Bakalauro laipsnis - Amžiaus priežiūros studijos

Geriausios bakalauro programos - Amžiaus priežiūros studijos 2019

Amžiaus priežiūros studijos

Bakalauro laipsnis yra bakalauro išsilavinimą kelias, rengia studentus dėl jų interesų srityje karjerą. Paprastai atsižvelgiant trejų iki penkerių metų užbaigti, yra bakalauro programos disciplinų, kurios yra siūlomos kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje įvairovė.

Kas yra amžius priežiūros bakalauras? Ši programa yra skirta studentams, kurie nori dirbti su vyresnio amžiaus gyventojų. Yra daug skirtingų aspektų senėjimo bendruomenės įskaitant fizinę negalią, psichikos problemų, priklausomybės ir judėjimo stoka. Ši studijų programa bus aprūpinti studentus su žinių ir įgūdžių, padėti pagyvenusiems žmonėms įvairiose situacijose. Darbas klasė gali būti testus raštu, paskaitas, atvejų tyrimus, projektus, scenarijus ir dalyvavimui darbo rinkoje.

Žmonės gyvena ilgiau ir ilgiau, ir vienas iš uždirbti amžius priežiūros laipsnį nauda yra ta, kad visada bus įsidarbinimo galimybės.Mokykla suteikia studentams galimybę išsiaiškinti, kas sritį (-is), susiję su vyresniosios slaugos jie norėtų siekti ir stažuotės gali padėti savo karjeros perspektyvas.

Susijusios su Age Care bakalauro išlaidos gali skirtis gana šiek tiek iš vienos vietos į kitą. Programos trukmė ir vieta mokykloje yra pagrindiniai veiksniai. Tiesiogiai kreiptis į mokyklas, yra geriausias būdas išsiaiškinti konkrečią studijų kainą ir įmokų.

Darbo galimybes yra didžioji tiems su išsilavinimą amžiaus atsargiai. Nuomos įstaigose gali būti slaugos namai, padedamo gyvenimo centrus, socialinė tarnyba ant stoties, senelių namuose, senatvė namus, ligonines, ir rekreacija centrus. Kai pareigybių pavadinimus gali apimti poilsio terapeutas, sveikatos priežiūros padėjėjas, fizioterapeutą, programos direktoriui ir ergoterapeuto. Tie, kurie slaugos fone gali padėti su medicinos ir sveikatos įvairiose situacijose ir administracinės pareigos yra galimybių tiems, kurie su verslo aplinka.

Yra laipsnis galimybes visame pasaulyje tiems, kurie domisi tam senėjimu priežiūros karjerą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Bakalauro senėjimo valdymo paslaugos

Ferdinand Porsche Fern FH
Internetinės Ištęstinės 3 metų September 2019 Austrija Austria Online Vienna Wiener Neustadt + 2 daugiau

Humboldto Bildungsges.mbH su internete miesteliu Vienoje yra didžiausia nuotolinio mokymosi įstaiga, Austrijoje ir turi gerai 50TH [+]

Į Tyrimai Tarpdisciplininė ir praktiška

Tarpdisciplininis orientacijos ir metodinės ir didaktinės dizainas žinoma, jūs įgis daug žinių ir naudingų įgūdžių.

Jie įgyja žinių ir supratimą

senėjimo reiškinys, struktūroms, procesai ir kontekstai socialinės ir sveikatos, į tarp demografinių, socialinių ir ekonominių aspektų ryšius.

Jie kovoti su

Veiksniai, įtakojantys sveikatą ir gyvenimo kokybę senatvėje, Politika, kuria siekiama skatinti sveikatą ir gyvenimo kokybę senatvėje, naujos technologijos remti kasdienį gyvenimą vyresnio amžiaus žmonių.

Jūs įgyti kompetencijas

Organizacinė ir pokyčių valdymo, Projektų ir procesų valdymo, Sąsaja ir tinklo valdymo, Ryšiai, palengvinimas ir instruktavimas Bendrovių valdymas. Karjeros galimybės ... [-]