Filter
Bakalauras
Aruba Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos Aruboje 2019/2020

Bakalauro, arba pirmosios akademinės pakopos, laipsnį studentams gali suteikti daugybė viso pasaulio akademinių įstaigų. Studentai taip pat gali pasirinkti iš daugybės įvairiausių bakalauro specialybių ir taip įgyti konkretų juos labiausiai dominančios srities išsilavinimą, kuris jiems padėtų gauti norimą darbą ir siekti užsibrėžtų akademinių, profesinių, o galbūt ir asmeninių tikslų.

Aukštoji Aruba numato kelis kursus. Studentai su Havo (Senior bendrasis vidurinis ugdymas), MBO diplomas (vidutinio lygio appluied švietimo, orientuoto į profesinį mokymą), ar net VWO (Žemutinė metų) gali pasirinkti tęsti savo aukštąjį išsilavinimą. Universitetas Aruba siūlo studijų kursus, pavyzdžiui, bakalauro, magistro ir net daktaro kursus, kurie svyruoja nuo trukmę nuo 2 iki 4 metų.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo sveikatos priežiūros bakalauro studijų Aruboje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Xavier University School of Medicine

Mūsų BSN Slauga programa leidžia studentams užsidirbti tris metus paspartino bakalaureato Mokslas Slaugos mūsų Karibų medicinos ... [+]

Mūsų BSN Slauga programa leidžia studentams užsidirbti tris metus paspartino bakalaureato mokslų Slaugos mūsų Karibų medicinos mokykloje.

BSN programa slaugos papildo Karibų medicinos mokyklą, padeda patenkinti vietos, regiono ir pasaulio poreikis aukštos kvalifikacijos, labdaros slaugytojų. Be sumažinti kritinį slaugos trūkumą, absolventai Xavier savo BSN programa taip pat galės naudotis savo išsilavinimą pasiekti lyderio vaidmens nustatant ir tobulinant sveikatos priežiūros, veiksmingai bendrauti.

BSN programa į vieną visumą apjungia 58 valandų pusmetis laisvųjų menų švietimo programų, kurios apima matematikos ir gamtos mokslų, komunikatų, socialinę ir elgsenos mokslai ir humanitariniai mokslai minimumą. Iš XUSOM mokyklos Slaugos misija yra paruošti vidurinio mokslo baigimo atestato išsilavinę registruotas slaugytojų (RN), kurie bus suteikti labdaros paslaugas, užtikrinant aukščiausio lygio saugų slaugai asmenims, šeimas ir bendruomenes. Jūs išmoksite tai ne vienas iš geriausių Karibų medicinos mokyklų pasaulyje.... [-]

Aruba Oranjestad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba