro studijos paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų.

Brazilija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių pagal ekonomikos dėl jų neįvykdyti rezultatus orientuotą aukštojo mokslo mokymuisi. Nėra daug kalbos barjeras, nes dauguma kursų yra siūlomi portugalų kalba.Brazilija turi 50 valstybės ir 80 privačių universitetų

Šis miestas vaidina svarbų vaidmenį Brazilijos kaip mokslinių tyrimų ir švietimo centras. Daugelis aukštojo mokslo centrai yra čia, ir studentai arba užsienio ar vietos gali studijuoti Faculdade INPG, Instituto Brasileiro de Technologias Avancadas ir daugelis kitų.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų jungtinėse Amerikos São José dos Campos Brazilijoje 2019

Rezultatai Filter

Bakalauras mityba

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Kovas 2020 Brazilija São José dos Campos

Mokymo programa yra organizuojamas siekiant užtikrinti studentų iš įvairių sluoksnių į sveikatos integraciją ir skatinti pagrindinių ir konkrečių dalykų pagarbą, remdamiesi Maisto mokslo ir mitybos poreikių individų ir populiacijų.