HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro programos jungtinėse Amerikos Juiz de Fora Brazilijoje 2019

Bakalauro studijos, kurias siūlo pačių įvairiausių tipų aukštosios mokyklos, paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Būtent šių studijų metu įgytos žinios, įgūdžiai, o taip pat ir konkurencinis pranašumas, studentams iš tiesų suteikia itin daug profesinės, o taip pat, be abejonės, ir profesinės karjeros galimybių.

Brazilija siūlo aukštąjį išsilavinimą, kuris yra iš dalies finansuojamas tiems studentams, kurie norėtų tęsti aukštesnįjį išsilavinimą. Jie turi būti nuo 18 iki 35 metų. Ši aukštojo mokslo sistema leidžia studentams mokytis praktinių įgūdžių, kurie padėtų spręsti 21-ojo amžiaus iššūkius.

Švietimo institucijos, veikiančios Juiz de Fora yra labai madingas, kalbant apie paslaugas. Ryškiausias iš jų yra Universidade Federal de Juiz de Fora.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų jungtinėse Amerikos Juiz de Fora Brazilijoje 2019

Rezultatai Filter

Veterinarija

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Kovas 2020 Brazilija Juiz de Fora

Bendras tikslas Veterinarija žinoma yra bendrosios praktikos mokymas, taikant holistinį nuomone, įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų prevencijos veiklą, diagnostikos ir gydymo gyvūnų ligų, gyvulininkystėje, technologijų gyvūninių produktų ir visuomenės sveikata.