HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro programos jungtinėse Amerikos Port Macquarie Australijoje 2019

Bakalauras - tai pirmosios akademinės pakopos laipsnis, kuris studentams suteikia tvirtą žinių bei įgūdžių pagrindą, kuris yra toks reikalingas norint sėkmingai pradėti karjerą pasirinktoje srityje. Priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos, studijų srities, o taip pat ir šalies, kurioje yra studento pasirinkta aukštoji mokykla, bakalauro studijos paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų.

Australija turi subsidijuojamas aukštąjį mokslą studentų, siekiančių bakalauro laipsnį. Jie taip pat paskolos ir dotacijos, skirtos magistrantūros studentams. Aukštoji prasideda bakalauro laipsnį lygiu daktaro laipsnį siūlomų bet kurios studijų srityje.

Daugelis mokymo įstaigose turi sugalvoti šioje srityje skatinti ir prisidėti prie švietimo standartų. Charles Sturt universiteto ir TAFE turi kampusie čia, kur įvairios kalbos kursus.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų jungtinėse Amerikos Port Macquarie Australijoje 2019

Rezultatai Filter

Bakalauro klinikinėje praktikoje (paramedikas)

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Sausis 2020 Australija Port Macquarie Bathurst + 3 daugiau

Kaip tik specialų paramedicine laipsnį Naujajame Pietų Velse balansinės akredituota su Greitosios pagalbos institucijų Tarybai, CSU anketa bakalauras klinikinės praktikos (felčeris) bus aprūpinti jums žinių, įgūdžių ir pasitikėjimo dirbti skubios priežiūros įstaigose visame pasaulyje, iš provincijos Australijos į Londono širdyje.

Bakalauro kineziterapijos

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Sausis 2020 Australija Port Macquarie Orange Albury + 2 daugiau

CSU anketa bakalauras kineziterapijos pirmiausia rengia absolventus registracijos ir užimtumo, kaip fizioterapeutų.

Medicinos spinduliuotės mokslų bakalauro laipsnis (su specializacijomis)

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Sausis 2020 Australija Wagga Wagga Port Macquarie Canberra + 2 daugiau

CSU medicininio radiacinės mokslų bakalauras yra skirtas suteikti studentams teorines žinias ir profesinius įgūdžius, reikalingus praktikuojant kvalifikuotą medicinos radiologijos specialistą.