HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro programos jungtinėse Amerikos Natal Brazilijoje 2019

Bakalauro programos - tai paprastai ketverius metus trunkančios pirmosios akademinės pakopos studijos. Studentai, nusprendę stoti būtent į bakalauro studijas, paprastai turi pasirinkti konkrečią mokslinę sritį bei specialybę. Daugybė viso pasaulio akademinių įstaigų studentams taip pat gali pasiūlyti ir vakarines ar savaitgaliais vykstančias bakalauro studijų programas. Tad aukštąjį išsilavinimą gali įgyti net ir dirbantys, jau šeimas sukūrę ar kitokių įsipareigojimų turintys studentai.

Brazilijoje, yra trijų tipų laipsnis: Aukštasis - trunka nuo ketverių iki šešerių metų užbaigti ir studentai gali dirbti mokytojais baigus ketverių metų mokslinių tyrimų. Magistro - trunka vienerių iki dvejų metų pasiekti; Daktaro / PhD - aukščiausio laipsnio jūs galite mokytis ir trunka trejus-ketverius metus pasiekti. Šie trys laipsniai laisvai atitikti trijų pakopų Bolonijos procesas - Europos aukštojo mokslo sistema. Tai reiškia, kad jei jūs turite pasiekti bakalauro laipsnį Europos universitete, jums turėtų būti kvalifikuoti, kad pasiekti Brazilijoje, valdikliai.

Be istorinių vietų, gamtos teritorijų ir didelių paplūdimių, Natalas yra aukštos klasės universitetus ir kolegijas. Pastebimas jų yra Tarptautinis institutas Neurologijos Natal, ir federalinis universitetas Rio Grande do Norte.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų jungtinėse Amerikos Natal Brazilijoje 2019

Rezultatai Filter

Fizioterapija

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)
Universiteto miestelis Ištęstinės 4 metai Kovas 2020 Brazilija Natal

Kineziterapijos bakalauro laipsnį ne UNI-RN turės generalist, Humanistas, kritiškas ir analitiškas, bendra techniniai ir profesiniai atributai.