HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro programos Azija 2019

Bakalauro studijų programos, kurias siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos, paprastai trunka nuo trejų iki ketverių akademinių metų. Būtent bakalauro laipsnis studentams gali suteikti ne tik taip reikalingų žinių, įgūdžių ir kompetencijų, bet taip pat ir konkurencinio pranašumo, kuris gali pasitarnauti ieškant norimo darbo ar kopiant karjeros laiptais. Tad aukštasis išsilavinimas studentams išties gali atverti daugybę karjeros galimybių.

Azija pasaulis 's didžiausias ir tankiausiai žemynas, esantis daugiausia rytų ir šiaurės pusrutulių. Jis apima 8,7% žemės 's bendro ploto ir sudaro 30% šalies ploto.

Prašyti daugiau informacijos apie - Sveikatos priežiūros bakalauro studijas Azija 2019

Rezultatai Filter

Bakalauras dantų chirurgijoje

The British University in Egypt
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Rugsėjis 2019 Egiptas Cairo

Bendra programos misija turi būti pripažinta naujoviškam dantų gydymui, įsipareigojimui dėl kultūrinės įvairovės, atradimų, mokslo žinių perdavimo, aukščiausių absolventų įgūdžių ir aukščiausio lygio pacientų priežiūros ir aptarnavimo.

Slaugos mokslų bakalauras (BNS)

Rangsit University International College
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugpjūtis 2019 Tailandas Lak Hok

Tai 4 metų programa. Programą patvirtino ir akreditavo Tailando slaugos ir akušerijos taryba. Mokymo ir mokymosi metodai vykdomi daugiausia anglų kalba. Tačiau klinikinės praktikos metu studentams bus padedama vartoti tajų kalbą pacientams, kad jie atitiktų klientų poreikius, o tarptautiniams studentams yra prieinami papildomi tajų kalbos kursai, siekiant pagerinti jų tajų kalbos įgūdžius.

Farmacijos bakalauras

The University Of Georgia
Universiteto miestelis Dieninės Susisiekti su mokykla Gruzija Tbilisi

Šios programos tikslas - parengti tarptautiniu mastu kvalifikuotą bakalauro farmacininką, kuris galėtų profesionaliai plėtoti farmacijos pramonės darbo aplinką ir tęsti kitą švietimo etapą. Absolventai turės pagrindines žinias: farmacinę priežiūrą, į pacientus orientuotą farmakoterapiją, klinikinių tyrimų rezultatų panaudojimą vaistinėse, medicinos produktų gamybą ir gamybą bei farmacinę analizę; Valdymo įgūdžiai, būtini: skatinti etinius vertybinius tyrimus, farmacijos informacijos apdorojimą ir teikimą, gydytojo-vaistininko-paciento modelio įgyvendinimą, bendravimą su profesinėmis draugijomis ir bendruoju bendruomene, taip pat įgūdžius, reikalingus struktūrinių padalinių valdymui (tarpinis) farmacijos organizacijose. Šios programos absolventai gali būti įdarbinti farmacijos kompanijose, vaistinėse ir dr. UG parduotuvėse, sveikatos priežiūros įstaigose, visuomenės sveikatos organizacijose, dr. UG kokybės kontrolės ir toksikologijos laboratorijose, taip pat ir draudimo įmonėse, vykdančiose sveikatos draudimą, o svarbiausia - absolventai iš The University Of Georgia Sveikatos ir medicinos mokykla, farmacijos fakultetas turi teisę į vaistininko ir (arba) farmacijos srities vadovo pareigas.

Stomatologo daktaras (stomatologas)

Kursk State Medical University
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Susisiekti su mokykla Rusija Russia Online

Fakultetas siūlo penkerių metų stomatologijos programą. Mokymo procesas skirtas pabrėžti praktinės kompetencijos plėtrą. Ypatingas dėmesys skiriamas studentų asmenybės ir darbo įpročių ugdymui, pabrėžiant asmeninius įgūdžius, kurie yra pagrindiniai sėkmingos karjeros veiksniai.

Farmacijos bakalauro laipsnis

Voronezh State University
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Rugsėjis 2019 Rusija Voronezh

Voronezo Voronezh State University rengiamas aukštos kokybės farmacijos specialistas užtikrina pažangias mokymo technologijas, mokslinį ir novatorišką darbą, efektyvų organizavimą ir būsimų vaistininkų mokymą darbo vietoje. Fakulteto absolventai yra garantuoti konkurenciniai pranašumai, reikalingi sėkmingai konkurencijai darbo rinkoje ir tolesniam profesiniam tobulėjimui.

Slaugos bakalauras („Top-up“) („Griffith University“)

Kaplan Singapore
Universiteto miestelis Ištęstinės 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Singapūras Singapore

Slaugos bakalauras (papildomas) programa suteikia galimybę registruotiems slaugytojams Singapūre ir kaimyninėse šalyse, registruojančioms Singapūro Slaugos valdybą, kaip registruotas slaugytojus, kad pagerintų savo kvalifikaciją ir įgūdžius. Ši programa turi 14 sėkmingų įpročių ir daugiau nei 350 absolventų bei studentų nuo 2003 m. Programa remia studentų orientuotą požiūrį ir perorientuoja esamų žinių ir patirties bazę registruotų slaugytojų, siekiant aktyvios problemos sprendimo praktikos.

Medicinos studijų bakalauras

Syiah Kuala University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Indonezija Banda Aceh

Medicinos fakultetas buvo įkurtas 1982 m. Balandžio 1 d. Pagal Indonezijos Respublikos prezidento laipsnį Nr. 16/1982, siekiant įvykdyti Ačeho draugijos poreikį turėti medicinos įstaigą. Medicinos fakultetas, turintis A akreditaciją, tapo vienu iš mėgstamiausių fakultetų, kaip matyti iš studentų skaičiaus įsisavinimo kiekvienais mokslo metais.

Tarptautinė bakalauro programa (IUP) medicinoje

UNIVERSITAS GADJAH MADA
Universiteto miestelis Dieninės 7 semestrai Rugpjūtis 2019 Indonezija Yogyakarta

1946 m. Kovo 5 d. Įkurtas Medicinos, visuomenės sveikatos ir slaugos fakultetas UNIVERSITAS GADJAH MADA (FK-KMK UGM) per pastaruosius metus išaugo ir sparčiai augo. „FK-KMK UGM“ tapo pirmaujančiu universitetu Indonezijoje, Azijoje ir pasaulyje. Tūkstančiai absolventų baigė ir spalvino sveikatos sektorių Indonezijoje ir visame pasaulyje. Įsikūręs universitete su tropiniu klimatu, gražią atmosferą ir įvairius įrenginius, kurie palaiko švietimą, mokslinius tyrimus ir bendruomenės darbą. Medicinos mokyklos vizija - būti puiki nacionaline medicinos švietimo programa, kuri yra novatoriška, visame pasaulyje standartizuota ir pranašesnė, taip pat tarnauti tautos ir žmonijos interesams, teikiant profesionalią žmogiškųjų išteklių paramą. FK-KMK UGM bakalauro studijų programos mokymosi etapai apima 3. 5 metų bakalauro etapą, 2 metų profesinį etapą ir 1 metų stažuotę.

Dantų chirurgijos bakalauro laipsnis

International Medical University
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Susisiekti su mokykla Malaizija Kuala Lumpur

"IMU stomatologijos" programa suteikia studentams galimybę pasirinkti 2 takelius. Pirmąjį kūrinį kartu įgyvendina TJU, Malaizija, bendradarbiaudamas su anglakalbiais užsienio partnerių universitetais, o studentai išleidžia pirmąjį etapą Malaizijoje ir vėlesniais metais viename iš mūsų partnerių universitetų. Sėkmingai baigę studentai gaus laipsnį iš atitinkamo universiteto partnerių. Antroji trasa skirta studentams praleisti visus 5-mečio bakalauro studijų programą TJU ir gauti daktaro chirurgijos (BDS) bakalauro laipsnį iš TJU.

Farmacijos bakalauro laipsnis

Kalinga University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Liepa 2019 Indija Naya Raipur

Kalinga University yra konceptualizuotas kaip akademinės kompetencijos centras. 30 akrų wi-fi miestelis buvo kruopščiai suprojektuotas taip, kad atitiktų pasaulio standartus. Akademinis blokas yra visiškai oro kondicionuojamas ir susideda iš biuro patalpų fakulteto nariams, kompiuterių laboratorijoms, reguliarioms klasėms su naujausiomis garso ir vaizdo priemonėmis ir gerai įrengta auditorija.

Inžinerijos bakalauras (biomedicinos)

Universiti Teknologi Malaysia
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Sausis 2020 Malaizija Skudai

Inžinerijos metodų taikymas biomediciniuose moksluose palaipsniui plečiasi. Šiandien, didėjant medicinos technologijų sudėtingumui, vis didėja techninių specialistų poreikis, galintis tarpusavyje susieti biomedicinos ir inžinerijos sritis.

Profesinės terapijos bakalauras

Saint Joseph University of Beirut
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Spalis 2019 Libanas Beirut

Profesinė terapija (OT) yra būtina ir atskira reabilitacijos profesija, kuri vis dar atsiranda Libane.

Farmacijos bakalauro laipsnis

Aqaba University Of Technology
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Rugsėjis 2019 Jordanija Aqaba

Aqaba University Of Technology Farmacijos fakulteto įkūrimas, kuriam suteiktas farmacijos bakalauro laipsnis ir taikomųjų studijų planas, yra specializuotų kursų, atitinkančių specialius švietimo farmacijos standartus, atranka ir suteikia absolventams žinias, būtinas profesijai praktikuoti mokslinis ir moralinis.

Bakalauras Slaugos

Al-Ahliyya Amman University
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Jordanija Amman

Dėl sunkios trūkumo kadrų slaugos bakalauro laipsnį akivaizdoje atėjo steigimo ir atidarymo Slaugos University College, kuria siekiama parengti ir plėtoti specializuotus kadrų pagerinti slaugos profesijos veiklą ir prisidėti prie visuomenės vystymosi, suteikiant studentams su mokslo ir praktinių žinių, kad būtų pristatytos į studento pagal fakulteto narių grupės idėją Be to, skatinant studentus sekti pokyčius specializacijos ir motyvuoti juos saviugdai ir užbaigti savo studijas, kad gautų aukštesnę kvalifikaciją.

Bakalauras fizioterapijoje ir reabilitacijoje

Hasan Kalyoncu University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Turkija Gaziantep

Fizioterapijos ir reabilitacijos programos absolventas turės gilių žinių apie raumenų ir kaulų sistemos ligas ir kitus sveikatos sutrikimų mechanizmus.