Filter
Bakalauras
Airijos sala Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos Airijoje 2019/2020

Bakalauro studijos, kurias siūlo pačių įvairiausių tipų aukštosios mokyklos, paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Būtent šių studijų metu įgytos žinios, įgūdžiai, o taip pat ir konkurencinis pranašumas, studentams iš tiesų suteikia itin daug profesinės, o taip pat, be abejonės, ir profesinės karjeros galimybių.

Airija yra sala į šiaurės vakarus nuo žemyninės Europos. Tai trečia pagal dydį sala Europoje ir dvidešimtojo didžiausia sala Žemėje. Norėdami savo rytus yra didesnis sala Didžiojoje Britanijoje, iš kurios jis yra atskirtas Airijos jūroje.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo sveikatos priežiūros bakalauro studijų Airijoje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Ši studijų programa skirta rengti tarptautiniu mastu pripažintų diplomų slaugytojų dirbti visame pasaulyje. Programa užtikrina, kad studentai pasiektų profesinę kompetenc ... [+]

Tai novatoriškas Top-up bakalauras Slaugos (BN) (International) programa siekiama rengiant slaugytojus dirbti visame pasaulyje; pristatytas unikalus aplinkos Šiaurės Vakarų Airija, Šv Aldonos College, Nacionalinio universiteto Airija, Galway (NUI Galway) koledže.

Laipsnis programa yra skirta užtikrinti, kad studentai pasiektų profesinę kompetenciją ir akademinį kreditą dirbti klinikinių parametrų visame pasaulyje įvairovė. Visi studentai yra skiriamos akademinės patarėjas remti jų mokymosi plėtrą, be to, paskirta Tarptautinė studentų kuratorius (IST) palengvinti kalbą, kultūrinį, socialinį ir asmeninę paramą.

Modulis / Dalyko Titulai: (Iš viso: 90 ECTS) Paciento sauga Sveikatos priežiūros (15 ECTS kreditų) Tarptautinis slaugos praktika (15 ECTS) Įrodymais pagrįstos praktikos 1 (10 ECTS kreditų) Įrodymais pagrįstos praktikos 2 (15 ECTS) Įgalinimas & Nurse-kliento santykius (10 ECTS kreditų) Vadovavimas ir valdymas Efektyvus sveikatos priežiūros paslaugų teikimui (10 ECTS kreditų) Šiuolaikinio Slaugos problemos (15 ECTS) ... [-]
Airijos sala Sligo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba