HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro programos in Australian Capital Territory Australijoje 2019

Bakalauro studijų programos, kurias siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos, paprastai trunka nuo trejų iki ketverių akademinių metų. Būtent bakalauro laipsnis studentams gali suteikti ne tik taip reikalingų žinių, įgūdžių ir kompetencijų, bet taip pat ir konkurencinio pranašumo, kuris gali pasitarnauti ieškant norimo darbo ar kopiant karjeros laiptais. Tad aukštasis išsilavinimas studentams išties gali atverti daugybę karjeros galimybių.

Australija turi subsidijuojamas aukštąjį mokslą studentų, siekiančių bakalauro laipsnį. Jie taip pat paskolos ir dotacijos, skirtos magistrantūros studentams. Aukštoji prasideda bakalauro laipsnį lygiu daktaro laipsnį siūlomų bet kurios studijų srityje.

Australijos sostinės teritorija (sutrumpintai AKL) yra mažiausias savivaldos vidaus teritorija Australijoje. 2006 m surašymo Akto gyventojų buvo 333.000.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų in Australian Capital Territory Australijoje 2019

Rezultatai Filter

Slaugos bakalauras

University of Canberra
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Sausis 2020 Australija Canberra

UC Slaugos laipsnis suteikia jums galimybę įvykdyti savo potencialą, kaip ateities lyderį ir vizitą Australijos slaugai. Mūsų pertvarkyta programa demonstruoja puikų sveikatos priežiūros praktiką ir išskirtinę švietimo kokybę bei valdymą.

Medicinos spinduliuotės mokslų bakalauro laipsnis (su specializacijomis)

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Sausis 2020 Australija Wagga Wagga Port Macquarie Canberra + 2 daugiau

CSU medicininio radiacinės mokslų bakalauras yra skirtas suteikti studentams teorines žinias ir profesinius įgūdžius, reikalingus praktikuojant kvalifikuotą medicinos radiologijos specialistą.