Bakalauro laipsnis - Aging

Geriausios bakalauro programos - Aging 2019

Bakalauro programa paprastai yra ketverių metų programa, kurioje studentai gaus išsamų supratimą apie konkretų dalyką. Asmenys paprastai siekia tokio laipsnio, kad galėtų tobulinti savo karjeros perspektyvas.

Kai kurie žmonės gali stebėtis, kas yra vyresnio amžiaus bakalauras? Paprastai programos, susijusios su senėjimu, yra paskatinti žmonių žinias apie senėjimo reiškinį ir tai, kaip senėjimas skiriasi nuo socialinės ir ekonominės demografijos. Studijų metu programos dalyviai gali įgyti supratimą apie bendruomenės sveikatos struktūrą, procesus ir aplinkybes. Jie taip pat gali įgyti gilesnio supratimo apie veiksnius, kurie turi įtakos sveikatai ir gyvenimo kokybei senyvo amžiaus žmonėms, taip pat apie naujas technologijas, kurios gali padėti pagerinti pagyvenusių žmonių gyvenimo kokybę.

Programos metu asmenys gali įgyti daug vertingų tarpdisciplininių gebėjimų, įskaitant stiprius organizacinius įgūdžius, projektų valdymo gebėjimus ir gebėjimą aiškiai bendrauti, supaprastinti ir tobulėti. Kiekvienas iš šių įgūdžių gali būti naudingas absolventų asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

Bakalauro programos kaina kiekvienoje institucijoje yra skirtinga. Du veiksniai, kurie gali turėti įtakos mokymosi išlaidoms, yra mokyklos vieta ir programos trukmė.

Bakalauro absolventai vyresnio amžiaus programoje gali sužinoti, kad jų tarpdisciplininiai įgūdžiai juos rengia tam, kad atliktų karjeros galimybes. Kai kurie programos dalyviai gali būti sėkmingi kaip slaugos namu tarpininkai, sveikatos priežiūros koordinatoriai, projektų vadovai, sveikatos planų kūrėjai ir fizikoterapeutai. Kiti gali tapti slaugytojais, tyrėjais ar patarėjais. Senyvo amžiaus asmenys gali daugiausia laiko skirti patarti vyresnio amžiaus žmonėms, atsižvelgiant į amžių atitinkantį būsto projektą, poilsio galimybes ir gyvenimo aplinką.

Jei asmuo nusprendžia įgyti bakalauro laipsnį, tai priklauso nuo vietos, biudžeto ir lankstumo. Internetiniai kursai suteikia daugiausia patogumo, nes jie leidžia asmenims gauti išsilavinimą jų pačių sąlygomis. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau

Bakalauro senėjimo valdymo paslaugos

Ferdinand Porsche Fern FH
Internetinės Ištęstinės 3 metų September 2019 Austrija Austria Online Vienna Wiener Neustadt + 2 daugiau

Humboldto Bildungsges.mbH su internete miesteliu Vienoje yra didžiausia nuotolinio mokymosi įstaiga, Austrijoje ir turi gerai 50TH [+]

Į Tyrimai Tarpdisciplininė ir praktiška

Tarpdisciplininis orientacijos ir metodinės ir didaktinės dizainas žinoma, jūs įgis daug žinių ir naudingų įgūdžių.

Jie įgyja žinių ir supratimą

senėjimo reiškinys, struktūroms, procesai ir kontekstai socialinės ir sveikatos, į tarp demografinių, socialinių ir ekonominių aspektų ryšius.

Jie kovoti su

Veiksniai, įtakojantys sveikatą ir gyvenimo kokybę senatvėje, Politika, kuria siekiama skatinti sveikatą ir gyvenimo kokybę senatvėje, naujos technologijos remti kasdienį gyvenimą vyresnio amžiaus žmonių.

Jūs įgyti kompetencijas

Organizacinė ir pokyčių valdymo, Projektų ir procesų valdymo, Sąsaja ir tinklo valdymo, Ryšiai, palengvinimas ir instruktavimas Bendrovių valdymas. Karjeros galimybės ... [-]