Filter
Bakalauras
Australija New South Wales Orange Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro programos jungtinėse Amerikos Orange Australijoje 2019

Bakalauras - tai pirmosios akademinės pakopos laipsnis, kuris studentams suteikia tvirtą žinių bei įgūdžių pagrindą, kuris yra toks reikalingas norint sėkmingai pradėti karjerą pasirinktoje srityje. Priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos, studijų srities, o taip pat ir šalies, kurioje yra studento pasirinkta aukštoji mokykla, bakalauro studijos paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų.

Australija turi septynis 100 geriausių aukštojoje mokykloje pasaulyje! Australija sėdi virš Vokietijos, Nyderlandų ir Japonijos mėgsta, pateikti aštuntas 2012 Universitas į U21 reitingą nacionalinių aukštojo mokslo sistemų.

Oranžinė yra pilna geriausių savo srities specialistų per konsultavimo ir įdarbinimo. Taip yra dėl aukštojo mokslo prieinamų įrenginių, pavyzdžiui, Charles Stuart universiteto miesteliu ir TAFE Campus Area.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų jungtinėse Amerikos Orange Australijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Australija
New South Wales
Orange
Studijų tipas
Tempas
Charles Sturt University

CSU anketa bakalauras kineziterapijos pirmiausia rengia absolventus registracijos ir užimtumo, kaip fizioterapeutų. ... [+]

CSU anketa bakalauras kineziterapijos pirmiausia rengia absolventus registracijos ir užimtumo, kaip fizioterapeutų.

Kodėl studijuoti šį kursą?

Ką mokytis?

Jūs absolventas žinių formuluoti fizioterapijos diagnozes ir suteikti atitinkamas programas į gydomoji mankšta ir gydymo tiems pirmiausia fizinių sąlygų.

Studijos elgsenos ir biomedicinos mokslų, taip pat klinikinės patirties, parengs jums dirbti kaip pradinio lygio fizioterapeutas į sveikatos priežiūros įstaigose, pavyzdžiui, ligoninėse, bendruomenės sveikatos centruose, reabilitacijos centruose ir privačių praktikų įvairovė.

Jūs taip pat plėtoti įgūdžius mokymosi, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo, kurie yra būtini toliau aukšto lygio patirties kaip fizioterapeutas.... [-]

Australija Port Macquarie Orange Albury
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba