HEALTHCARESTUDIES.LT

Geriausios bakalauro programos jungtinėse Amerikos Albury Australijoje 2019

Bakalauro programos - tai paprastai ketverius metus trunkančios pirmosios akademinės pakopos studijos. Studentai, nusprendę stoti būtent į bakalauro studijas, paprastai turi pasirinkti konkrečią mokslinę sritį bei specialybę. Daugybė viso pasaulio akademinių įstaigų studentams taip pat gali pasiūlyti ir vakarines ar savaitgaliais vykstančias bakalauro studijų programas. Tad aukštąjį išsilavinimą gali įgyti net ir dirbantys, jau šeimas sukūrę ar kitokių įsipareigojimų turintys studentai.

Australija yra trečia didžiausia skaičių užsienio studentams pasaulyje nepaisant to, kad tik 23 mln bendruomenę. Tai yra stiprūs akademinės įgaliojimai, tačiau Australijos institucijos yra taip pat labai klasifikuojama kaip tie miestai, namai juos aplink gimtąjį kraštą.

Esama puikių aukštojo mokslo įrenginių Albury-Wodonga. Su institucijomis, pavyzdžiui, La Trobe universiteto kartu su nice paplūdimiai, draugiška atmosfera ir gražus pobūdį daro šį miestą pagrindinis tikslas už aukštąjį mokslą.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl sveikatos priežiūros bakalauro studijų jungtinėse Amerikos Albury Australijoje 2019

Rezultatai Filter

Bakalauro kineziterapijos

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Sausis 2020 Australija Port Macquarie Orange Albury + 2 daugiau

CSU anketa bakalauras kineziterapijos pirmiausia rengia absolventus registracijos ir užimtumo, kaip fizioterapeutų.

Bachelor of Podiatric Medicine

Charles Sturt University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Sausis 2020 Australija Albury